Telefon açılmıyor

'Mi Note Pro' forumunda WaTCHMaN tarafından 16 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. Telefon şarjdayken oyun açıktı falan bir baktım telefonun ekranı kapanmış ve sadece kırmızı bir led yanıp sönüyor . Power tuşuna basıyorum gene kırmızı led yanıp sönüyor . Telefonun şarjı bitmiş olsa tamamen şarj aletine takınca şarj alması gerek . O zamanda sadece kırmızı led yanıyor . Acaba problem nedir?

2. Telefon isinmis olabilir biraz bekleyin duzelecektir

3. biraz bekleyin asırı ısınmadan olmuştur hele tel şarjdayken çok olur...panik yapmayın şarjda beklesin sogusun tekrar açılır....

4. inş öyle olur . büyük heveslerle aldım bu cihazı hor kullanmadım umarım açılır

5. Slm kormayin açılır bende de öyle oldu acildi

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Öncelikle cihaz kapanmadan önce elle hissedilir derecede ısınmış mıydı? Şarja takmayın aksine soğumasını bekleyin. Bilgisayara bağladığınızda aygıt yöneticisinde birşey görünüyor mu?

7. hayır bilgisayarda görünmüyor . ama açıldı telefon şimdi . şarj 0 görünüyor . sanırım hem ısınmadan hem şarjdan dolayı kapandı telefon . banada tecrübe oldu bu olay...herkese teşekkürler iyi geceler

8. Redmi pro kapandı. Açılmıyor.

9. Hocam lütfen yeni konu açın. Detaylıca sıkıntınızı yazın. Bu şekilde yardım edemeyiz.

MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. Arkadaşlar benimde mi note pro cep telefonuma yeni rom yükleyim dedim rom yükleme ekranında kendi kendine telefonu kapattı şimdi telefon hiç açılmıyor, mi.com yazısı geliyor sonra geri kapanıyor, şarja taktığımda ise devamlı olarak mi.com ekranı geliyor ve 5 saniye içinde geri gidip tekrar mi.com ekranı geliyor bu böyle aynı şekilde tekrarlıyor hep. Bilgisayara taktığımda da aygıt yöneticisine gelmiyor telefon devamlı mi.com ekranında kendini resetliyor. Sorunu nedir? Nasıl çözebilirim?

11. Fastboot ekranında pc den komut yazmayı denedin mi hocam ayrıca konu başlıklarını hepsi büyük harf ile açmak yasak

12. Bootloader kilidiniz açıksa mi flash ile çin romu indirip kurun, sonra twrp recovery kurup Xiaomi.eu romunu kurarsanız.

13. Arkadaşım konu açabilmem için forum telefon doğrulaması istiyor ancak benim telefonum açılmadığından forum tarafından gönderilen sms doğrulama koduna ulaşamıyorum ve bu yüzdendir ki senin çok önerdiğin örnek konuda belirtilen hususlarda bir konu açamıyorum, o yüzdendir başka konular altında yardım arıyorum.

14. Güzel kardeşim, attığım başlık sana değil konu sahibinedir... Konu başlıklarının tamamen büyük harf ile yazılması yasaktır.

K@TiP bunu beğendi.
  15. Burdaki konuda Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın... flash tool ile tekrar rom yüklemeyi gösteriyor bunu deneyebilirsin.Telefonun içinde veri varsa telefonu twrp moduna alıp usb ile taktığınızda telefonu okur.Okumazsa twrp ayarlarında mtpyi açık hale getirebilirsin.Twrp yoksa durum nasıl bilmiyorum bende de telefon açılmıyor şu an.İnternet yavaş olduğundan yapamıyom.

16. Fastboot modunda leo image i flashtools ile yüklüyorum ancak yine aynı şekilde mi.com ekranında şarjdayken devamlı açıp kapıyor, diğer türlü bir kere gösteriyor geri kapatıyor.
    --- Birleştirilmiş mesaj, 25 Kasım 2017Orijinal mesaj tarihi 25 Kasım 2017 ---
    Ordaki gibi rom u flashtools la yükledim ancak yine aynı sorunum devam ediyor.

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...