Rehber Sweetin Cihazlar İçin Sorunsuz MIUI EU 13.0.7 SKFMIXM Kurulumu

FerhatD2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
note 10 pro max
Konular
1
Merhaba, Dediklerinizi harfiyen yaptım lakin telefonda şebeke sorunu var. sms ler nadir geliyor veya hiç gelmiyor. Aramalarda sorun yok. İnternete ise H+ ile bağlanıyor üstü yok. 2 gündür farklı modem dosyaları veyahut farklı qcn işlemleri denedim olmadı. Telefonum redmi note 10 pro max 8+3gb ram. Sanırım india sürümü. NFC de yok. Yardımcı olur musunuz?

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Merhaba, Dediklerinizi harfiyen yaptım lakin telefonda şebeke sorunu var. sms ler nadir geliyor veya hiç gelmiyor. Aramalarda sorun yok. İnternete ise H+ ile bağlanıyor üstü yok. 2 gündür farklı modem dosyaları veyahut farklı qcn işlemleri denedim olmadı. Telefonum redmi note 10 pro max 8+3gb ram. Sanırım india sürümü. NFC de yok. Yardımcı olur musunuz?
Eu rom çok stabil çalışmıyor bu cihazda. Global kurmanızı tavsiye ederim

FerhatD2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
note 10 pro max
Konular
1
Eu rom çok stabil çalışmıyor bu cihazda. Global kurmanızı tavsiye ederim
dediğin gibi global miui 13.0.7 kurdum. 4.5g yazıyor ama internet bağlantısı yok. sms ve aramaları bazen alıyor bazen almıyor. sinyal sürekli kesiliyor.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
dediğin gibi global miui 13.0.7 kurdum. 4.5g yazıyor ama internet bağlantısı yok. sms ve aramaları bazen alıyor bazen almıyor. sinyal sürekli kesiliyor.
Modem olarak sweetin olanı mı kullanıyorsunuz bir de kullandığınız imei kayıtlı mı ? Romla ilgili bir sorun değil çünkü bu

FerhatD2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
note 10 pro max
Konular
1
Modem olarak sweetin olanı mı kullanıyorsunuz bir de kullandığınız imei kayıtlı mı ? Romla ilgili bir sorun değil çünkü bu
hocam. Şebeke türünü lte ile başlayıp gsm ile biten yeri seçmem gerekiyor anlaşılan lakin seçtirtmiyor. Otomatik başka bişey seçiyor. Sanırım miui 13.0.7 sürümler için şebeke sorunu çözülmedi. Forumlarda pek kullananda görmedim. sweetin modem nasıl bulacam onu bile bilmiyorum. Sadece elimde 2 adet modem dosyayı var birinde canyilmazIndiaHLOSv13.0.7 yazıyor. Diğerinde çookkolay kanalının modemi. Başka modem bulamadım zaten

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
hocam. Şebeke türünü lte ile başlayıp gsm ile biten yeri seçmem gerekiyor anlaşılan lakin seçtirtmiyor. Otomatik başka bişey seçiyor. Sanırım miui 13.0.7 sürümler için şebeke sorunu çözülmedi. Forumlarda pek kullananda görmedim. sweetin modem nasıl bulacam onu bile bilmiyorum. Sadece elimde 2 adet modem dosyayı var birinde canyilmazIndiaHLOSv13.0.7 yazıyor. Diğerinde çookkolay kanalının modemi. Başka modem bulamadım zaten
Öhö öhö o kanalın modemi diye bir şey yok hocam o da benim :) size hangi versiyon modemi lazım, yoksa da hazırlayım

FerhatD2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
note 10 pro max
Konular
1
Öhö öhö o kanalın modemi diye bir şey yok hocam o da benim :) size hangi versiyon modemi lazım, yoksa da hazırlayım
hocam redmi note 10 pro max india 108 mp telefon. miui 13.0.7 yi yükledim. hatta diğer tüm sürümlerinde bile şebekede sorun var. Sizin youtube kanalınıza katıldım kurcaladım bulamadım mail attım dönmediniz :'((((. lütfen yardımcı olun. imei atarkenmı sorun yapıyorum acaba hiç bilmiyorumki. qcn yide sorunsuz yüklüyor.

FerhatD2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
note 10 pro max
Konular
1
kullandığım rom ismi şu miui_SWEETININGlobal_V13.0.7.0.SKFINXM_e423575bef_12.0 şebeke sorunu var.
bu konuda ki xiaomi.eu_multi_HMNote10Pro_V13.0.7.0.SKFMIXM_v13-12-fastboot2 romda da aynı şebeke sorunu oldu
v12.5.10 rom dada var. Sanırım tüm romlarda oluyor bu sorun. anlamadım ki. telefonu satıcıdan ilk aldığımda v12.5.10 yüklüydü ve şebekede sorun yoktu. çözülmesse geri gidecem artık bilmem kaç yüz lira tamir parası alırlar. güncelleme yapma diye uyarmışlardı :D

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
108mp kamera varsa global modem dosyalarını deneyin hocam ama modemden kaynaklanmaz 4g çekmemesi. Qcn dosyasının promax cihaza ait olması lazım. Miui13 için hazırladığım modem dosyasını denediniz mi? Canyilmazhlosv13 olanı yani

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
kullandığım rom ismi şu miui_SWEETININGlobal_V13.0.7.0.SKFINXM_e423575bef_12.0 şebeke sorunu var.
bu konuda ki xiaomi.eu_multi_HMNote10Pro_V13.0.7.0.SKFMIXM_v13-12-fastboot2 romda da aynı şebeke sorunu oldu
v12.5.10 rom dada var. Sanırım tüm romlarda oluyor bu sorun. anlamadım ki. telefonu satıcıdan ilk aldığımda v12.5.10 yüklüydü ve şebekede sorun yoktu. çözülmesse geri gidecem artık bilmem kaç yüz lira tamir parası alırlar. güncelleme yapma diye uyarmışlardı :D
Muhtemelen imei atarken eksik ya da yanlış bişey yapıyorsunuz. Bütün romlarda şebeke sorunu olamaz. Orjinal qcn ile tekrar deneyin ve cihazın note 10 pro mu yoksa pro max mi olduğundan emin olun.

Üst Alt