Uygulama Swift Backup Yedek Alma Uygulaması

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Hocam Test için gruptan gönderdiler. Sadece çevirenlere. Daha play store yok.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben gormedim hocam nerden geldi ozelden linki atar misin

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Aynen hocam

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Ben yıllık olarak almayı düşünüyorum daha almadım çünkü ihtiyacım olmadı. Tb gibi bozmayacagi kesin değil çünkü her yıl alırım diye düşünüyorum
Bencede en mantıklısı yıllık almak dediğinizi düşününce.. Tb gibi sıkıntı çıkarmayacağı garanti değil.

prodroandro

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
76
Bencede en mantıklısı yıllık almak dediğinizi düşününce.. Tb gibi sıkıntı çıkarmayacağı garanti değil.
Titanium androidin genlerinden geliyor fakat anlamsızca bazı uygulamaları yükleyememesi hata geliştirici yeni android sürümlerini pek önemsemedi ne yazık ki...

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
İlk satin aldigim uygulamalardan birsidir titanium backup. Yillarca hic uzmedi elim ayagim oldu. Heleki benim gibi surekli rom degistiren biri icin yaver gibiydi lakin artik sac bas yolduruyor. Tb ile geri yukledigim tum uygulamalar ya calismiyor ya yeni yuklenmis gibi veri kaybina ugruyor. Migrate daha alfa asamasinda ayrica twrp den yuklemezseniz bir ise yaramaz henuz.

Bu asamada swiftbackup boslugu guzel doldurmus. Benim cok hosuma gitti. Bir kaç arkadaş türkçe çeviri otursun diye yardim ediyoruz. Bence satin alinabilecek bir uygulama. Miui proya aylik 10 tl verildigi dusunuldugunde parasini hakediyor

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
İlk satin aldigim uygulamalardan birsidir titanium backup. Yillarca hic uzmedi elim ayagim oldu. Heleki benim gibi surekli rom degistiren biri icin yaver gibiydi lakin artik sac bas yolduruyor. Tb ile geri yukledigim tum uygulamalar ya calismiyor ya yeni yuklenmis gibi veri kaybina ugruyor. Migrate daha alfa asamasinda ayrica twrp den yuklemezseniz bir ise yaramaz henuz.

Bu asamada swiftbackup boslugu guzel doldurmus. Benim cok hosuma gitti. Bir kaç arkadaş türkçe çeviri otursun diye yardim ediyoruz. Bence satin alinabilecek bir uygulama. Miui proya aylik 10 tl verildigi dusunuldugunde parasini hakediyor

Kesinlikle katılıyorum Serkan beye, TB çoğu programda sorun olmaya başladı. Bu program büyük bir eksikliği kapattı. Kullanımı da çok rahat ve çok daha hızlı. Zamanla daha iyiye gideceğini düşünüyorum.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Titanium androidin genlerinden geliyor fakat anlamsızca bazı uygulamaları yükleyememesi hata geliştirici yeni android sürümlerini pek önemsemedi ne yazık ki...
Yeni Android sürümleri ile ilgisi olduğunu sanmıyorum hocam Android 6 da sıkıntı var mesela.. Bunun sebebi nedir anlamış değilim, aynı titanium Backup sürümü, aynı uygulamalar.. Dün yaparken bugün yapamıyor.

Üst Alt