Soru Tamirci ve karşılaştırma

serkantekin76

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mİ10T PRO 8/128
Meslek
Tıbbi Mümessil
Konular
61
Merhaba herkese elimdeki mi9t pro da hayalet ekran sorunu oluştu.Orjinal ekranı istanbul avrupa yakasında nereye yaptırabilirim.Ve bu cihazı verip mi note 10 lite almak mı mantıklı yoksa tamir ettirip kullanmak mı?

serkantekin76

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mİ10T PRO 8/128
Meslek
Tıbbi Mümessil
Konular
61
Yaptırmadan verecekseniz direk verin takasa. Çakma Amoled ekrana da bir ton para vermek istemezdim şahsen.
Performans ve şarj açısından bir farklılık olur mu mi note 10 lite ta peki fikriniz var mı

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Hocam ben tavsiye ederim şahsen. Pil ve kamera açısından memnun edeceğinden eminim ama mi 9t pro'yu kullanmadığım için genel performans hakkında bilgi veremem.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Performans ve şarj açısından bir farklılık olur mu mi note 10 lite ta peki fikriniz var mı
Sizi üzmez hocam ama donanım anlamında kamera harici az üzebilir, oyun oynamıyorsanız fark etmezsiniz ama.

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Sizi üzmez hocam ama donanım anlamında kamera harici az üzebilir, oyun oynamıyorsanız fark etmezsiniz ama.
Hocam ben oyun konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadım, siz ne tür bir fark gördünüz?

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Hocam ben oyun konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadım, siz ne tür bir fark gördünüz?
Hocam SD 855 ile 730G arasında elbette fark olacaktır. En basitinden Pubg Mobil'de 60 FPS HDR oynarken performansa bağlı fps ve şarj tüketimi değişecek. Note 10 lite 5260 mAH olsa da 4000 gibi hissettiriyor ekran sürelerinde.

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Amoled yerine Ips Lcd yada Tft Lcd mi takan ararsınız, türlü dolandırıcılık dönüyor hele ki Xiaominin parçası bu denli zor bulununca bunlar kaçınılmaz. Amoled taksalar bile eskisinin yerini tutarmı, ne derece kaliteli orası muamma oluyor. Elden çıkartmasanız bile iyice sorup, sorgulayın. Sıkıntı çıkmasın ekran için.

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Hocam SD 855 ile 730G arasında elbette fark olacaktır. En basitinden Pubg Mobil'de 60 FPS HDR oynarken performansa bağlı fps ve şarj tüketimi değişecek. Note 10 lite 5260 mAH olsa da 4000 gibi hissettiriyor ekran sürelerinde.
Doğrudur hocam, illaki fark olacaktır ama fiyat farkı verecek kadar olur mu bilmem.
Batarya konusunda çok değişkenlik gösteriyor hocam. 15 saat ekran süresi alan da var, 8 saat alan da. Rom illaki etki eder ama aynı romda olanlardan bahsediyorum. İlginç bir durum vesselam.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Faruk 04, Sizin dilekçe/şikayet işi ne oldu ? Xiaomi geri dönüş/cevap vs yaptı mı ?

Dilekçe/şikayet gurubuna adam topluyorsunuz sanki haha--

9T pro dan sonra adı çıkmış (sensör) note 10 lite alınmaz.

Üst Alt