*TEKRAR KAYBOLDU*Mi 6 parmak izi ayarı kaybolması |

msy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Konular
13
Hocam yazılımsal diyeceğim ama diğer arkadaşlardan yaşayan olmadı sanırım

Crucify

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi6
Konular
3
Hocam yazılımsal diyeceğim ama diğer arkadaşlardan yaşayan olmadı sanırım

2. parmak izini eklemeye çalışana kadar böyle bir sorun olmamıştı bende de. O yüzden ayrı başlık açtım ikinci parmak izini ekleyebilen var mı diye de cevap veren olmadı daha

msy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Konular
13

Crucify

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi6
Konular
3
Orda yazanları konuyu açmadan önce denedim hocam işe yaramadı ne yazık ki :/ 72 saatlik süreyi bekleyip custom rom yüklemeyi deneyeceğim olmazsa servise göndericez artık

Crucify

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi6
Konular
3
Şöyle söyleyim çekinmeye gerek yok biz hertürlü size yardımcı oluruz elimizden geldiği kadar alternatif romları denemeyip eğer durumunuz yazılımsalsa xiaomi.eu romunu yükleyip belki sorununuz çözülecek ve gelecek olan güncellemeleri beklemek olacak telefon bu sorun dışında hoşunuza gittiyse iade edip üzülebilirsiniz bir önceki mesajımda belirttiğim gibi delta servis ile birebir irtibata geçip forum adminlerinden cantara hocam rom yükleme ve bootloader kilidini açmak garantiyi bozmuyor diye açıklık (ekran görüntüsü ekleyip) getirip konuyu aydınlatmıştı.

Eğer bütün bunlara rağmen sorununuz çözülmeyip sorun hala devam ediyorsa satıcı ile birebir irtibata geçip yeni cihaz istediğinde bulunabilirsiniz veya Satıcıyla konuşarak ona göre bir çözüm üretebilirsiniz.

Oneplus 5 inceleme fırsatım olmadığı için fazla bir bilgim yok malesef.Forumda okuduğum kadarıyla kullanan kişilerden olumlu sonuç aldığını biliyorum.

Hocam bugün teknik servisle telefonda görüştüm, bootloader kilidi açıp rom yüklemenin garantiyi iptal ettiğini, bunları yapmayıp direk onlara gondermem gerektiğini belirtti

• Beğen
Tepkiler: msy

msy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Konular
13
Hocam bugün teknik servisle telefonda görüştüm, bootloader kilidi açıp rom yüklemenin garantiyi iptal ettiğini, bunları yapmayıp direk onlara gondermem gerektiğini belirtti
cantara hocam da görüşmüş ama garantiyi iptal etmediğini söylemişler fikir mi değiştirmişler ???

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
@cantara hocam bakabilir misiniz?

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bootloader kilidi açılması Xiaomi'nin onayı ile yapıldığı için her hangi bir sorun oluşturmuyor. Orijinal rom yüklemek de aynı şekilde ancak root yetkisi alınması, custom rom yüklenmesi, recovery değiştirilmesi, kernel değiştirilmesi vb. işlemler yapılır ise cihaz garanti dışı sayılıyor.

Düzenleme : Bu yazdıklarım Delta Servis için geçerlidir. Diğer servisler farklı prosedürler uygulayabilirler.

Üst Alt