Sohbet Sohbet köşesi

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
mi8 lite
Yaş
44
Konum
kapaklı
Katılım
5 Ocak 2019
Konular
0
Mesajlar
156
Tepki puanı
1.916
Puanları
93
Cümleten hayırlı sabahlar hayırlı işler günler olsun inşallah işimiz gücümüz rast gitsin sağlıklı mutlu huzurlu güzel günler olsun inşallah selam ve dua ile Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah Allah'a emanet olun
 

cantara

Administrator
Yönetici
Site Kurucusu
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi9
Konum
Ankara
Katılım
1 Mayıs 2014
Konular
390
Mesajlar
13.165
Tepki puanı
19.169
Puanları
338
Herkese günaydın :)

Hazır bu konu altına yazmışken küçük de bir bilgilendirme notu düşmek istiyorum. Hepimizin bildiği üzere maalesef ki sitemizden uzaklaştırılan bazı üyeler mevcut... Bunların pek çoğu olduğu gibi yeniden üye olmaya çalıştıkları için sistem tarafından üye olmaları engelleniyor. IP değiştirme, VPN vb yöntemlerle yeniden üyelik yapılsa dahi üyelik yönetici onayı sonrasında geçerli oluyor ya da forum yöneticilerine uzaklaştırılan üyenin yeniden üye olduğuna dair bilgilendirme mesajı gidiyor. Maalesef ki telefonlarımıza, bilgisayarlarımıza vermiş olduğumuz yetkiler hepimizin bildiği gibi ciddi bir güvenlik açığı doğurmanın da yanında esasen site yöneticilerine de büyük kolaylıklar sağlamakta. Bağlanılan konumdan, kullanılan cihaza, erişim sağlanan modemden konuma kadar pek çok veri girdiğiniz tüm sitelerde mevcut. Söylemeye çalıştığım şey bu uzaklaştırılan arkadaşlar yeniden üye olduklarında modem açıp kapatmayı fark edilmemek için kendilerince yeterli sayıyorlar fakat bizler kim olduğunuzu biliyoruz :D Aynı cihazdan, yakın konumdan, aynı modemden vs bağlandığınızda profilde diğer ve daha önceki üyelikleriniz de görünüyor. Lütfen ne bizleri "salak" yerine koymaya çalışın ne de sizler "aptal" konumuna düşün. Yeniden üye olduysanız ve hala uzaklaştırılmadıysanız size ikinci bir şans verildiği içindir, lütfen farklı biriymiş gibi davranarak kendinizi komik duruma düşürmeyin.

Yönetim ekibi içerisinde konuşup bu kişilerle dalga geçiyoruz tabii ve biz çok eğleniyoruz ama empati yapınca içim elvermedi, bu bilgilendirmeyi yapma ihtiyacı hissettim, umarım yanlış anlamazsınız. :)

Bir de aklıma gelmişken ufak bir şey daha ekleyeceğim. Telefonla her hangi bir müşteri hizmetlerini arayınca ses kaydı yapılmaktadır falan diyor ya işte o andan itibaren ses kaydı başlıyor. Yani bizler hoş geldin kaydı dinlerken de, beklemedeyken de kayıt devam ediyor. Bu da ayrıca aklınızda bulunsun :)
 
Üst Alt