Tema Spectrum0505 Theme (Ottoman)

hasan35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Xiomi mi6
Konular
1
teskler ustad tema cok guzel eline saglik durum cubugu da cok iyi kilit ekranında kamera gibi diger ogeler acilmiyor desen kilit oldugu icinmi acaba

rahim55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
rahim
Cihazım
xaomi mi5
Konular
5
Hocam editör uygulaması bir ara çalışıyordu ama şu anda sınırım ifadeniz üzerine yine çalışmıyor. Custom romlarda böyle bir sıkıntı yok hocam. Sorunu kökten halletmek için aşağıdaki linke göz atabilirsiniz. :)

Tema - MIUI Theme Desinger Türkçe Anlatım
[doublepost=1519064078,1519063861][/doublepost]
Hocam bir üsteki mesajda cevabını verdim sizden önce başka bir arkadaş için, sizin içinde aynı şey geçerli :)

hocam tema üyeli formunu doldurdum ama bu tema üyeliği ücretsiz demi banka hesabı falan sözkonusu olmuş ya sorayım dedim :|:Sshake~~

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
teskler ustad tema cok guzel eline saglik durum cubugu da cok iyi kilit ekranında kamera gibi diger ogeler acilmiyor desen kilit oldugu icinmi acaba
Teşekkürler. Hocam üzerine gelip çift tık yaparak açıyorsunuz, şifre varsa girdikten sonra aktif oluyor. Birde saatin üzerine çift tık yaparsanız Müzik Player açılır :)
[doublepost=1519067019,1519066878][/doublepost]
hocam tema üyeli formunu doldurdum ama bu tema üyeliği ücretsiz demi banka hesabı falan sözkonusu olmuş ya sorayım dedim :|:Sshake~~
Hocam banka bilgileri geldiği zaman konuda anlatılan yere tıklayın ve atlayın. O ilerde mağazaya ücretli tema yüklediğiniz zaman size paranın yatması için belirttiğiniz bir durum, şimdilik böyle bir şey yok :)

rahim55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
rahim
Cihazım
xaomi mi5
Konular
5
Teşekkürler. Hocam üzerine gelip çift tık yaparak açıyorsunuz, şifre varsa girdikten sonra aktif oluyor. Birde saatin üzerine çift tık yaparsanız Müzik Player açılır :)
[doublepost=1519067019,1519066878][/doublepost]
Hocam banka bilgileri geldiği zaman konuda anlatılan yere tıklayın ve atlayın. O ilerde mağazaya ücretli tema yüklediğiniz zaman size paranın yatması için belirttiğiniz bir durum, şimdilik böyle bir şey yok :)

yani ben ücretli tema yüklemezsem yada hep ücretsiz kullanırsam sıkıntı yok olay bu mu yani :)))

mv_9522

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mürvet
Cihazım
Mi 9, Mi 2
Meslek
Mat. hocası
Konular
23
Hocam editör uygulaması bir ara çalışıyordu ama şu anda sınırım ifadeniz üzerine yine çalışmıyor. Custom romlarda böyle bir sıkıntı yok hocam. Sorunu kökten halletmek için aşağıdaki linke göz atabilirsiniz. :)

Hocam zaten 2017.03.13 tarihinden itibaren Theme Desinger olarak kayit yaptirdim. İlk önce işe yariyordu. Ama nerdeyse bir kaç aydır oda işe yaramiyor. Bu iş anlayamadım

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
hocam yukarısı çok kalabalık oldu :)
pili dik yapsanız saatin de solundaki günü kaldırsanız nasil olur?
:)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-02-19-23-09-22-731_com.teslacoilsw.launcher.png
    Screenshot_2018-02-19-23-09-22-731_com.teslacoilsw.launcher.png
    160,6 KB · Görüntüleme: 29

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Elinize sağlık hocam.
Saatin yanındaki tarih kısmını kimse istemiyor ama benim için çok yararlı bir özellik bu. Yani size göre gereksiz olan bir başkasına gerekli olabiliyor. Keşke sistem müsait olsa da isteyen bunu açıp isteyen kapatabilse. Ama maalesef dosya içinde düzenleme yapmak gerekiyor ve bu da herkesin harcı değil. Ustalık gerektiriyor. Bu yüzden de biz sade kullanıcılar olarak, bize sunulanı alıp zevkini çıkartmamız, bazı şeyleri de göz ardı etmemiz gerekiyor.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

mv_9522

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mürvet
Cihazım
Mi 9, Mi 2
Meslek
Mat. hocası
Konular
23

[doublepost=1519064078,1519063861][/doublepost]
Hocam bir üsteki mesajda cevabını verdim sizden önce başka bir arkadaş için, sizin içinde aynı şey geçerli :)

Hocam zaten 2017.03.13 tarihinden itibaren Theme Desinger olarak kayit yaptirdim. İlk önce işe yariyordu. Ama nerdeyse bir kaç aydır oda işe yaramiyor. Bu iş anlayamadım

Üst Alt