Tema Spectrum0505 Theme (Ottoman)

Atlas06

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
As
Cihazım
Redmi not4
Konular
5
Elinize sağlık. Güzel çalışma.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Anladım hocam aynı mod iki defa çalışmıyor maalesef :(
[doublepost=1519136381,1519136296][/doublepost]Güncelleme;
Gelen geri bildirimler doğrultusunda alternatif "Status bar saat yanı, tarih ve gün kaldırıldı"
Yüklemek için dosya "Spectrum0505_tarihsiz" ilk mesaja eklendi.

harikasın hocam :)
tekrar eline emeğine sağlık.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Teşekkür ederim hocam :)
[doublepost=1519135512,1519135433][/doublepost]
Eyvallah hocam güzel sözleriniz için. İnşallah yeni temalara diyelim :)
[doublepost=1519135575][/doublepost]
Teşekkür ederim hocam. Aynen dediğiniz gibi hepsi bir arada oldu :) :) :)
[doublepost=1519135682][/doublepost]
Hocam normalde yaptığım temaların hepsinde içine XL modunu kuruyorum. Ama dediğiniz gibi hiç denemedim. Varsayılan temaya dönüp bir dener misiniz, nasıl bir sonuç verecek.

Hocam birde size geri bildirim yapmak isterim. Bildirim Ekranınındaki Uygulama Toggle'larının İsimleri, Kapalı halde Siyah, Açınca Açık Mavi oluyor ya. Acaba bir sonraki romda; Renk uyumu açısından, Kapalı halde Açık Mavi; Açınca Kalın Koyu Mavi olacak şekilde veya Kapalı halde Siyah; Açık olunca Kalın Siyah şeklinde değiştirmeniz mümkün olur mu renkleri?

Bu şekilde Açık olanların yazıları Mavi, Kapalı olanlarınki Siyah olunca Renk uyumsuzluğu oluyor :) Başka Tema olsa hiç söylemezdim bunları ama, söz konusu sizin mükemmel temalarınız olunca; ufak birşey bile insanın gözüne batabiliyor :)

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam birde size geri bildirim yapmak isterim. Bildirim Ekranınındaki Uygulama Toggle'larının İsimleri, Kapalı halde Siyah, Açınca Açık Mavi oluyor ya. Acaba bir sonraki romda; Renk uyumu açısından, Kapalı halde Açık Mavi; Açınca Kalın Koyu Mavi olacak şekilde veya Kapalı halde Siyah; Açık olunca Kalın Siyah şeklinde değiştirmeniz mümkün olur mu renkleri?

Bu şekilde Açık olanların yazıları Mavi, Kapalı olanlarınki Siyah olunca Renk uyumsuzluğu oluyor :) Başka Tema olsa hiç söylemezdim bunları ama, söz konusu sizin mükemmel temalarınız olunca; ufak birşey bile insanın gözüne batabiliyor :)
Olabilir hocam aynı tema üzerinde devam edeceğim sanırım.. Bu temayı geliştirerek hem benim için hemde kullanıcılar için güzel olacak :)

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Olabilir hocam aynı tema üzerinde devam edeceğim sanırım.. Bu temayı geliştirerek hem benim için hemde kullanıcılar için güzel olacak :)

Hocam şimdiden emeklerinize sağlık, ben daha fazla ne kadar geliştirilebilir düşünemiyorum :)

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126

sugeda

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
KADİR
Cihazım
POCOF2PRO8/256
Meslek
YÜKSEK LİSANS
Konular
0
Bu temayı kullanırken, özellikle cebimde kendi kendine müzik uygulandı açılıp müzik çalmaya başlıyor. Kapatıyorum uygulamayı, cebimden bir çıkarıyorum yine müzik açılmış çalıyor. Sesi kesikken telefonu çıkarana kadar haberin oluyoro, dün cebimde sıcaklık hissettim bir baktım yine müzik açılmış. Var mı bunun bir çözümü. Kilit ekranındayken çift tıklama müzik açılmasına sebep oluyor sanırım.

Üst Alt