Sohbet Sohbet köşesi

Volka3535

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
Redmi pro 8
Konular
0
Ustadlar forumda yeniyim arastirken gordum forumu geldim..bi sorunum var cihazim redmi 8 pro 6 aylik ve cok memnunuk ancak son 1 aydir galeride sorun var resimler cok cok yavas silinio dakikalarca bekliorum.resim.kirpma yada duzenleme inanilmaz yavas bezdirdi beni...galeriye girip resim secip wpden yollamak bile cok uzun suruyor bu benim telefonumdanmi kaynaklanio yada biseymi yapmam gerek yardimci olurmusunuz

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Ustadlar forumda yeniyim arastirken gordum forumu geldim..bi sorunum var cihazim redmi 8 pro 6 aylik ve cok memnunuk ancak son 1 aydir galeride sorun var resimler cok cok yavas silinio dakikalarca bekliorum.resim.kirpma yada duzenleme inanilmaz yavas bezdirdi beni...galeriye girip resim secip wpden yollamak bile cok uzun suruyor bu benim telefonumdanmi kaynaklanio yada biseymi yapmam gerek yardimci olurmusunuz
Yardım talebinizi sohbet köşesine açtığınız için dikkatlerden kaçıp büyük ihtimalle gümbürtüye gidecektir. Eğer ara butonuna tıklayarak cihazınızın ana konusuna yazarsanız daha çabuk cevap alabilirsiniz.
Yine de naçizane cevap vermeye çalışayım. Cihazınıza hakim değilim, kullandığınız romu da bilmiyorum. Çare olur mu ondan da emin değilim ama galeri uygulamasının verilerini temizleyip cihazı yeniden başlatmak işe yarayabilir. Son bir ay içinde güncelleme yaptıysanız ondan kaynaklı bir sorun da olabilir.
Not: Play store dan Gallery Go uygulamasını indirip kurun. Eğer aynı sıkıntı onda da devam ederse cihazınızı sıfırlamanız gerekebilir.

Aliak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
One+ 5
Konular
0
Mesut Özil Fenerbahçe camiasına hayırlı uğurlu olsun, 2020-2021 sezonu şampiyonu Fenerbahçe'yi şimdiden tebrik ederim.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
" İlk izlenim çok önemlidir..." demişti üstat. " İlk iki dakika kocaman bir yüreği var sanırsın. Sonra bir ömür o yürekte, ilk iki dakikayı ararsın..."
Hayırlı sabahlar.

Alihanaslanofficial

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Voltaresmi
Cihazım
Resmi NOT9S
Konular
4
Değerli Arkadaşlar, Forumların olmazsa olmaz Sohbet Köşemizi tüm Üyelerimize açmış bulunmaktayız.
Burada herkesin katılımı ile inşallah stres atıp güzel Geyik sohbetler yapabileceğiz.

Ben başlangıcı yapıyorum....59 yaşında, 3 Çocuk Babası, Teknoloji cahili, hiç bir Konuyu bilmememe rağmen biliyormuş gibi yapabilen, çok iyi Almanca ve Orta Seviyede İngilizce konuşabilen bir Orta Yaşlıyım.

Türkiye ye ilk gelen cep telefonu Ericsson GH688 i o zamanlar 1400 Mark verip alanlardan birisiyim, sonrasında Nokia,Samsung vs gibi o zamanların güncel cihazları... ve akıllı tabir ettiğimiz ilk telefonum Samsung Galaxy S3 oldu ve Root, Custom Rom vs nedir, o zamanlar öğrendim.
Daha sonra Huawei Mate 7 ve en son olarak da Xiaomi Mi Max 2 ile MIUI Dünyasına adım attım.
S3 ile başlayan ve giderek şiddetlenen tıbbi adı ORD ( Obsessive ROM Disorder ) olan amansız bir hastalığa yakalandım ve haftalık güncellemelerle hastalığımı belirli seviyede tutmaya çalışmaktayım.

Forumla ilgili genel düşüncelerinizi/iyileştirme önerilerinizi'de burada ayrıca paylaşabilirsiniz.....

Saygılarımla
Abi resmi not9s aldım gelen aramayı açınca ses gelmiyo hoperloru açınca geliyo ama telefonu kapatıp açınca duzeliyo hiç böyle bir şeye denk geldin mi yada bi bilgin varmı abi ya

Üst Alt