Sohbet Telefon Alıcağım lütfen yardım :)

Mert211

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MEHMET MERT
Cihazım
Mı 8 lite
Konular
1
Öncelikle bu form sitesinde yeniyim ve çok severek konuları takip ediyorum birsürü şey öğrendim sizlerden fakat aklımda bı soru var ve bı turlu net cevap alamıyorum ne yazikki . öğrenciyim ve ben mi 8 lite 6/128 almayı hedefliyodum fakat bu note 7 aklımı fena çeldi gerek drop testleri gerek bataryası ne yapacağımı bilemiyorum ne zaman Türkiye'ye gelir sizce n11 veya Hepsiburada gibi platformlardan almayı planlıyorum. telefonum arızalı ve degistirmem gerek Şubat içinde gelirmi sizce yada mi 8 lite 6/128i almalımıyım (bu arada 6/128 çok gereksiz diyorsanız bununda belirtir misiniz ) şimdiden çok sağolun

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
Her türlü note7
Hem batarya daha iyi hem kamera iyi hem 675'te iyi olabilir.

Mi8 Lite kullananlar bataryadan çok memnun değil.

Ökkeş Kökleyen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ökkeş
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Tabii ki Redmi Note 7
Şubat sonu Mart başı gibi gelebilir.

ülgen

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
29
Bütçe nedir

canaoife

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi 8 lite
Konular
1
Kardesim note 7 yi bekle kesinlikle.ben note 5 kullandim sifirsikinti.eger bozmazlarsa super olur.mi 8 lite dolu sikinti yasayan insanlar var

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mert211

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MEHMET MERT
Cihazım
Mı 8 lite
Konular
1

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Redmi note 7 fiyati belli olmadığı icin bişey diyemeyeceğim fakat diyebileceğim sey batarya ve kamera konusunda redmi note 7 nin üstün olduğu. Fakat 4k video cekim maalesef yok. Mi8 lite de 4k video cekim var. İşlemcileri bire bir ayni. Redmi note 7 1080p@120 fps kayit yaparken mi 8 lite 2160p@30 fps kayit yapabiliyor. Biri bi konuda daha üstünken diğeri başka konuda daha üstün. Fiyatina görmek sarti ile note 7 yi bi tık önde görüyorum. Ki eğer 2000 tl li fiyatlarda ise kesinlikle note 7 yerine mi 8 tercih ederim

Mert211

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MEHMET MERT
Cihazım
Mı 8 lite
Konular
1
Kardesim note 7 yi bekle kesinlikle.ben note 5 kullandim sifirsikinti.eger bozmazlarsa super olur.mi 8 lite dolu sikinti yasayan insanlar var

Mi 8 lite kullanıyorsunuz galiba memnun değilmisiniz ki
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Redmi note 7 fiyati belli olmadığı icin bişey diyemeyeceğim fakat diyebileceğim sey batarya ve kamera konusunda redmi note 7 nin üstün olduğu. Fakat 4k video cekim maalesef yok. Mi8 lite de 4k video cekim var. İşlemcileri bire bir ayni. Redmi note 7 1080p@120 fps kayit yaparken mi 8 lite 2160p@30 fps kayit yapabiliyor. Biri bi konuda daha üstünken diğeri başka konuda daha üstün. Fiyatina görmek sarti ile note 7 yi bi tık önde görüyorum
Sizce tahmini fiyatı 6 lik ram olan modelde ne olabilir ? Mesela benim düşüncem 1890 1990 arası tabi inşallah buda :))

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6

Sizce tahmini fiyatı 6 lik ram olan modelde ne olabilir ? Mesela benim düşüncem 1890 1990 arası tabi inşallah buda :))
Bende belirttiğiniz fiyatlarda bekliyorum. Belki 2000 olabilir. Maalesef mi 8 lite kullanmıyorum aksine farkli bir platformdayim :) iphone 7 plus kullanıyorum. Fakat eski bir xiaomi note 3 pro cihazım da var :) forumu ve xiaomi cihazlari severek takip ediyorum.

Son düzenleme:

canaoife

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi 8 lite
Konular
1

Kardesim aynen mi 8 lite kullaniyorum.bundan onceki telim redmi note 5 ti.onla kiyaslayinca wifi cekim gucunden hic memnun kalmadim.ve 4.5 g de stabilite problemleri yasadim.redmi note 5 e gore.onda hersey cok sorunsuzdu stabildi.wifi in zor kosullarda az cektigini bazi arkadaslarda farketmeye basladi.ben pek memnun degilim.bozuk desen bozuk degil.ama memnun degilim anladin sen.

Üst Alt