Sohbet Telefon Alıcağım lütfen yardım :)

Mert211

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
MEHMET MERT
Cihazım
Mı 8 lite
Öncelikle bu form sitesinde yeniyim ve çok severek konuları takip ediyorum birsürü şey öğrendim sizlerden fakat aklımda bı soru var ve bı turlu net cevap alamıyorum ne yazikki . öğrenciyim ve ben mi 8 lite 6/128 almayı hedefliyodum fakat bu note 7 aklımı fena çeldi gerek drop testleri gerek bataryası ne yapacağımı bilemiyorum ne zaman Türkiye'ye gelir sizce n11 veya Hepsiburada gibi platformlardan almayı planlıyorum. telefonum arızalı ve degistirmem gerek Şubat içinde gelirmi sizce yada mi 8 lite 6/128i almalımıyım (bu arada 6/128 çok gereksiz diyorsanız bununda belirtir misiniz ) şimdiden çok sağolun

The Sirius

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Her türlü note7
Hem batarya daha iyi hem kamera iyi hem 675'te iyi olabilir.

Mi8 Lite kullananlar bataryadan çok memnun değil.

canaoife

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
ali
Cihazım
mi 8 lite
Kardesim note 7 yi bekle kesinlikle.ben note 5 kullandim sifirsikinti.eger bozmazlarsa super olur.mi 8 lite dolu sikinti yasayan insanlar var

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mert211

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
MEHMET MERT
Cihazım
Mı 8 lite

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Murat
Cihazım
Redmi Note 3 Pr
Redmi note 7 fiyati belli olmadığı icin bişey diyemeyeceğim fakat diyebileceğim sey batarya ve kamera konusunda redmi note 7 nin üstün olduğu. Fakat 4k video cekim maalesef yok. Mi8 lite de 4k video cekim var. İşlemcileri bire bir ayni. Redmi note 7 1080p@120 fps kayit yaparken mi 8 lite 2160p@30 fps kayit yapabiliyor. Biri bi konuda daha üstünken diğeri başka konuda daha üstün. Fiyatina görmek sarti ile note 7 yi bi tık önde görüyorum. Ki eğer 2000 tl li fiyatlarda ise kesinlikle note 7 yerine mi 8 tercih ederim

Mert211

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
MEHMET MERT
Cihazım
Mı 8 lite
Kardesim note 7 yi bekle kesinlikle.ben note 5 kullandim sifirsikinti.eger bozmazlarsa super olur.mi 8 lite dolu sikinti yasayan insanlar var

Mi 8 lite kullanıyorsunuz galiba memnun değilmisiniz ki
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Redmi note 7 fiyati belli olmadığı icin bişey diyemeyeceğim fakat diyebileceğim sey batarya ve kamera konusunda redmi note 7 nin üstün olduğu. Fakat 4k video cekim maalesef yok. Mi8 lite de 4k video cekim var. İşlemcileri bire bir ayni. Redmi note 7 1080p@120 fps kayit yaparken mi 8 lite 2160p@30 fps kayit yapabiliyor. Biri bi konuda daha üstünken diğeri başka konuda daha üstün. Fiyatina görmek sarti ile note 7 yi bi tık önde görüyorum
Sizce tahmini fiyatı 6 lik ram olan modelde ne olabilir ? Mesela benim düşüncem 1890 1990 arası tabi inşallah buda :))

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Murat
Cihazım
Redmi Note 3 Pr

Sizce tahmini fiyatı 6 lik ram olan modelde ne olabilir ? Mesela benim düşüncem 1890 1990 arası tabi inşallah buda :))
Bende belirttiğiniz fiyatlarda bekliyorum. Belki 2000 olabilir. Maalesef mi 8 lite kullanmıyorum aksine farkli bir platformdayim :) iphone 7 plus kullanıyorum. Fakat eski bir xiaomi note 3 pro cihazım da var :) forumu ve xiaomi cihazlari severek takip ediyorum.

Son düzenleme:

canaoife

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
ali
Cihazım
mi 8 lite

Kardesim aynen mi 8 lite kullaniyorum.bundan onceki telim redmi note 5 ti.onla kiyaslayinca wifi cekim gucunden hic memnun kalmadim.ve 4.5 g de stabilite problemleri yasadim.redmi note 5 e gore.onda hersey cok sorunsuzdu stabildi.wifi in zor kosullarda az cektigini bazi arkadaslarda farketmeye basladi.ben pek memnun degilim.bozuk desen bozuk degil.ama memnun degilim anladin sen.

Ökkeş Kökleyen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Ökkeş
Cihazım
Redmi Note 4
Kardesim aynen mi 8 lite kullaniyorum.bundan onceki telim redmi note 5 ti.onla kiyaslayinca wifi cekim gucunden hic memnun kalmadim.ve 4.5 g de stabilite problemleri yasadim.redmi note 5 e gore.onda hersey cok sorunsuzdu stabildi.wifi in zor kosullarda az cektigini bazi arkadaslarda farketmeye basladi.ben pek memnun degilim.bozuk desen bozuk degil.ama memnun degilim anladin sen.

Performansı düşük yani

canaoife

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
ali
Cihazım
mi 8 lite
Suanda performansini redmi note 5 le kiyaslayinca canimi sikiyor.redmi note 5 yanimda telefon cayir cayir.guncellemeyle duzelirmi bilmem.bu telefon suandaki haliyle redmi note 5 e gore daha sorunlu.genel kullanimda idare edebilir cogu insani kardesim.

Hakan Ali Hasan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Suanda performansini redmi note 5 le kiyaslayinca canimi sikiyor.redmi note 5 yanimda telefon cayir cayir.guncellemeyle duzelirmi bilmem.bu telefon suandaki haliyle redmi note 5 e gore daha sorunlu.genel kullanimda idare edebilir cogu insani kardesim.

Cevabınıza katılmıyorum mi8 lite var bende 2 aydır kullanıyorum cayır cayır çalışıyo bi problem dahi olmadı

Hakan Ali Hasan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Cevabınıza katılmıyorum mi8 lite var bende 2 aydır kullanıyorum cayır cayır çalışıyo bi problem dahi olmadı
Arkadaşlarımda note5 pro var ve note 6 pro var iki cihazdanda daha performanslı tabi normal kullannımda anlaşılmıyo ama pubg mobile asphalt 9 gibi oyunları açınca fark ortada ve note 5 pro kullanan arkadaşımda selfi kamerasında ciddi sıkıntılar mevcut donmalar yapıyo

canaoife

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
ali
Cihazım
mi 8 lite
Arkadaşlarımda note5 pro var ve note 6 pro var iki cihazdanda daha performanslı tabi normal kullannımda anlaşılmıyo ama pubg mobile asphalt 9 gibi oyunları açınca fark ortada ve note 5 pro kullanan arkadaşımda selfi kamerasında ciddi sıkıntılar mevcut donmalar yapıyo
İslemcisi ve kameralari iyi zaten mi 8 litein.bu yuzden oyunlarda daha iyi performans verecektir ve kameralarida daha iyi.ama wifi cekim gucu ve mobil data da redmi note 5 gibi performans alamadim ben.onu kastettim sadece.bu iki seyde bence cok onemli.

Hakan Ali Hasan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Tabi her telefon aynı olmayabilir yaşadığın sorunlara bişey diyemem bende okudum wifii 4g çekim kalite sorununu portre modu sorununu falan ama bende 1 sorun bile olmadı şimdiye kadar

Tabi her telefon aynı olmayabilir yaşadığın sorunlara bişey diyemem bende okudum wifii 4g çekim kalite sorununu portre modu sorununu falan ama bende 1 sorun bile olmadı şimdiye kadar
Gayette memnunum yani,size önerebileceğim bazı şeyler forum içersinde sorunlarınızla ilgili arama yapmanız açılmış konu illaki vardır veya güncelleme beklemeniz en kısa zamanda sorunlarınızın çözülmesi dileğiyle

canaoife

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
ali
Cihazım
mi 8 lite

Gayette memnunum yani,size önerebileceğim bazı şeyler forum içersinde sorunlarınızla ilgili arama yapmanız açılmış konu illaki vardır veya güncelleme beklemeniz en kısa zamanda sorunlarınızın çözülmesi dileğiyle
İnsallah bu sekilde devam eder kardesim.bizde guncellemeleri bekliyoruz.

Hakan Ali Hasan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
İnsallah bu sekilde devam eder kardesim.bizde guncellemeleri bekliyoruz.

Umarım hocam çok hevesli aldım cihazımı önceki telefonum galaxy a5 2016 idi buna geçtim baya bi fark gördüm kessinikle fiyatını sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum

canaoife

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
ali
Cihazım
mi 8 lite
Umarım hocam çok hevesli aldım cihazımı önceki telefonum galaxy a5 2016 idi buna geçtim baya bi fark gördüm kessinikle fiyatını sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum
Eski cihazina gore cok iyi bir cihaz.gule gule kullan kilifiyla...

Hakan Ali Hasan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Eski cihazina gore cok iyi bir cihaz.gule gule kullan kilifiyla...

Teşekkürler hocam geçen ebayden glass case şiparişi vermiştim dün elime ulaştı yakında bi başlık açıp deneyimlerimi ve link paylaşıcam

canaoife

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
ali
Cihazım
mi 8 lite
Teşekkürler hocam geçen ebayden glass case şiparişi vermiştim dün elime ulaştı yakında bi başlık açıp deneyimlerimi ve link paylaşıcam
Paylasimlarini merakla bekliyor olacagim kardesim...

mehmet_dengiz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Öncelikle bu form sitesinde yeniyim ve çok severek konuları takip ediyorum birsürü şey öğrendim sizlerden fakat aklımda bı soru var ve bı turlu net cevap alamıyorum ne yazikki . öğrenciyim ve ben mi 8 lite 6/128 almayı hedefliyodum fakat bu note 7 aklımı fena çeldi gerek drop testleri gerek bataryası ne yapacağımı bilemiyorum ne zaman Türkiye'ye gelir sizce n11 veya Hepsiburada gibi platformlardan almayı planlıyorum. telefonum arızalı ve degistirmem gerek Şubat içinde gelirmi sizce yada mi 8 lite 6/128i almalımıyım (bu arada 6/128 çok gereksiz diyorsanız bununda belirtir misiniz ) şimdiden çok sağolun
Note 7 al bak. Keyfine

Üst Alt