Sohbet Sohbet köşesi

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Bir rüya gördüm, Eyüp Batuhan ile Ethnic hocamın yukarıdaki mesajları vardı. Ben bununla alakalı mesaj atmıştım sonra baktığımda çok saçma bir mesaj olduğunu fark ettim ve hiç bir anlam çıkmıyordu. Ben de burada ne yazdığımı anlamadım dedim. Bilincim yerinde değil gibiydi, (yorumuma bakınca çıkarımım) alkol mü aldım falan derken foruma tekrar girince banlandığımı gördüm bu saçma mesaj yüzünden. Save_Mi ya da Ethnic hocam banlamıştı. Herneyse ben de bir şekilde ulaşır durumu anlatırım diye düşünüyordum. Sayfayı yenilediğimde başka bir mesajdan daha ban yediğimi dolayısıyla ban süremin arttığını görüyordum ve sürekli normal mesajlarımdan saçma sebeplerle ban yemeye devam ediyordum ve sürem uzuyordu. Tabi burada bitti rüya yarım kalan garip bir rüyaydı.
Ahahah, hani aslında övülecek bir şey değil, hatta görevimi yapmamışımdır ama şimdiye kadar bir kaç forumda yöneticilik yaptım bırakın üye banlamayı daha puan kırmışlığım yok hocam ne yaptınız :)

Aliak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
One+ 5
Konular
0
Reddit'te paylaşılan videodan sonra Xiaomi dünyasına veda ediyorum.

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
Hayırlı Sabahlar. İstanbulda Karda, Bi Başka Güzel giggle~~ Tüm Foruma, Hayırlı Haftalar.

telliogullarI

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recovery
Cihazım
note 8 pro
Konular
14
Günaydınlar, gününüz ve gönlünüz aydın olsun.

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Ağır işlerim bitti artık (evet ağır iş dediğim ödevler ve okul hakkında ama envai çeşit ağır ödevler vardı). Forumda konu açmayı özledim, artık 1 - 2 güzel konu açmak farz oldu giggle~~ haha--.

Üst Alt