Mod Status Bar XL (MIUI 10) Durum Çubuğu Saat & Pil & Şebeke adı boyutları büyütme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teknopat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VOLKAN
Cihazım
Mİ 13T
Meslek
Fitcross,Fitness
Konular
11
Nasıl hocam SS atabilir misiniz?
Hocam Saatin yanında bildirim simgesi görünmüyor.Yani bidirim geldiği zaman saat yanında hiç bir şey yok bide ayarlarda bidirim simgelerini göster diye seçenek var onuda açtım.Eu rom 8.8.24 kullanıyorum

Son düzenleme:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam sırasıyla Ayarlar / Bildirimler & Durum Çubuğu / Bildirim simgesini göster seçeneği var mı, aktif mi?

mfk925

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
22
Mi flasla miui 10 rom atıcam ama zipi çıkar dediğimde klasör içinde 7 tane dosya görünüyor daha önce 9.2.2.0 ve 9.2.3.0 romuda bu şekilde flaslamıstım ama onlarda zipi sağ tıklayıp klasöre çıkar dediğimde klasörün içinde images adlı bir klasör ve 12 tane daha dosya çıkmıştı ve boyutu 4.1 gb kadardı şuanki dosyanın boyutu yeni bir güncelleme olmasına rağmen 3.31 gb ve içinde fotoğraflarda göründüğü gibi images yok 7 tane dosya var bu durum normalmi , yeni güncelleme zip dosyası bu formattamı çıkıyor yoksa dosya tahmin ettiğim gibi hatalımı ?

İndirmede veya zipi çıkarmada (zip hatalı, eksik inme) herhangi bi problem yaşamadım .

Not: 7 ziple çıkarmayı denedim sonuç aynı
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Mi flasla miui 10 rom atıcam ama zipi çıkar dediğimde klasör içinde 7 tane dosya görünüyor daha önce 9.2.2.0 ve 9.2.3.0 romuda bu şekilde flaslamıstım ama onlarda zipi sağ tıklayıp klasöre çıkar dediğimde klasörün içinde images adlı bir klasör ve 12 tane daha dosya çıkmıştı ve boyutu 4.1 gb kadardı şuanki dosyanın boyutu yeni bir güncelleme olmasına rağmen 3.31 gb ve içinde fotoğraflarda göründüğü gibi images yok 7 tane dosya var bu durum normalmi , yeni güncelleme zip dosyası bu formattamı çıkıyor yoksa dosya tahmin ettiğim gibi hatalımı ?

İndirmede veya zipi çıkarmada (zip hatalı, eksik inme) herhangi bi problem yaşamadım .

Not: 7 ziple çıkarmayı denedim sonuç aynı

.zip uzantılı dosyalar recovery romlarıdır. Mi Flash ile yükleme yapmak için .tgz uzantılı fastboot romlarını indirmeniz gerekir.

mfk925

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
22
Aslında twrp üzerinden yüklemek istiyordum fakat bulamadığım için mi flashla ataym dedim bu indirdiğim recovery rom sa direk twrp den flashlayaym hocam ne dersiniz ?
.zip uzantılı dosyalar recovery romlarıdır. Mi Flash ile yükleme yapmak için .tgz uzantılı fastboot romlarını indirmeniz gerekir.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Aslında twrp üzerinden yüklemek istiyordum fakat bulamadığım için mi flashla ataym dedim bu indirdiğim recovery rom sa direk twrp den flashlayaym hocam ne dersiniz ?

Evet TWRP üzerinden flashlayabilirsiniz. Flashlama sonrası cihazınız açılmazsa Lazyflasher yüklemeniz gerekir.

Ottoman hocamın tema konusunu daha fazla meşgul etmeyelim. Farklı sorunuz veya sorununuz varsa ilgili başlık altında eğer bulunmuyorsa yeni konu açarak sorabilirsiniz.

mcsergeant

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mcsergeant
Cihazım
Note 4X
Konular
1
Status Bar XL MIUI 10

Merhaba arkadaşlar;
Durum çubuğunda bulunan Saat, Pil ve Şebeke adı sizlere küçük geliyorsa, aşağıda dosyayı, TWRP üzerinden yükleyerek boyutlarının büyümesine yarayan bir fix dosyası. Sadece Miui kullanan romlarda geçerli olduğunu söylemeden geçmek istemiyorum.

Kurulum notları;
Telefonunuzun hafızasına indirmiş olduğunuz Status Bar XL MIUI10 zipli dosyasını atıyorsunuz. Daha sonra telefonu TWRP modunda başlatıp, Yükle (Install) kısmından dosyamızı gösterip yükleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Yükleme işlemi bittikten sonra sistem yeniden başlatın :)

Güle güle kullanın. İyi forumlar.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam telefon modeliniz nedir ve volte yi nasıl aktifleştirdiniz?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt