Uygulama Swift Backup Yedek Alma Uygulaması

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Yeni Android sürümleri ile ilgisi olduğunu sanmıyorum hocam Android 6 da sıkıntı var mesela.. Bunun sebebi nedir anlamış değilim, aynı titanium Backup sürümü, aynı uygulamalar.. Dün yaparken bugün yapamıyor.
Uygulamaların gelişen mimarisine ayak uyduramiyor. Android surumleriyle alakası olduğunu bende düşünmüyorum

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Sadece root yetkisi olan cihazlarda çalışır
Malum bazı cihazlarda Titanium Backup 'tan yedek alınca sorunsuz yedek alırken geri yüklerken uygulamalar yükleniyor fakat bir çoğu çalışmıyor. Migrate de ise yedeği tam alıyor fakat sorunlu uygulamalar hiç geri gelmiyor yani yüklenmiyor. Eğer böyle sorunlu bir cihazınız var ise bu uygulama tam sizlik.
Uygulamayı Google play storeden indiriyoruz.

Uygulama İngilizce ama kullanımı kolaydır.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Google hesabınızı girin ve uygulamaya depolama izni verin. Uygulamaya root izni verin.

WiFi şifrelerinizi, mesajlarınızı, duvar kağıdınızı, arama kayıtlarını ve uygulamaları yedekleyebilirsiniz.
App tıklayınca uygulamalar çıkacaktır yedeklemek istediğiniz uygulamayı bulup backup tıkladığınızda yedek alır

Restore ise kurulum yaptıktan sonra geri yüklemenizi sağlar.

Not : Bütün uygulamaları tek seferde yedekleyen yöntem ücretlidir ve bu sürümde kullanılamaz. Tek tek yedek alabilirsiniz. Uygulamanın tam sürümü yıllık 8₺ ömür boyu kullanım 35₺ gibi cüzi bir rakamdır. Önce deneyin sonra satın almayı düşünebilirsiniz .
- Kolaylık olsun diye Titanium Backup yada Migrate ile tam yedek alabilir, bu uygulama ile de sorun yaşadığınız uygulamaları tek tek yedekleyip sorunsuz ve ücretsiz kullanabilirsiniz.
Benim sorun yaşadığım uygulamalar chrome, twitter, instagram, online işlemler ve bir kaç tane daha uygulamaydı o yüzden bu konuyu açma gereği duydum.

Not:Yedekleriniz Dahili Depolama/Swift Backup klasöründe olacaktır. Twrp üzerinden format data yada data sildiğiniz işlemlerde bu klasördeki yedeği sdcard, otg usb yada bilgisayara kopyalayarak güvene alınız. Daha sonra eski yerine taşıyarak restoreyi yapabilirsiniz.
Umarım işinizi görür
Elinize emeğinize sağlık...

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Bir bilgi daha ekleyeyim uygulama Titanium Backup ve migratenin yapmadığı oyun OBB dosyalarının yedeklemesini de yapıyor

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Bir bilgi daha ekleyeyim uygulama Titanium Backup ve migratenin yapmadığı oyun OBB dosyalarının yedeklemesini de yapıyor
Serkan hocamın Türkçe çevirisi, sizin de paylaşınız için teşekkür ediyorum. Gayet güzel olmuş elinize sağlık.

Bilgiyi paylaşmak güzeldir. MI 6 dan yazıldı.

Son düzenleme:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Serkan hocam Türkçe çevir için teşekkür ediyorum. Gayet güzel olmuş elinize sağlık.

Bilgiyi paylaşmak güzeldir. MI 6 dan yazıldı.
Hocam çeviriyi ben yapmadım, yanlış alıntı yapmışsınız

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
eray0687 hocam ve forumdan olmayan diger bir arkadasla ceviri tamamlandi. Cokta guzel oldu, yakinda türkçe çevirisiyle birlikte play store da olur. Gercekten ise yarar bir uygulama ben cok begendim

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
eray0687 hocam ve forumdan olmayan diger bir arkadasla ceviri tamamlandi. Cokta guzel oldu, yakinda türkçe çevirisiyle birlikte play store da olur. Gercekten ise yarar bir uygulama ben cok begendim

Teşekkür ederim serkan hocam. çeviri işi bitti. inş en kısa zamanda güncelleme gelir. TB'a veda zamanı geldi sanırım :)

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129

Teşekkür ederim serkan hocam. çeviri işi bitti. inş en kısa zamanda güncelleme gelir. TB'a veda zamanı geldi sanırım :)
Elinize emeğinize sağlık

Üst Alt