Soru Teknik arıza Anakart sorunu

sametaktay52

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Samet
Cihazım
xiaomi
Meslek
Front office manager
Konular
2
Merhabalar ben redmi 5a prıme kullanıyorum 2 hafta önce cihazımı garantiye yolladım arama esnasında karşı tarafa sesim gitmiyordu whatsapp üzerinden sesli mesaj atamıyordum sesim gitmiyordu bugün garantiden aradılar anakartınız çatlak o yüzden oluyor dediler.... normalde anakart çatlak olsa telefon açılmaz hiç bir şekilde. Tamir içinde 420 lira istediler kabul ederseniz yapalım dediler... Burda sormak istediğim anakart'ı çatlayan telefon çalışır mı çalışmaz mı ? lütfen yardımcı olur musunuz

ataf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
5
Acaba diyorum Çin'deki veya Hindistan'daki hatalı , iadeli ürünleri Türkiye'ye mi yolluyorlar. Biraz araştırdım ve pek çok cihazda buna benzer sorunlar yaşayanlar var. Ben de cihazı sıfır aldım hiçbir sorunu yok cihazın sadece bu ses kesilme sorunu var. Benim cihazın da anakartı arızalıysa İnşallah kullanıcı hatası demezler.

Oyla:

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Elimde sökük anakart var isteyene görsel atayım eve geçtiğimde belki fikir vermesi açısından.

Oyla:

sametaktay52

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Samet
Cihazım
xiaomi
Meslek
Front office manager
Konular
2
Dediler zaten 420 lira para istediler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Oyla:

ataf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
5
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Peki ürününüzü doğrudan Evobt'den mi almıştınız acaba? Yoksa başka bir ithalatçı firmadan mı?
Dediğim gibi aynı sorun bende de var yalnız aramalarda oluyor. Whatsapp'ta sorun yok. Ses kaydında sorun yok. Öyle garip bir durum. Evobt hakkında da denildiği gibi çok olumsuz yorum var. Hatta cihazı ufak bir sorundan gönderip cihazı birsürü başka arızayla gelen onlarca insanın yorumu var ve bu sadece bizim bildiğimiz.

Napmayı düşünüyorsunuz?

Oyla:

sametaktay52

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Samet
Cihazım
xiaomi
Meslek
Front office manager
Konular
2
Peki ürününüzü doğrudan Evobt'den mi almıştınız acaba? Yoksa başka bir ithalatçı firmadan mı?
Dediğim gibi aynı sorun bende de var yalnız aramalarda oluyor. Whatsapp'ta sorun yok. Ses kaydında sorun yok. Öyle garip bir durum. Evobt hakkında da denildiği gibi çok olumsuz yorum var. Hatta cihazı ufak bir sorundan gönderip cihazı birsürü başka arızayla gelen onlarca insanın yorumu var ve bu sadece bizim bildiğimiz.

Napmayı düşünüyorsunuz?
Tüketici hakem heyetine başvuracağım

Oyla:
Üst Alt