Yardım SMOMIXX hangi rom?

DragonFighter

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
yalim
Konular
11
Arkadaşlar MERHABA. Bu rom nedir? Arkadaşımda smomixm var 14.0.6 benim ki 14.0.3

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-07-21-22-34-18-191_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2023-07-21-22-34-18-191_com.android.updater.jpg
    114,7 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleme:

alperinho34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alper
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
5
Bootloader kilidini açıp rom değiştirmeni tavsiye ederim bende cihazı ilk aldığımda smomixx rom vardı üretici çıkışlı eng rom olduğunu öğrendim günlük kullanıcı için uygun değilmiş şimdi taiwan rom yüklüyorum tavsiye üzerine şarjının çok iyi gittiğini söylediler bu romun. bakalım.

Oyla:

mehmetabit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmetabit
Cihazım
Redmi K20 pro
Konular
0
Bugün ben de Note 12 pr 5g aldım 12/256 olanı ve içinde bu rom geldi. Siz ne yaptınız değiştirebildiniz mi ?
Yaptıysanız hangi romu nasıl yüklediniz yardımcı olabilir misiniz ? Ben de unlock başvurusu yaptım hemen alır almaz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben de aynı kişiden aldım direnç işlemli istemiyorum dedim 1 sene rahat kullanıp sonra yazılım kayıtla devam ederim diye düşünmüştüm
Aldığım telefonda işlem olmadığını söyledi ama üstünde bu rom var. BL kilidi kapalı nasıl yüklemişler ki ?
Direnç işlemli olup olmadığını nasıl anlayabiliriz acaba. Siz ne yaptınız aynı romla kullanma devam ediyor musunuz ?

Ekleme: Cihazın arkasındaki etikette 22101316C yazıyor fakat ayarlar ve sertifikasyon kısmında 22101316G yazıyor.
Bunun sebebi nedir acaba ? Rom atma konusunda bu farklılık sıkıntı çıkarır mı ?
Direnç var mı öğrenmek için, ayarlar - telefon hakkında- detaylı bilgi ve özellikler bölümüne giriyoruz, çekirdek sürümü yazan yere 5-6 defa tıklayınca test ekranı açılıyor, en başta yazan "check version info" ya tıklayıp en alta kaydırıyoruz, en altta "Hardware version :MP" yazıyor ise ve yeşil ise direnç yoktur. P1 P01 vb ifadeler yazıyor ve kırmızı ise direnç vardır. Bu cihaza şuan fabrika yazılımı ile direnç yapmadan kalıcı olarak kayıt yapılabiliyor, ama bu yazılım her yerde yok, ben Trabzon'da ikamet ediyorum, burada bir arkadaşta var. Yazılı ile kayıt ediyor güncelleme ve sıfırlama sorunu yok.

Oyla:

mac61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi 9 Pro
Konular
0
Yok hocam CE belgesi yok arkasinda da 22101316C yazıyor zaten 12gb lik model kesin Çin ama ayarlardaki sertifikasyon kısmında ve model kısmında G model ibaresi kafami karıştırdı zamaninda Lg g3 cihazim böyle kullanilmaz hale gelmişti ondan dolayı biraz tereddut ettim. Ordaki bilgiler romla alakalıdır muhtemelen.

Ekleme : BL kilidi açıldıktan sonra Global 14.0.6 SMOMIXM yükledim ama model kodu yine degismedi ilginç :) diğer bilgiler ise arkasindaki etiket ile aynı.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
selamunaleykun arkadaşlar aynı cihaz bende de var global romu yükledikten sonra bant20geldi mı acaba benim telde çekim sorunu var rom la alakalı diyorlar global yada tr rom yüklesem düzelir mi acaba

Oyla:

mevlutS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlüt
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
2
Yok hocam CE belgesi yok arkasinda da 22101316C yazıyor zaten 12gb lik model kesin Çin ama ayarlardaki sertifikasyon kısmında ve model kısmında G model ibaresi kafami karıştırdı zamaninda Lg g3 cihazim böyle kullanilmaz hale gelmişti ondan dolayı biraz tereddut ettim. Ordaki bilgiler romla alakalıdır muhtemelen.

Ekleme : BL kilidi açıldıktan sonra Global 14.0.6 SMOMIXM yükledim ama model kodu yine degismedi ilginç :) diğer bilgiler ise arkasindaki etiket ile aynı.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Şarj durumu nasıl peki

Oyla:
Üst Alt