Sohbet Sohbet köşesi

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Herkese günaydın, bu arada sizede geçmiş olsun hocam benim babamda 7 ay önce bu illetten Bypass oldu kalpteki koroner damarların birçoğu tıkalıydı sigarayıda bıraktı şuan yeniden doğmuş gibi.
Geçmiş olsun...

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Herkese günaydın, bu arada sizede geçmiş olsun hocam benim babamda 7 ay önce bu illetten Bypass oldu kalpteki koroner damarların birçoğu tıkalıydı sigarayıda bıraktı şuan yeniden doğmuş gibi.
Büyük geçmiş olsun hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hiç arttıran sohbet yeri yok mu hocam?
Mesaj yazarak rütbe kasmak istemenizin sebebini merak ettim doğrusu..

Sefa B.

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi
Konular
16
Büyük geçmiş olsun hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mesaj yazarak rütbe kasmak istemenizin sebebini merak ettim doğrusu..
Rütbe mesaj yazılarak arttırılabiliyor Duyuru - Forum Rütbeleri ve Yükselme Kriterleri buraya yazdığımız mesajlarda sayılsaydı bug gibi bişey olurdu buradaki mesajların sayılmamasına şaşırmadım.

540 sayfa mesaj yazılmış en çok mesaj yazılan ikinci konu bu. Çoğu kişi her sabah günaydın, iyi forumlar, hayırlı sabahlar vb. diyor çoğu da rütbeli kişiler olduğu için bende bir an buraya yazılan mesajlar sayılıyor sandım ve bir şaka yapayım dedim.

Rütbe kasmak istememe gelince: Çoğu yeni üye rütbeli kişilere güveniyor ve onların belirttiği çözüm önerilerini ön planda tutuyor. Biz geride kalıyoruz ve haliyle bizim çözüm önerilerimiz yeni üyeler tarafından uygulanmıyor.

Edit:Rütbeli kişilerin çözüm önerisini kullansın ne olacak diye düşünecekler için;Rütbeli kişiler rom root bootlader vb. garanti kapsamına girmeyen riskli işlemler öneriyor genelde ve rütbeli kişiler ne kadar ayrıntı verse de uyarsa da yeni üyelerin acemiliklerinden dolayı en küçük hatası düzeltilmesi zor veya pahalı hatalara yol açabiliyor. Biz önce küçük önerilerde bulunuyoruz ne olur ne olmaz diye.

Özet:Bedava rütbeyi kim istemez :)

Son düzenleme:

Sefa B.

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi
Konular
16
Büyük geçmiş olsun hocam

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Rütbe mesaj yazılarak arttırılabiliyor Duyuru - Forum Rütbeleri ve Yükselme Kriterleri buraya yazdığımız mesajlarda sayılsaydı bug gibi bişey olurdu buradaki mesajların sayılmamasına şaşırmadım.

540 sayfa mesaj yazılmış en çok mesaj yazılan ikinci konu bu. Çoğu kişi her sabah günaydın, iyi forumlar, hayırlı sabahlar vb. diyor çoğu da rütbeli kişiler olduğu için bende bir an buraya yazılan mesajlar sayılıyor sandım ve bir şaka yapayım dedim.

Rütbe kasmak istememe gelince: Çoğu yeni üye rütbeli kişilere güveniyor ve onların belirttiği çözüm önerilerini ön planda tutuyor. Biz geride kalıyoruz ve haliyle bizim çözüm önerilerimiz yeni üyeler tarafından uygulanmıyor.

Edit:Rütbeli kişilerin çözüm önerisini kullansın ne olacak diye düşünecekler için;Rütbeli kişiler rom root bootlader vb. garanti kapsamına girmeyen riskli işlemler öneriyor genelde ve rütbeli kişiler ne kadar ayrıntı verse de uyarsa da yeni üyelerin acemiliklerinden dolayı en küçük hatası düzeltilmesi zor veya pahalı hatalara yol açabiliyor. Biz önce küçük önerilerde bulunuyoruz ne olur ne olmaz diye.
Bana resmen kapak oldu bu cevap.. :)
Hiç bu açıdan düşünmedim yalan değil, haklısınız hocam.. Teşekkür ederim.

Sefa B.

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi
Konular
16
Bana resmen kapak oldu bu cevap.. :)
Hiç bu açıdan düşünmedim yalan değil, haklısınız hocam.. Teşekkür ederim.
Estağfurullah hocam kapak filan ne haddimize:)
Maksat=Sohbet

Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Rütbeli dediğiniz kişiler size/sizlere hangi riskli işlem önerdiler bugüne kadar bizler sadece bilgi ve tecrübelerimizi paylaşıyoruz... Bu durumda galiba kötü bir şey mi yapmaktayız

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Sefa B.

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi
Konular
16
Rütbeli dediğiniz kişiler size/sizlere hangi riskli işlem önerdiler bugüne kadar bizler sadece bilgi ve tecrübelerimizi paylaşıyoruz... Bu durumda galiba kötü bir şey mi yapmaktayız

Hayır hocam siz kötü bişey yapmıyorsunuz. Mesela yeni gelen acemi birisine rom öneriyorsunuz o da yüklemeye çalışırken tüm uyarılara rağmen acemiliğinden dolayı ufak bir hata yapıyor. Telefonu bozuluyor. Burada kimsenin kötü bir niyeti yok. Ben mesela kaç aylık cihazıma hiç rom yüklemedim root atmadım bl açmadım. Çünkü korkuyorum 1800 liram gitmesin diye. Telefonum bir tık daha iyi olsun diye telefonumu riske atamam çünki anlamıyorum bu işlerden. Yani hata yeni gelen üyededir diye düşünüyorum. Rom öneren kişilerin kötü bir niyeti yok. Yeni üyelerinde kötü bir niyeti yok ama hatası var.
Edit: Bir günde en fazla bu kadar yanlış anlaşılabilirdim :) bi daha sohbet mohbet yok parmaklarım ağrıdı :)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hayır hocam siz kötü bişey yapmıyorsunuz. Mesela yeni gelen acemi birisine rom öneriyorsunuz o da yüklemeye çalışırken tüm uyarılara rağmen acemiliğinden dolayı ufak bir hata yapıyor. Telefonu bozuluyor. Burada kimsenin kötü bir niyeti yok. Ben mesela kaç aylık cihazıma hiç rom yüklemedim root atmadım bl açmadım. Çünkü korkuyorum 1800 liram gitmesin diye. Telefonum bir tık daha iyi olsun diye telefonumu riske atamam çünki anlamıyorum bu işlerden. Yani hata yeni gelen üyededir diye düşünüyorum. Rom öneren kişilerin kötü bir niyeti yok. Yeni üyelerinde kötü bir niyeti yok ama hatası var.
Edit: Bir günde en fazla bu kadar yanlış anlaşılabilirdim :) bi daha sohbet mohbet yok parmaklarım ağrıdı :)
Yaşınız kaç bilmiyorum ama cihazınızın BL kilidini açmadan, ki bunda en ufak bir risk yok, cihazınızı tam anlamıyla kullanmanız mümkün değil....Ferrariniz var ama Murat 124 gibi kullanmanız gibi...Forumumuzun (şimdilik bilinen ) en genç ikinci kişisi olan Sayın DOBERDEN Hocam da yüzme bilmiyordu, kenarlarda takıl diyordum, şimdi ise Okyanuslara tek başına açılıyor...daha da başka bir şey demeyeceğim...sorularınız olursa, Sayın cohci52 hocam da size seve seve yardımcı olacaktır

Üst Alt