Telefon açılmıyor

K@TiP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Katip
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
3
Arkadaşlar benimde mi note pro cep telefonuma yeni rom yükleyim dedim rom yükleme ekranında kendi kendine telefonu kapattı şimdi telefon hiç açılmıyor, mi.com yazısı geliyor sonra geri kapanıyor, şarja taktığımda ise devamlı olarak mi.com ekranı geliyor ve 5 saniye içinde geri gidip tekrar mi.com ekranı geliyor bu böyle aynı şekilde tekrarlıyor hep. Bilgisayara taktığımda da aygıt yöneticisine gelmiyor telefon devamlı mi.com ekranında kendini resetliyor. Sorunu nedir? Nasıl çözebilirim?

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Fastboot ekranında pc den komut yazmayı denedin mi hocam ayrıca konu başlıklarını hepsi büyük harf ile açmak yasak

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Arkadaşlar benimde mi note pro cep telefonuma yeni rom yükleyim dedim rom yükleme ekranında kendi kendine telefonu kapattı şimdi telefon hiç açılmıyor, mi.com yazısı geliyor sonra geri kapanıyor, şarja taktığımda ise devamlı olarak mi.com ekranı geliyor ve 5 saniye içinde geri gidip tekrar mi.com ekranı geliyor bu böyle aynı şekilde tekrarlıyor hep. Bilgisayara taktığımda da aygıt yöneticisine gelmiyor telefon devamlı mi.com ekranında kendini resetliyor. Sorunu nedir? Nasıl çözebilirim?
Bootloader kilidiniz açıksa mi flash ile çin romu indirip kurun, sonra twrp recovery kurup Xiaomi.eu romunu kurarsanız.

K@TiP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Katip
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
3
Arkadaşım konu açabilmem için forum telefon doğrulaması istiyor ancak benim telefonum açılmadığından forum tarafından gönderilen sms doğrulama koduna ulaşamıyorum ve bu yüzdendir ki senin çok önerdiğin örnek konuda belirtilen hususlarda bir konu açamıyorum, o yüzdendir başka konular altında yardım arıyorum.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Arkadaşım konu açabilmem için forum telefon doğrulaması istiyor ancak benim telefonum açılmadığından forum tarafından gönderilen sms doğrulama koduna ulaşamıyorum ve bu yüzdendir ki senin çok önerdiğin örnek konuda belirtilen hususlarda bir konu açamıyorum, o yüzdendir başka konular altında yardım arıyorum.
Güzel kardeşim, attığım başlık sana değil konu sahibinedir... Konu başlıklarının tamamen büyük harf ile yazılması yasaktır.

snoxgamf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ben
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
8
Burdaki konuda Rehber - MI Flash Tool İle FastBoot ROM Kurulumu flash tool ile tekrar rom yüklemeyi gösteriyor bunu deneyebilirsin.Telefonun içinde veri varsa telefonu twrp moduna alıp usb ile taktığınızda telefonu okur.Okumazsa twrp ayarlarında mtpyi açık hale getirebilirsin.Twrp yoksa durum nasıl bilmiyorum bende de telefon açılmıyor şu an.İnternet yavaş olduğundan yapamıyom.

K@TiP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Katip
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
3
Bootloader kilidiniz açıksa mi flash ile çin romu indirip kurun, sonra twrp recovery kurup Xiaomi.eu romunu kurarsanız.
Fastboot modunda leo image i flashtools ile yüklüyorum ancak yine aynı şekilde mi.com ekranında şarjdayken devamlı açıp kapıyor, diğer türlü bir kere gösteriyor geri kapatıyor.
[doublepost=1511623060,1511622997][/doublepost]
Burdaki konuda Rehber - MI Flash Tool İle FastBoot ROM Kurulumu flash tool ile tekrar rom yüklemeyi gösteriyor bunu deneyebilirsin.Telefonun içinde veri varsa telefonu twrp moduna alıp usb ile taktığınızda telefonu okur.Okumazsa twrp ayarlarında mtpyi açık hale getirebilirsin.Twrp yoksa durum nasıl bilmiyorum bende de telefon açılmıyor şu an.İnternet yavaş olduğundan yapamıyom.
Ordaki gibi rom u flashtools la yükledim ancak yine aynı sorunum devam ediyor.

Üst Alt