Çözüldü Sorun sarmalı

qemarch

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kenan K
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Hemşire
Konular
1
Bir gelişme var mı hocam. Ne yaptınız
Yok hocam malesef persist i de hallettim zenex hocam sagolsun rootlayıp denedim fakat duzelmedi yazma korumalı olduğu icin sanırım beni aştı telefoncuya vericem

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Yok hocam malesef persist i de hallettim zenex hocam sagolsun rootlayıp denedim fakat duzelmedi yazma korumalı olduğu icin sanırım beni aştı telefoncuya vericem
Sayın hocam entersan bir şekilde benimki oldu. Yani bilerek yapmadım ama bir şekilde oldu, wifi çalışıyor Mac adresi normale döndü. Anlatayım olayı, belki bir yerde bilmeden birşey yapmışımdır işe yarayan kısmı anlarsınız.
Bana yukarıda verdiğiniz ve anlattığınız mi flaş ile global yükledim, sorun devam ediyordu. Twrp flashladım ardından evo x i yükledim wifi de dediğiniz gibi sorun çıkmıyordu, twrp ile eu rom yükledim wifi sorunu yine devam etti, sonra şu persist olayını okudum dahili hafızaya attım şu kod meselesini yapamadım, twrp üzerinde instal imageye basım persist i seçip modem li bişey vardı onu flashladım yine olmadı, tekrar twrp ile persist flasha bastım bu kez boot lu bişey vardı onu flashladım bu kez telefon mi yazısında kaldı açılmadı, twrp de açılmıyordu fastboot moda alıp twrp yi flashladım ardından eu rom flashladım ne hikmetse wifi mac adresi normale döndü ve sağlıklı çalışıyordu.
Bu arada ilk yaptığım persist flashından sonra benim sim kartlarımdan iptal olmuştu. Görmüyordu simleri.
Bilmeyerek ve tesadüfen oldu.
İnşaallah sizin sorununuzda en kısa zamanda hallolur çünkü baya can sıkıcı.

qemarch

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kenan K
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Hemşire
Konular
1
Sayın hocam entersan bir şekilde benimki oldu. Yani bilerek yapmadım ama bir şekilde oldu, wifi çalışıyor Mac adresi normale döndü. Anlatayım olayı, belki bir yerde bilmeden birşey yapmışımdır işe yarayan kısmı anlarsınız.
Bana yukarıda verdiğiniz ve anlattığınız mi flaş ile global yükledim, sorun devam ediyordu. Twrp flashladım ardından evo x i yükledim wifi de dediğiniz gibi sorun çıkmıyordu, twrp ile eu rom yükledim wifi sorunu yine devam etti, sonra şu persist olayını okudum dahili hafızaya attım şu kod meselesini yapamadım, twrp üzerinde instal imageye basım persist i seçip modem li bişey vardı onu flashladım yine olmadı, tekrar twrp ile persist flasha bastım bu kez boot lu bişey vardı onu flashladım bu kez telefon mi yazısında kaldı açılmadı, twrp de açılmıyordu fastboot moda alıp twrp yi flashladım ardından eu rom flashladım ne hikmetse wifi mac adresi normale döndü ve sağlıklı çalışıyordu.
Bu arada ilk yaptığım persist flashından sonra benim sim kartlarımdan iptal olmuştu. Görmüyordu simleri.
Bilmeyerek ve tesadüfen oldu.
İnşaallah sizin sorununuzda en kısa zamanda hallolur çünkü baya can sıkıcı.
clap~~clap~~ Hocam Allah senden razı olsun haha--haha-- yaptıklarının aynısını yaptım persist i twrp den yükledim persist seçip yükledim (modem yada boot seçip değilde) sonra düzelmedi twrp den herseyi wipeladım persisti attım içine telefonun tekrar twrp den wipe lı haldeyken persisti yukledim persist seçip sonra tekrar eu rom flashladım düzeldi haha-- kaç gündür uğraştırıyo namussuz forumdan bir arkadaşta sağolsun baya ilgilendi halledemedik sagol kardeş nekadar mutlu ettin beni anlatamam angel~~ imei hala kayıp o baska meselede onu hallettiririm sorun değil bence hikmet eu romda muscle~~ bidaha rom değiştireni dürtsünler haha-- Şu masaüstünün haline bak haha--
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
clap~~clap~~ Hocam Allah senden razı olsun haha--haha-- yaptıklarının aynısını yaptım persist i twrp den yükledim persist seçip yükledim (modem yada boot seçip değilde) sonra düzelmedi twrp den herseyi wipeladım persisti attım içine telefonun tekrar twrp den wipe lı haldeyken persisti yukledim persist seçip sonra tekrar eu rom flashladım düzeldi haha-- kaç gündür uğraştırıyo namussuz forumdan bir arkadaşta sağolsun baya ilgilendi halledemedik sagol kardeş nekadar mutlu ettin beni anlatamam angel~~ imei hala kayıp o baska meselede onu hallettiririm sorun değil bence hikmet eu romda muscle~~ bidaha rom değiştireni dürtsünler haha-- Şu masaüstünün haline bak haha--
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Allah senden de razı olsun, konuyu açmasaydın yorumlarda verilen linklerde şu persist muhbbeti olmasaydı (ki ne işe yaradığını bilmiyorum) nu duruma asla gelemezdik herhalde. Sorunu halletmene çok sevindim. Aynı derdi yaşayanlar birbirinden anlar derler. Dediğim gibi saçma sapan karma karışık bilmeden birşeyler yaptım sorun kalktı ortadan ve paylaşmak istedim belki bir yerlerde doğru bişeyler yapmışımdır diye.
Şuan 10.3.15 i kullanıyorum aslında .12 sürümü benim batarya için daha iyiydi, ancak korkuyorum artık rom yüklemeye

qemarch

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kenan K
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Hemşire
Konular
1
Aynen hocam belki aynı sorunu yaşayan olur. Bende eu 10.3.15 e geçtim batarya için mi room daha iyi diyolar ona geçmek istiyorum ama korkuyorum böyle kullanıcam uzun bi süre

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Bende eu 10.3.15 e geçtim batarya için mi room daha iyi diyolar ona geçmek istiyorum ama korkuyorum böyle kullanıcam uzun bi süre
Aman de hocam, dediğiniz gibi uzun bir süre kullanın, ben de uzun bir süre ellemem telefona. Ucuz birşey değil ki çöp olsa atasın.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evo x e de iyi diyorlardı camera yı açar açmaz hemen eu roma geçmek istedim. Başımıza ne geldiyse evo yüzünden geldi

Son düzenleme:

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
Sorunu halletmenize sevindim, gercekten ayni derdi ceken iki kisi olarak kafa kafaya verdiniz hallettiniz. Bu konuda herkese bir yol gosterici konu oldu bu.

Konu basligina bence sorunla ilgili birsey yazinki isimden neyle ilgili oldugu belli olsun ve sorunu yasayanlar okusun.

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26
Selam aleyküm kesin bilgisi olan varsa cevaplarsa çok sevinirim bazı gelen güncellemeler de geliştirici romlarin sitesine girince çoğu zaman mi9t_k20 tek link olarak görünüyor bazense sadece k20 yazan indirme bağlantısı çıkıyor önüme sade k20 yazan indirip 9t kurabilir miyiz acaba şimdiden tşk

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
Selam aleyküm kesin bilgisi olan varsa cevaplarsa çok sevinirim bazı gelen güncellemeler de geliştirici romlarin sitesine girince çoğu zaman mi9t_k20 tek link olarak görünüyor bazense sadece k20 yazan indirme bağlantısı çıkıyor önüme sade k20 yazan indirip 9t kurabilir miyiz acaba şimdiden tşk
Bu konuyla ilgisi nedir çözemedim ama, ikisi aynı telefon zaten sadece isimleri satılacakları piyasaya göre farklı verildi.

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26
Bu konuyla ilgisi nedir çözemedim ama, ikisi aynı telefon zaten sadece isimleri satılacakları piyasaya göre farklı verildi.
Konuyla bir ilgisi yok hocam bu bölüm sorun sarmalı diye gördüm herkes soru veya sorununu yazıyor dandim diye yazdım yanlış yere yazmışım sanırım k.bakmayin :$ yani k.20 rom 9t ye oluyor tşk :D

Üst Alt