Yardım sorun çözüldü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erkin91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Samsung a50
Konular
9
sorun çözüldü

Son düzenleme:

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Ben de mi 8 Lite kullanıyorum orijinal kararlı sürümünü kullanıyorum ve birkaç güncelleme sonra bildirimler tamamen çubuk'ta duracak şu anda bildirimler birkaç saniye sonra gidiyor eğer sabredersen bir buçuk iki ay sonra düzeleceğini umuyorum şu anki kapalı betada kullanılıyor

Caner_06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caner
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
3
Merhabalar, telefonumda eu beta 9.6.5 sürümü kullanmaktaydım. Bir süredir parmak izine geç tepki verme sorunu vardı. 3-4 kez dokunduğum halde kilit açılmıyor siyah ekranda kalıyordu ara ara, bugün ise telefon sürekli kilit ekranında takılmaya başladı, ekran siyah oldu ve birkaç kez güç tuşuna bastığımda cihaz kendi kendine twrp moda girdi. Beta sürüm olduğu için hatalar normaldir diyerek, Eu stabil son sürüm rom yükledim fakat bunda da sol üstteki bildirim simgeleride sıkıntı yaşıyorum. Bildirim bir an(1-2 saniye kadar) gözüküp kayboluyor. O kadar rom kurup denemişliğim, tecrübem var. Her defasında temiz kurulum yaparım. Bugün üst üste sorunlar beni buldu. Acaba hangi sürüm romu kurmalıyım sorunsuz kullanım için. Sürekli rom değiştirmek istemiyorum. Kurup uzun süre kullanmak taraftarıyım. Forumda 9.6.5 diyenler çok fakat siyah ekran sorunu bu sürümde yaşadım, 9.6.13 be 9.6.27 diyenlerde var. Global sürüm mü kursam? Kafam çok karıştı. Cihazı satıp değiştirmek gibi bir durumum yok. O yüzden rom işini çözmem gerek.
Hocam ben şuan MIUI Global 10.3.2.0 kullanıyorum hiç bir sıkıntısını görmedim şarj olarak ortalama 7-8 saat ekran süresi alıyorum.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alperbdr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper BODUR
Cihazım
Mi8 lite
Konular
0
Hocam ben şuan MIUI Global 10.3.2.0 kullanıyorum hiç bir sıkıntısını görmedim şarj olarak ortalama 7-8 saat ekran süresi alıyorum.

7-8 ekran süresi alıyorsan gayet başarılı.

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Merhabalar, telefonumda eu beta 9.6.5 sürümü kullanmaktaydım. Bir süredir parmak izine geç tepki verme sorunu vardı. 3-4 kez dokunduğum halde kilit açılmıyor siyah ekranda kalıyordu ara ara, bugün ise telefon sürekli kilit ekranında takılmaya başladı, ekran siyah oldu ve birkaç kez güç tuşuna bastığımda cihaz kendi kendine twrp moda girdi. Beta sürüm olduğu için hatalar normaldir diyerek, Eu stabil son sürüm rom yükledim fakat bunda da sol üstteki bildirim simgeleride sıkıntı yaşıyorum. Bildirim bir an(1-2 saniye kadar) gözüküp kayboluyor. O kadar rom kurup denemişliğim, tecrübem var. Her defasında temiz kurulum yaparım. Bugün üst üste sorunlar beni buldu. Acaba hangi sürüm romu kurmalıyım sorunsuz kullanım için. Sürekli rom değiştirmek istemiyorum. Kurup uzun süre kullanmak taraftarıyım. Forumda 9.6.5 diyenler çok fakat siyah ekran sorunu bu sürümde yaşadım, 9.6.13 be 9.6.27 diyenlerde var. Global sürüm mü kursam? Kafam çok karıştı. Cihazı satıp değiştirmek gibi bir durumum yok. O yüzden rom işini çözmem gerek.
Mi room kullanıyorum öneririm.

55_sms

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
mi8 lite
Konular
9
Global stabil 10.3.3.0 rom büyük bir sorun olmadan kullanıyorum... Batarya gayet başarılı...

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
veli_blod Caner_06 Alperbdr arkadaşlar fastboot üzerinden rom yükledim miui 9 9.6.5 sürüm. dokunmatik çalışmıyor. ne rom nede twrp dokunmatik algılamıyor. yan tuşlar çalışuyor sadece. ne olabilir sıkıntı. iyice gözümden düştü cihaz. ilk fırsatta değiştiricem
O rom sıkıntılı bende geçmiştim twrp üzerinden ekranda böyle çizgiler kalmıştı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Caner_06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caner
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
3
7-8 ekran süresi alıyorsan gayet başarılı.
Evet hocam inşallah nazar değmez :D çoğunlukla sosyal medya ve YouTube da video izliyorum ekran parlaklığı %30 olarak kullanıyorum pil tasarrufunu açıyorum.

Alperbdr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper BODUR
Cihazım
Mi8 lite
Konular
0
Evet hocam inşallah nazar değmez :D çoğunlukla sosyal medya ve YouTube da video izliyorum ekran parlaklığı %30 olarak kullanıyorum pil tasarrufunu açıyorum.

Aman inşallah değmez kardeşim. Ekran parlaklığı telefonun çok düşük zaten sen bir de %30 civarları kullanıyorsun. Nasıl görüyorsun ekranı . Ben hiç memnun değilim pilden yana.

ramazan02

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Xiaomi mi8 lite
Konular
0

edit: fastboot üzerinden rom yükledim miui 9 9.6.5 sürüm. dokunmatik çalışmıyor. ne rom nede twrp dokunmatik algılamıyor. yan tuşlar çalışuyor sadece. ne olabilir sıkıntı. iyice gözümden düştü cihaz. ilk fırsatta değiştiricem
Kanka 10.3.2 global versiyonu indir bi sıkıntı çıkmaz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt