Tanışalım Kaynaşalım - Kendini Tanıt

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.222
Cvp: Tanışalım Kaynaşalım - Kendini Tanıt

Arkadaşlar bunu söylemeden geçmeyi kesinlikle es geçemeyeceğim.

Uzun süredir bir çok site kurdum işlettim ve işletmeye devam ediyorum ama inanın uzun zamandır böyle sıcak ve güzel dostlukların olduğu bir sitemiz olmamıştı bu yüzden asıl bizler sizlere çok teşekkür ederiz.

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128

HiddeNKinG' Alıntı:
@Cantara ve diğer yönetici ekibi nerede acaba kendini tanıtmak için?

Geldim geldim..:)

Adım Yunus. 30 yaşındayım. ( bir ihtiyar daha :) ) Erzurumda yaşıyorum. Evliyim 7 ve 4 yaşlarında iki kızım var.

Symbian ile başlayan mobil teknoloji merakım android ile artarak devam etti. Symbian kullanırken maxicep'te bir çok paylaşımda bulundum fakat android'e geçtikten sonra maxicep'in içerik anlamında yetersiz kalması sonucunda o zamanlar Türkiyenin en iyi android sitesi olan googleandroid''e üye olup paylaşımlara devam ettim. @cantara ve @HiddeNKinG ile yöneticilik yaptığımız ve bu vesile ile tanıştığımız googleandroid sitesi kapandıktan sonra bir kaç değişik platformda buluşarak eski bağları koparmamaya çalıstık. Son olarak aynı rom'a (miui) gönül verdiğimizi anladığımızda, bu rom hakkında bildiklerimizi, deneyimlerimizi aktarabileceğimiz, bilmediklerimizi ögrenebileceğimiz, tüm miui kullanıcılarını aynı yerde buluşturacak bir ortam oluşturmaya karar verdik.. Devamı bildiğiniz gibi.. :)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: Cvp: Tanışalım Kaynaşalım - Kendini Tanıt

Ethnic' Alıntı:
HiddeNKinG' Alıntı:

Adım Yunus. 30 yaşındayım. ( bir ihtiyar daha :) ) Erzurumda yaşıyorum. Evliyim 7 ve 4 yaşlarında iki kızım var.

Symbian ile başlayan mobil teknoloji merakım android ile artarak devam etti. Symbian kullanırken maxicep'te bir çok paylaşımda bulundum fakat android'e geçtikten sonra maxicep'in içerik anlamında yetersiz kalması sonucunda o zamanlar Türkiyenin en iyi android sitesi olan googleandroid''e üye olup paylaşımlara devam ettim. @cantara ve @HiddeNKinG ile yöneticilik yaptığımız ve bu vesile ile tanıştığımız googleandroid sitesi kapandıktan sonra bir kaç değişik platformda buluşarak eski bağları koparmamaya çalıstık. Son olarak aynı rom'a (miui) gönül verdiğimizi anladığımızda, bu rom hakkında bildiklerimizi, deneyimlerimizi aktarabileceğimiz, bilmediklerimizi ögrenebileceğimiz, tüm miui kullanıcılarını aynı yerde buluşturacak bir ortam oluşturmaya karar verdik.. Devamı bildiğiniz gibi.. :)

Siz de ihtiyarsanız biz ne oluyoruz o zaman :)
40 yaş altını ihtiyardan saymıyoruz. :)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128

chatin_62' Alıntı:
Ethnic' Alıntı:
HiddeNKinG' Alıntı:

Siz de ihtiyarsanız biz ne oluyoruz o zaman :)
40 yaş altını ihtiyardan saymıyoruz. :)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Hocam hep aynalar yüzünden. :) Saçlarıma aklar düşmeye başlayınca kendimi rahmetli Adnan şenses gibi hissetmeye başladım..:D

MGM Barut

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUHARREM
Cihazım
Mi9T Pro 128gb
Meslek
Emekli
Konular
78
Ya ben, 53 yaş ve hala gencim diyebiliyorum.:haha::D

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.222

benkimim pid=3983 dateline=1403611775' Alıntı:
merhaba ben umut koçak yaşım 15  şuan sabiha gökçen anadolu teknik lisesi havacılık bölümündeyim uçak teknisyenliği okuyorum amacım üniversiteyide bitirip uçak mühendisi olmak.bu konulara 5 yıldan fazla süredir kafa basıyorum android ile ilk tanışmam çok eski ilk android telefon olan htc dream ile.teknolojinin her alanı ilgilenirim ve genelde her konuda fikir sahibi olurum.xiaomi ile tanışmam 2011 yani şirketin ilk ürününden beri takip ediyorum.yaşım sizlere göre küçük ama bu konulara çok uzun süredir hakimim.saygılar benkimim.

Meslektaşlarımdan birisi yetişiyor diyelim o zaman :)

arslnilke

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İlke
Cihazım
Alcatel idol 5
Meslek
Biomedical Eng.
Konular
1
Adım ilke. 19 yaşındayım :) Anne baba tarafı sivaslı olsada doğma büyüme istanbulluyum. Lisede biyomedikal cihaz teknolojisi bölümünden mezun olmakla birlikte üniversitedede biyomedikal c. t. Myo okuyorum. Şuan 2. Sınıfa geçtim. Seneye mezunuz.

Elektronik ile ilgili olan herşeye meraklıyımdır.
Şuan biyomedikal iş imkanlarını bir süreliğine bırakıp deniz sektörüne girdim. Dedim ya elektronik olan herşeye meraklıyım :) Gemilerin seyir cihazlarına (radar vhf gyro telsiz vs) bakarım. Özel bir firmada stajyer ünvanı ile çalışıyorum. Askeri gemilere çıkabiliyoruz.

Android ile tanışmam galaxy ace ile oldu. İlk aldığım zaman internette 4+ romlar vardı onları cihaza kurmak istemiştim ve brick etmiştim. Tabi bilgim yoktu hiç. telefoncuya götürmüştüm ve orda adam düzeltip bana orjinal romunuda vermişti bozduğunda yükle diye :D tabi işi garantiye aldım ya bende başladım bu merete neler yapabilirim diye :D Sonra işi rom editlemeye kadar getirdim. İlk romumu yaptım. Bana göre o telefona yüklenen en düşük yer kaplayan s3 e benzeyen en stabil romdu. İnternette hiç bir yerde paylaşamadım romu :) Sonra discovery aldım. Baktım discovery telefona benzemiyor. 2 ay filan kullandım direkt elden çıkardım. Sonra sony z1 aldım. Yanına arkadaş olarakta s3 aldım :) s3 ün kasasını değiştirmek isterken lensi kırık olan ekranı komple patlattım şuan hala kenarda duruyor. Ekran lazım varsa 2.el ucuz haber verin :D Sony z1 in yanına 2. Bir telefon daha lazımdı iphone 5 aldım. İnanın androidlerdeki donma sorunu vs hiç yaşamadım. Eksileri var iphoneunda benim için. Dosya yöneticisi ve gps olmadığı için sıkıntı bende. Bu hafta z1 i sattım ve şuan z1 yerine eski tuşlu samsungumu kullanıyorum. :D Bir nevi telefon ticaretide yapıp 3-5 ordan kazanıyorum :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

pegasus1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
pegasus
Cihazım
SamsungNote5
Konular
3
Ben androide 1.6 ile başladım o günden bu güne hep rom editlemek istemişimdir. Sen hemen başlamışsın. Zor mu kolay mı öğrenmek için hanhi kaynaklardan faydalandın bilgi verebilir misin? Bakarsın ortak rom yaparız.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

arslnilke

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İlke
Cihazım
Alcatel idol 5
Meslek
Biomedical Eng.
Konular
1
pegasus1907' Alıntı:
Ben androide 1.6 ile başladım o günden bu güne hep rom editlemek istemişimdir. Sen hemen başlamışsın. Zor mu kolay mı öğrenmek için hanhi kaynaklardan faydalandın bilgi verebilir misin? Bakarsın ortak rom yaparız.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Hocam 1 yıldır hiç uğraşmadım. Ama yaptığım zamanda forum xda dan yararlanmıştım

Sent from my iPhone using Tapatalk

agah1003

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bilgin bayar
Cihazım
xiaomi mi3
Konular
0
Herkese merhaba ben Bilgin 33 yaşındayım izmirde
Yaşıyorum. Nokia ile başlayan yolculuğum windows Phone android ve ios son olarakta mi3 ile devam ediyor.
Sent from my Windows Phone 8X by HTC using Tapatalk

Üst Alt