Yardım SMOMIXX hangi rom?

DragonFighter

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
yalim
Konular
10
Arkadaşlar MERHABA. Bu rom nedir? Arkadaşımda smomixm var 14.0.6 benim ki 14.0.3

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-07-21-22-34-18-191_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2023-07-21-22-34-18-191_com.android.updater.jpg
    114,7 KB · Görüntüleme: 87
Son düzenleme:

ondes01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ondes
Cihazım
Not 12 pro 5g
Konular
1

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-07-24-11-13-10-675_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2023-07-24-11-13-10-675_com.android.updater.jpg
    132 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_2023-07-24-11-13-00-323_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-07-24-11-13-00-323_com.android.settings.jpg
    254,5 KB · Görüntüleme: 57
Oyla:

ahmetkartal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco X3
Konular
7
Ahmet hocam bu eng rom u biraz bilgi verir misiniz. bendede aynı rom var. bu rom u hiç bir yerde bulamadım
Bu eng rom imei ve direnç işlemi yapabilmek için gerekli olan geliştirici romu diye biliyorum. Ben şimdi unlock başvurusu yaptım bootloader kilidi açıldıktan sonra mi flash ile son yayınlanan global sürüme geçeceğim.

Oyla:

DragonFighter

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
yalim
Konular
10
Bu eng rom imei ve direnç işlemi yapabilmek için gerekli olan geliştirici romu diye biliyorum. Ben şimdi unlock başvurusu yaptım bootloader kilidi açıldıktan sonra mi flash ile son yayınlanan global sürüme geçeceğim.
Hocam bu romu normal kullanamıyormuyuz? Güncelleme almayacakmıyız?

Oyla:

ahmetkartal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco X3
Konular
7
Eng romda güncelleme alamıyoruz. O yüzden bootloader kilidini açıp global roma geçiş yapacağım.

Oyla:

sulocanx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Süleyman
Cihazım
MI MAX 2
Konular
1
Bugün ben de Note 12 pr 5g aldım 12/256 olanı ve içinde bu rom geldi. Siz ne yaptınız değiştirebildiniz mi ?
Yaptıysanız hangi romu nasıl yüklediniz yardımcı olabilir misiniz ? Ben de unlock başvurusu yaptım hemen alır almaz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güncelleme yapınca gitmezse imei haber verin hocam. Ben antep ten İsa aslandan aldım direnç yok şuan sadece yazılımla atılıyor dedi. Belki de geçiştirdi. Telefonu yazılımla imei atıp gönderdi
Ben de aynı kişiden aldım direnç işlemli istemiyorum dedim 1 sene rahat kullanıp sonra yazılım kayıtla devam ederim diye düşünmüştüm
Aldığım telefonda işlem olmadığını söyledi ama üstünde bu rom var. BL kilidi kapalı nasıl yüklemişler ki ?
Direnç işlemli olup olmadığını nasıl anlayabiliriz acaba. Siz ne yaptınız aynı romla kullanma devam ediyor musunuz ?

Ekleme: Cihazın arkasındaki etikette 22101316C yazıyor fakat ayarlar ve sertifikasyon kısmında 22101316G yazıyor.
Bunun sebebi nedir acaba ? Rom atma konusunda bu farklılık sıkıntı çıkarır mı ?

Son düzenleme:
Oyla:

DragonFighter

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
yalim
Konular
10
Bugün ben de Note 12 pr 5g aldım 12/256 olanı ve içinde bu rom geldi. Siz ne yaptınız değiştirebildiniz mi ?
Yaptıysanız hangi romu nasıl yüklediniz yardımcı olabilir misiniz ? Ben de unlock başvurusu yaptım hemen alır almaz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben de aynı kişiden aldım direnç işlemli istemiyorum dedim 1 sene rahat kullanıp sonra yazılım kayıtla devam ederim diye düşünmüştüm
Aldığım telefonda işlem olmadığını söyledi ama üstünde bu rom var. BL kilidi kapalı nasıl yüklemişler ki ?
Direnç işlemli olup olmadığını nasıl anlayabiliriz acaba. Siz ne yaptınız aynı romla kullanma devam ediyor musunuz ?

Ekleme: Cihazın arkasındaki etikette 22101316C yazıyor fakat ayarlar ve sertifikasyon kısmında 22101316G yazıyor.
Bunun sebebi nedir acaba ? Rom atma konusunda bu farklılık sıkıntı çıkarır mı ?
Aldığım yere götürdüm telefonu. Bu rom sıkıntı olmaz güncellemede alır. İstiyorsan farklı rom da atarım dedi. Kalsın o zaman dedim.

Oyla:

ahmetkartal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco X3
Konular
7
Bende direnç işlemi var. Unlock kilidini açıp smomixm olan romu mi flash ile yükledim herhangi bir sorun olmadı.

Oyla:
Üst Alt