Soru Tamirci ve karşılaştırma

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Faruk 04, Sizin dilekçe işi ne oldu ? Xiaomi geri yaptı mı ?

Dilekçe gurubuna adam topluyorsunuz sanki haha--

9T pro dan sonra adı çıkmış (sensör) note 10 lite alınmaz.
Hocam ben kullanıcısıyım, A11 güncellemesini yapmadığım için herhangi bir sıkıntım yok çok şükür.
Dilekçeye gelecek olursak; bir girişimdi en azından. Şunu da unutmamak lazım: "Ummadık taş baş yarar." yn~~

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Şahsen ben çok memnunum mi note 10 lite'dan. Sensör ise bana göre yani benim için bir problem değil ki zaten bende yok, olsaydı da takmazdım açıkçası. Mi 9t pro nasıldır bilmem ancak ekran değişim riskine girmek yerine takas etmeyi bence daha çok düşünün derim..
Memnun kalırsınız yüksek ihtimalle.. şarj konusu ise kişiye ve Roma göre evrt değişiyor ama bu uzunca gitmesinin yine de önüne geçmiyor şahsen :)

serkantekin76

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mİ10T PRO 8/128
Meslek
Tıbbi Mümessil
Konular
61
Hocam ben kullanıcısıyım, A11 güncellemesini yapmadığım için herhangi bir sıkıntım yok çok şükür.
Dilekçeye gelecek olursak; bir girişimdi en azından. Şunu da unutmamak lazım: "Ummadık taş baş yarar." yn~~
Sensör derken,arızalı mı oluyor veya devre dısı mı kalıyor?

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Hocam ekranda parmak izi olan cihazlarda ekran değişiminden sonra parmak izi performans kaybı veya hiç çalışmama gibi bir durum oluşuyor maalesef. o yüzden iyi bir yerde yaptırıp kullanın derim. Ama malum dolar kuru ve amoled ekran fiyatlarını düşününce sıkıntı biraz. 1100-1300 civarı rakamdan bahsediyoruz.

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Sensör derken,arızalı mı oluyor veya devre dısı mı kalıyor?

Konuşma esnasında bazen ekran kapanmıyor, kulağınıza tuttuğunuzda istemsizce dokunduğu vakit tuşlara felan basıyor. Sürekli olmuyor, kararsızlık var komple devre dışı kalmasada.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ekranda parmak izi olan cihazlarda ekran değişiminden sonra parmak izi performans kaybı veya hiç çalışmama gibi bir durum oluşuyor maalesef. o yüzden iyi bir yerde yaptırıp kullanın derim. Ama malum dolar kuru ve amoled ekran fiyatlarını düşününce sıkıntı biraz. 1100-1300 civarı rakamdan bahsediyoruz.

Aynen serdocan hocam, dediğiniz doğru amoled ekran olupta in-display fingerprint olayı varsa ekran değişimi sonrası bunun komple geçersiz kaldığını bile gördüm çünkü inanın amoled diye yukarıda da yazmıştım ıps lcd veya tft lcd takan bile var artık nasılda bir ekran takıyorlarsa amolede çok yakın duruyor fakat bilmeyen için sıkıntı bu durum. Herkes dürüst değil.. Yada diyelim amoled yan sanayi bir ekran taktı bu seferde dediğiniz durumlar görülebiliyor.

serkantekin76

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mİ10T PRO 8/128
Meslek
Tıbbi Mümessil
Konular
61
Önerebileceğiniz bir yer var mı peki tamir için veya farklı bir cihaz öneriniz?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Arkadaşlar bir konuşma dönmüş fakat ben anlayamadım. Orjinal ekran da var yan sanayi ekran da. Yan sanayi taktırırsa arkadaşımız elbette sorun yaşar. Orjinal taktırırsa sorun yaşamaz. Orjinalde sorun olsaydı sıfır cihazların hepsi sorunlu olurdu değil mi :) Orjinal ekran çok rahat bulunuyor, pahalı mı, pahalı fakat orjinal.

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Arkadaşlar bir konuşma dönmüş fakat ben anlayamadım. Orjinal ekran da var yan sanayi ekran da. Yan sanayi taktırırsa arkadaşımız elbette sorun yaşar. Orjinal taktırırsa sorun yaşamaz. Orjinalde sorun olsaydı sıfır cihazların hepsi sorunlu olurdu değil mi :) Orjinal ekran çok rahat bulunuyor, pahalı mı, pahalı fakat orjinal.

Her güzel şeyin bir maliyeti oluyor ama işte dediğiniz gibi pahalımı pahalı ama güzel meret. :)

serkantekin76

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mİ10T PRO 8/128
Meslek
Tıbbi Mümessil
Konular
61
Her güzel şeyin bir maliyeti oluyor ama işte dediğiniz gibi pahalımı pahalı ama güzel meret. :)
Ben iki 3 yere sordum 1200 dediler sadece bir tanesi 1700 tl dedi ve 30de amoled orijinal garantili diyor?nasıl anlayabilirim?

Üst Alt