Sohbet Sohbet köşesi

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Hocam mülakatlarda genelde biz size döneriz ya da internet sitesinde yayınlanacak ordan kontrol edin diyorlar. Dün yeğenime de aynısını demişler.
Türkçe Meali

"Liste belli, polit bürodan reveransın yoksa boşuna debelenme"

:(

Ozer50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Xaomi mi 9
Konular
2
S.a beyler bayanlar bende forumun yeni üyesiyim ilk kez mi cihaz kullanıyorum. Forumda herkesin bir birine yardımcı olduğunu görüyorum çok güzel herkese sağlıklı günler dilerim

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Ironsides hocam cahil değilim biliyorum herhalde özel mesaj atmayı telefonum brick şuan doğrulama yapmadan özel mesaj gönderemiyorum doğrulama yapamadan forum kurallarını sonuna kadar okuduğuma emin olabilirsiniz. |(

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Ironsides hocam cahil değilim biliyorum herhalde özel mesaj atmayı telefonum brick şuan doğrulama yapmadan özel mesaj gönderemiyorum doğrulama yapamadan forum kurallarını sonuna kadar okuduğuma emin olabilirsiniz. |(
Cahil olmak başka bir şeydir, mevcut düzeni olan bir ortamda kuralları pas geçerek; düzenin dışına çıkmak bambaşka şeydir... ;)

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315

Sayın Muradovs,

Üyelerimizin okumuşluğunu yada cahilliğini sorgulamak ne haddimize. Farkındaysanız açtığınız konu yönetim kurulu başkanına diye başlıyordu. Burası bir forum, Anonim şirket değil. Forumlarda yönetim kurulu başkanı olmaz. Hitabınız anlamsız ve bir o kadarda geçersizdi.

Şimdide sohbet konusuna cihazım brick oldu yazıyorsunuz. Bence siz forum kurallarımızı okumamışsınız. Lütfen okuyun, okumak iyidir. Sorununuz var ise ilgili sorunla ilgili önce forumda araştırma yapın, ardından yanıt alamazsanız konu açın. Oda kesmiyorsa eğer halen yöneticileri ilgilendiren bir duruma varsa ihbar butonunu yada özel mesaj yolunu seçin. İyi forumlar dilerim.

Üst Alt