Sohbet Sohbet köşesi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam ben ios değil samsung emojisi istiyordum başkasıyla karıştırmadınız umarım :$ yinede çok sağ olun bi ara bunu mutlaka yapacağım uğraşıp buraya yazmışsınız çünkü teşekkürler. :)
O zaman budur sanırım....

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Forumda gözlemlediğim kadarıyla, Mi 6 sahiplerinin büyük bir çoğunluğu cihazlarından hep şikayetçi ve memnun değiller....
İstisna ve bugüne kadar herhangi bir şikayetlerine rastlamadıklarım ise Sayın Otto_man, Sayın ertanx, Sayın ozgrcvdr, Sayın gozdemir ve de Sayın buraoca2....çok enteresan bir durum...8=)mm~~wasntme~~

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Forumda gözlemlediğim kadarıyla, Mi 6 sahiplerinin büyük bir çoğunluğu cihazlarından hep şikayetçi ve memnun değiller....
İstisna ve bugüne kadar herhangi bir şikayetlerine rastlamadıklarım ise Sayın Otto_man, Sayın ertanx, Sayın ozgrcvdr, Sayın gozdemir ve de Sayın buraoca2....çok enteresan bir durum...8=)mm~~wasntme~~

Hocam cihazı çözmek lazım arkadaşlar çözememiş hemen mi 6 çok kötü birde amiral gemisi diyorlar ya 5000 tl deki telefon özelliklerini bekliyorlar ilk cihazı aldığımda hatırlarsınız bende bilmiyordum birçok şeyi araştıra araştıra öğrendik şu ana kadar bir yanlışını görmedim cihaz uçuyor

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam cihazı çözmek lazım arkadaşlar çözememiş hemen mi 6 çok kötü birde amiral gemisi diyorlar ya 5000 tl deki telefon özelliklerini bekliyorlar ilk cihazı aldığımda hatırlarsınız bende bilmiyordum birçok şeyi araştıra araştıra öğrendik şu ana kadar bir yanlışını görmedim cihaz uçuyor
Kesinlikle katılıyorum, herkes işin kolayına kaçıyor maalesef:@

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10

Hocam kötü yanlarına odaklanmayıp iyi yanlarıyla mutlu olunca, insan gerçekten telefonu çok sevecek konuma geliyor, mesele eksikleri takmamak diye düşünüyorum ben, olur öyle şeyler diyip geçiyorum, mi6 kullanıcısı olarak da fazlasıyla memnunum ben :)

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23

Hocam sen hiç --SEFA-- hocadan telefon alıpta,telefondan şikayet edeni duydun mu hiç? :)duyamazsın çünki çok sağlam telefon satıyor.telefon taş gibi Allah a şükür bi problem yok herşeyi çatır çatır çalışıyor.eu beta rom kullanıyorum ve çok memnunum

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Bugün teknosaya gittim ve mi 6 yı 2500 TL ye satıyorlardı. Niye yazdım bilmiyorum

Mi 5S Epicrom Global Beta 8.1.18

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Bugün teknosaya gittim ve mi 6 yı 2500 TL ye satıyorlardı. Niye yazdım bilmiyorum

Mi 5S Epicrom Global Beta 8.1.18
Nasıl oluyor da ithalatçı garantili olmasına rağmen böyle fahiş bir fiyata satabiliyorlar anlamış değilim. :D

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Hocam sen hiç --SEFA-- hocadan telefon alıpta,telefondan şikayet edeni duydun mu hiç? :)duyamazsın çünki çok sağlam telefon satıyor.telefon taş gibi Allah a şükür bi problem yok herşeyi çatır çatır çalışıyor.eu beta rom kullanıyorum ve çok memnunum
Eu beta rom nedir tam olarak ? :) Multi rom un bir avantajı var mı acaba mi5 cihazlar için.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt