Sohbet Sohbet köşesi

Aliak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
One+ 5
Konular
0
Ne güzel yağmur yağıyor şu cennet vatanda :)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sayın Brusk65, Miui11 global romda olduğunuzu ve Miui11 EU Rom kurmak istediğinizi belirtmişsiniz... Eğer Bootloader kilidiniz açık ve Twrp yüklü ise, kurabilirsiniz

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

Brusk65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
S5
Konular
0
Sayın Brusk65, Miui11 global romda olduğunuzu ve Miui11 EU Rom kurmak istediğinizi belirtmişsiniz... Eğer Bootloader kilidiniz açık ve Twrp yüklü ise, kurabilirsiniz

Nasıl kurabilirim hocam

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Nasıl kurabilirim hocam
Önce yedek alın, Twrp den advanced wipe kısmından 4 Wipe yapın ve romu yükleyin, detaylı anlatımlar forumda mevcut

Brusk65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
S5
Konular
0
Önce yedek alın, Twrp den advanced wipe kısmından 4 Wipe yapın ve romu yükleyin, detaylı anlatımlar forumda mevcut

Romu telefona indirip dahili depolama atcm sonra 4 wipe tan sonra kuracam doğru mu hocam

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Brusk65
Altta linkini verdiğim konudaki kurulum adımlarını uygulayarak romu yükleyebilirsiniz.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Ethnic hocam, görmemişim, fiyatına göre şu model yeni araştırmalarımda en iyi model olarak ortaya çıkıyor. Kusura bakmayın yanlış yönlendirmişim başta çok az.

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Ethnic hocam, görmemişim, fiyatına göre şu model yeni araştırmalarımda en iyi model olarak ortaya çıkıyor. Kusura bakmayın yanlış yönlendirmişim başta çok az.
Teşekkürler hocam listeye aldım :)

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Bir rüya gördüm, Eyüp Batuhan ile Ethnic hocamın yukarıdaki mesajları vardı. Ben bununla alakalı mesaj atmıştım sonra baktığımda çok saçma bir mesaj olduğunu fark ettim ve hiç bir anlam çıkmıyordu. Ben de burada ne yazdığımı anlamadım dedim. Bilincim yerinde değil gibiydi, (yorumuma bakınca çıkarımım) alkol mü aldım falan derken foruma tekrar girince banlandığımı gördüm bu saçma mesaj yüzünden. Save_Mi ya da Ethnic hocam banlamıştı. Herneyse ben de bir şekilde ulaşır durumu anlatırım diye düşünüyordum. Sayfayı yenilediğimde başka bir mesajdan daha ban yediğimi dolayısıyla ban süremin arttığını görüyordum ve sürekli normal mesajlarımdan saçma sebeplerle ban yemeye devam ediyordum ve sürem uzuyordu. Tabi burada bitti rüya yarım kalan garip bir rüyaydı.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Bir rüya gördüm, Eyüp Batuhan ile Ethnic hocamın yukarıdaki mesajları vardı. Ben bununla alakalı mesaj atmıştım sonra baktığımda çok saçma bir mesaj olduğunu fark ettim ve hiç bir anlam çıkmıyordu. Ben de burada ne yazdığımı anlamadım dedim. Bilincim yerinde değil gibiydi, (yorumuma bakınca çıkarımım) alkol mü aldım falan derken foruma tekrar girince banlandığımı gördüm bu saçma mesaj yüzünden. Save_Mi ya da Ethnic hocam banlamıştı. Herneyse ben de bir şekilde ulaşır durumu anlatırım diye düşünüyordum. Sayfayı yenilediğimde başka bir mesajdan daha ban yediğimi dolayısıyla ban süremin arttığını görüyordum ve sürekli normal mesajlarımdan saçma sebeplerle ban yemeye devam ediyordum ve sürem uzuyordu. Tabi burada bitti rüya yarım kalan garip bir rüyaydı.
Rüyalarınıza kadar girmişsem çok kararsız kaldım, kadın değilsinizdir inşaallah hocam Kaan'ın aksine :D

Üst Alt