Sohbet Sohbet köşesi

r00t88

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
r00t
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
9
r00t88 forum kurallari bütün üyeler için geçerlidir ve iletişim bilgilerini genel ortamda paylaşmak yasaktır ve üyelerimizin birbirine siz diye hitap etmesi esastır. Forum kurallarını okuyun.
Buse S. Yıldız yasak olduğunu tahmin ettim ben de ama arkadaşa ulaşmanın başka yolunu bulamadığım için bu şekilde bir yol izledim. Birazdan profilimi düzenleyip Hakkında kısmına özel mesajlara geri dönüş yapamayacağımı belirteceğim. Bu arada siz diye hitap konusuna gelirsek bu konu hakkında susma hakkımı kullanıyorum. İyi akşamlar

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Buse S. Yıldız yasak olduğunu tahmin ettim ben de ama arkadaşa ulaşmanın başka yolunu bulamadığım için bu şekilde bir yol izledim. Birazdan profilimi düzenleyip Hakkında kısmına özel mesajlara geri dönüş yapamayacağımı belirteceğim. Bu arada siz diye hitap konusuna gelirsek bu konu hakkında susma hakkımı kullanıyorum. İyi akşamlar
Çok iyi araştırmacı olduğunuz halde var olan kuralları çiğnemeniz düşündürücü. İyi akşamlar.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Kullandığı kaba ama samimi diliyle modern zamanların usta şairi Can Yücel der ki...
" Dolu dolu yaşa hayatını dilini keşkeler sarmasın...
Öyle birini sev ki gündüz güneşe, gece yıldıza muhtaç kalmasın..."

İyi geceler Miuitürkiye, her nerede yaşanıyorsa...

telliogullarI

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recovery
Cihazım
note 8 pro
Konular
14
İyi ikindinler olsun, kabul olur mu arkadaslar, gece yatamıyoruz gündüz de kalkamiyoruz malum.

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22
İmzalar neden siliniyor biraz karıştırdım ama net birşey göremedim yada bulamadım

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
İmzalar neden siliniyor biraz karıştırdım ama net birşey göremedim yada bulamadım
  • 4.7 Alışveriş başlığı da dahil olmak üzere tüm forum konuları içerisinde referans toplama/bulma/oluşturma, grup oluşturarak indirim kazanma/kazandırma, davetiye sistemleri tanıtımı yapma, kupon, ortaklık, çek dağıtımı sağlama vb. link, kod, isim, telefon vb. kullanılarak yapılan yönlendirmeler yasaktır.

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22
  • 4.7 Alışveriş başlığı da dahil olmak üzere tüm forum konuları içerisinde referans toplama/bulma/oluşturma, grup oluşturarak indirim kazanma/kazandırma, davetiye sistemleri tanıtımı yapma, kupon, ortaklık, çek dağıtımı sağlama vb. link, kod, isim, telefon vb. kullanılarak yapılan yönlendirmeler yasaktır.
Teşekkürler.Anladım.

Yasak ise herkeze yasak olmalı imzaya ne yazarsan yaz premıum üye ve yönetici dahil.Bırakın imzayı konu içindede yasak veya forumda belli bir bölümde yapılabilir.Zaten forumlar ölüyor canlı tutmak yerine yasaklar koymak veya ayrıcalık tanımak üyeleri iyice sogutur.

Cevap beklemiyorum sadece düşüncemi yazdım.

Üst Alt