Sohbet Telefon Alıcağım lütfen yardım :)

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Mert211 şu an ki kullandığınız cihaz hala yaşıyor ve idare ediyorsa cihaz almanızı tavsiye etmiyorum şu zamanda.

Ökkeş Kökleyen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ökkeş
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Kardesim aynen mi 8 lite kullaniyorum.bundan onceki telim redmi note 5 ti.onla kiyaslayinca wifi cekim gucunden hic memnun kalmadim.ve 4.5 g de stabilite problemleri yasadim.redmi note 5 e gore.onda hersey cok sorunsuzdu stabildi.wifi in zor kosullarda az cektigini bazi arkadaslarda farketmeye basladi.ben pek memnun degilim.bozuk desen bozuk degil.ama memnun degilim anladin sen.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Performansı düşük yani

canaoife

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi 8 lite
Konular
1
Performansı düşük yani
Suanda performansini redmi note 5 le kiyaslayinca canimi sikiyor.redmi note 5 yanimda telefon cayir cayir.guncellemeyle duzelirmi bilmem.bu telefon suandaki haliyle redmi note 5 e gore daha sorunlu.genel kullanimda idare edebilir cogu insani kardesim.

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Suanda performansini redmi note 5 le kiyaslayinca canimi sikiyor.redmi note 5 yanimda telefon cayir cayir.guncellemeyle duzelirmi bilmem.bu telefon suandaki haliyle redmi note 5 e gore daha sorunlu.genel kullanimda idare edebilir cogu insani kardesim.

Cevabınıza katılmıyorum mi8 lite var bende 2 aydır kullanıyorum cayır cayır çalışıyo bi problem dahi olmadı

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Cevabınıza katılmıyorum mi8 lite var bende 2 aydır kullanıyorum cayır cayır çalışıyo bi problem dahi olmadı
Arkadaşlarımda note5 pro var ve note 6 pro var iki cihazdanda daha performanslı tabi normal kullannımda anlaşılmıyo ama pubg mobile asphalt 9 gibi oyunları açınca fark ortada ve note 5 pro kullanan arkadaşımda selfi kamerasında ciddi sıkıntılar mevcut donmalar yapıyo

canaoife

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi 8 lite
Konular
1
Arkadaşlarımda note5 pro var ve note 6 pro var iki cihazdanda daha performanslı tabi normal kullannımda anlaşılmıyo ama pubg mobile asphalt 9 gibi oyunları açınca fark ortada ve note 5 pro kullanan arkadaşımda selfi kamerasında ciddi sıkıntılar mevcut donmalar yapıyo
İslemcisi ve kameralari iyi zaten mi 8 litein.bu yuzden oyunlarda daha iyi performans verecektir ve kameralarida daha iyi.ama wifi cekim gucu ve mobil data da redmi note 5 gibi performans alamadim ben.onu kastettim sadece.bu iki seyde bence cok onemli.

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Tabi her telefon aynı olmayabilir yaşadığın sorunlara bişey diyemem bende okudum wifii 4g çekim kalite sorununu portre modu sorununu falan ama bende 1 sorun bile olmadı şimdiye kadar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tabi her telefon aynı olmayabilir yaşadığın sorunlara bişey diyemem bende okudum wifii 4g çekim kalite sorununu portre modu sorununu falan ama bende 1 sorun bile olmadı şimdiye kadar
Gayette memnunum yani,size önerebileceğim bazı şeyler forum içersinde sorunlarınızla ilgili arama yapmanız açılmış konu illaki vardır veya güncelleme beklemeniz en kısa zamanda sorunlarınızın çözülmesi dileğiyle

canaoife

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi 8 lite
Konular
1
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Gayette memnunum yani,size önerebileceğim bazı şeyler forum içersinde sorunlarınızla ilgili arama yapmanız açılmış konu illaki vardır veya güncelleme beklemeniz en kısa zamanda sorunlarınızın çözülmesi dileğiyle
İnsallah bu sekilde devam eder kardesim.bizde guncellemeleri bekliyoruz.

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
İnsallah bu sekilde devam eder kardesim.bizde guncellemeleri bekliyoruz.

Umarım hocam çok hevesli aldım cihazımı önceki telefonum galaxy a5 2016 idi buna geçtim baya bi fark gördüm kessinikle fiyatını sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum

Üst Alt