Sohbet Sohbet köşesi

Sefa B.

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi
Konular
16
Yaşınız kaç bilmiyorum ama cihazınızın BL kilidini açmadan, ki bunda en ufak bir risk yok, cihazınızı tam anlamıyla kullanmanız mümkün değil....Ferrariniz var ama Murat 124 gibi kullanmanız gibi...Forumumuzun (şimdilik bilinen ) en genç ikinci kişisi olan Sayın DOBERDEN Hocam da yüzme bilmiyordu, kenarlarda takıl diyordum, şimdi ise Okyanuslara tek başına açılıyor...daha da başka bir şey demeyeceğim...sorularınız olursa, Sayın cohci52 hocam da size seve seve yardımcı olacaktır

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
DOBERDEN hocam kendi profil fotoğrafını mı kullanıyor:^). En genç 2.kişi o ise en yaşlı kişiyi tahmin bile edemiyorum:).Mesela archesm hocam daha genç gösteriyor.

Son düzenleme:

Sykoz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
-
Cihazım
-
Konular
2
Skorpi Bl kilidinde risk yokta usta açtıktan sonra cihazda Twrp si idi Romu idi bunlarda en ufak hata cihazı riske etmeye neden olur diye düşünüyorum Android özgürlüktür, kurcalamaktır da bizde cihaz fiyatları malum uçuk olunca pek eli gitmiyor insanın sizler gene biraz daha alışıksınız bu konulara ve belirli tecrübelerinizde var tabi.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
DOBERDEN hocam kendi profil fotoğrafını mı kullanıyor:^). En genç kişi o ise en yaşlı kişiyi tahmin bile edemiyorum:).Mesela archesm hocam daha genç gösteriyor.
DOBERDEN hocam 66, ben 61, archesm hocam ise henüz 30 larda....birde 69 olan bir büyüğümüz var ama çok fazla takılmıyor foruma...eee tabi, genç olmak öyle kolay değil8=)haha--haha--

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
DOBERDEN hocam kendi profil fotoğrafını mı kullanıyor:^). En genç kişi o ise en yaşlı kişiyi tahmin bile edemiyorum:).Mesela archesm hocam daha genç gösteriyor.

Teşekkür ederim hocam, Evli, 10 aylık bir kız bebek babası ve henüz 31 yaşına daha geçen ay girmiş bir insanım hi~~

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Skorpi Bl kilidinde risk yokta usta açtıktan sonra cihazda Twrp si idi Romu idi bunlarda en ufak hata cihazı riske etmeye neden olur diye düşünüyorum Android özgürlüktür, kurcalamaktır da bizde cihaz fiyatları malum uçuk olunca pek eli gitmiyor insanın sizler gene biraz daha alışıksınız bu konulara ve belirli tecrübelerinizde var tabi.
Kurcalamadan tecrübe kazanmanız mümkün değil ama....kurcalayın da demiyorum...önce bol bol okuyun ve yine okuyun....
örneğin Sayın XiaoMiu hocamda Mi6 var, neredeyse 1 sene ye yakın hiç foruma girmedi, hep okumuş, okumuş, alakasız konu ve yorumları dahi okumuş ve şu an benim ve benim gibi olanların unutmuş olduklarını dahi bilmekte ve bizleri şu an fersah fersah geçmiş durumda bilgisi ile...

Sefa B.

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi
Konular
16
DOBERDEN hocam 66, ben 61, archesm hocam ise henüz 30 larda....birde 69 olan bir büyüğümüz var ama çok fazla takılmıyor foruma...eee tabi, genç olmak öyle kolay değil8=)haha--haha--

arcehsm, Serhat.yldz, catlax66 gibi bir çok genç hocalar varken DOBERDEN hocamın en genç 2. hoca olması şaşırttı
Kurcalamadan tecrübe kazanmanız mümkün değil ama....kurcalayın da demiyorum...önce bol bol okuyun ve yine okuyun....
örneğin Sayın XiaoMiu hocamda Mi6 var, neredeyse 1 sene ye yakın hiç foruma girmedi, hep okumuş, okumuş, alakasız konu ve yorumları dahi okumuş ve şu an benim ve benim gibi olanların unutmuş olduklarını dahi bilmekte ve bizleri şu an fersah fersah geçmiş durumda bilgisi ile...

Bilginin yolu okumaktan geçer hocam. Kurcalayarak da öğrenilir ama riskli iş

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Çok genç değilim İOS dan MIUI ye geçmeme neden olan bu forumda ve Okyanus olarak degerlendirdiğim MIUI dünyasında ilk önce kıyılarda dolaştım baktım kıyı beni tatmin etmiyor @Skorpi hocamın beni bu konuda yüreklendirdi ve kendisine ait olan ve her hafta sabırla beklediğimiz KAŞINTI'yı gideriyoruz..

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
arcehsm, Serhat.yldz, catlax66 gibi bir çok genç hocalar varken DOBERDEN hocamın en genç 2. hoca olması şaşırttı

Hocam burası sohbet ve geyik köşesi...espri yaptığımı anlamadığınıza üzüldüm ben şimdi...;(

Sefa B.

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi
Konular
16
Ben bir ay önce katıldım foruma (bir sorun için)ama kimse cevap vermedi. Sonra baktım sohbet muhabbet ayrılamadım forumdan ben daha acemiyim pek bir bilgim yok telefonlar hakkında. Ne öğrendiysem buradan öğrendim. Belki ileride bende açılırım okyanuslara:)
İyi geceler

Son düzenleme:

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27

Bu işin tabiki hocası değilim ancak çok sevdiğim.akademisyenlik mesleğim olmasi nedeniyle ben ve Koçara hocam eğitim ci olunca bu sıfat bize göre yerinde oluyor ..

Üst Alt