R

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Merhaba Arkadaşlar, xiaomi mi 8 lite kullanıcılarına bugün miuı12 global güncellemesi geldi fakat, bende durum çubuğunda değişim gerçekleşmedi halen miuı 11 versiyonu var. Herkesde mi bu mevcut yoksa tek ben mi bu sıkıntıyı çekiyorum?
    >>XİAOMİ Mİ 8 LİTE MIUI 11 GÜNCELLEME<<
    Arkadaşlar 12 kasım 2019 da bana güncelleme geldi ve şuan test ediyorum, şuana kadar bir sıkıntı yok ama keşke Android 10 ile beraber gelseydi iyiydi. Güncelleme telefonuöu güçlendirdi ben öyle hissettim :)
    Save_Mi
    Save_Mi
    Size öyle gelmiştir hocam, makyaj haricinde performans adına bir gelişme yok.
    R
    ramazan02
    Miui 10 göre gerçekten biraz iyileştirmeler var, telefonumu çok sık kullanırım
    S
    semihmertkul35
    Reklam sorunu olmadı mı hiç? Bende güncelleme sonrası Pubg de reklam çıkmaya başladı.
    Neden micloud ücretli? Ücretli olmasına rağmen de pahalı baya? Telefonun kendi galerisinin çöp kutusu paralı olur mu? Böyle saçmalığı ilk xiaomi'de gördüm
    Bazı mi8 lite modellerine gelmiş Android 9,ama diğerlerine halen gelmemiş bunun sebebi nedir?
    • Beğen
    Tepkiler: Murat krkya
    M
    madeinmna
    bana geldi ama oradan son paketi indir yaptim da oldu
    R
    ramazan02
    Agam hep böyle manuel mi yapıcaz ben sabah denedim onu, bana Android güvenlik güncellemesi geldi şimdi tekrar bastım baika bir paket indiriyor
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt