Sohbet Telefon Alıcağım lütfen yardım :)

Mert211

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MEHMET MERT
Cihazım
Mı 8 lite
Konular
1
3 gun once 1700 e aldim ben. Simdilik memnunum telden.
Nereden aldınız hemen Alicam SD 710 kullanıyor yanilmiyosam çok iyi olur ben için
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi 8 SE Çin için üretilen bir modeldir. Ülkemizde kullanmak için alacaksanız 2 kez düşünmelisiniz. Onun yerine Pocophone falan da bakılabilir.
Poco F1 2500 TL bunları uyguna satan bı yer falan varda benden mi saklıyorsunuz acaba :) hemen konum atın Alicam 2000 liraya :/

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Nereden aldınız hemen Alicam SD 710 kullanıyor yanilmiyosam çok iyi olur ben için

Poco F1 2500 TL bunları uyguna satan bı yer falan varda benden mi saklıyorsunuz acaba :) hemen konum atın Alicam 2000 liraya :/
İstanbul sirkeciden aldim

OrcunGurpinar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
17

_orxan@

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Orxan
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Konular
6
Bende belirttiğiniz fiyatlarda bekliyorum. Belki 2000 olabilir. Maalesef mi 8 lite kullanmıyorum aksine farkli bir platformdayim :) iphone 7 plus kullanıyorum. Fakat eski bir xiaomi note 3 pro cihazım da var :) forumu ve xiaomi cihazlari severek takip ediyorum.
kardeş koni açilmişken bi sorayim ben hiç iphone kullanmadim ,7 plus nasil? memnunmusun? batarya olsun oyun performansi olsun kamera falan nasil? şimdi p20 lite kullaniyorum ama 7plus düşünüyorum acaba takas yapmaya deger mi?

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Nereden aldın dükkan adı veya internette mağazası varmı yollarmisiniz
Oradaki cogu dukkan 1700 e satiyor zaten hocam dogubankta. Ben ama forumdada satis yapan sefa beyden aldim. Kendisine satis kismindan ulasabilirsiniz.

Mert211

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MEHMET MERT
Cihazım
Mı 8 lite
Konular
1
Oradaki cogu dukkan 1700 e satiyor zaten hocam dogubankta. Ben ama forumdada satis yapan sefa beyden aldim. Kendisine satis kismindan ulasabilirsiniz.
Herhangi bir pişmanlığın varmı telefon hakkında

mustafa_Öner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
A5 2016
Konular
1
Her türlü note7
Hem batarya daha iyi hem kamera iyi hem 675'te iyi olabilir.

Mi8 Lite kullananlar bataryadan çok memnun değil.
Nasıl memnun değil ya şakamısın 8 saat ekran süresi alıyor ve 4.30 saat pubg oynuyor mobil veri ile

Kardesim aynen mi 8 lite kullaniyorum.bundan onceki telim redmi note 5 ti.onla kiyaslayinca wifi cekim gucunden hic memnun kalmadim.ve 4.5 g de stabilite problemleri yasadim.redmi note 5 e gore.onda hersey cok sorunsuzdu stabildi.wifi in zor kosullarda az cektigini bazi arkadaslarda farketmeye basladi.ben pek memnun degilim.bozuk desen bozuk degil.ama memnun degilim anladin sen.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cihazınız global mi ?

Umarım hocam çok hevesli aldım cihazımı önceki telefonum galaxy a5 2016 idi buna geçtim baya bi fark gördüm kessinikle fiyatını sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum
Şimdiki telefonun mi 8 lite mı nasıl memnun musunuz? Benimde a5 2016 var bende mi 8 lite 6/128 düşünüyorum. Tavsiye edermisin?

Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Niz diye konusursak sevinirim malum yasim kucuk degil ve birbirimizi tanimiyoruz :) henuz yok diyebilirim daha cok yeni ama.
Kesinlikle katılıyorum size hocam....ben, forum ortamında,yaşa bakmaksızın, tanıdığım bir arkadaşım dahi olsa, hem Sayın, hemde Siz diye hitap ediyorum...forum kültürü de esasında bunu gerektirir

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Üst Alt