Tema Sky V10 (Tema Markette Yayında) Ottoman

classy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yalçın
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
8

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-02-20-16-21-49-614_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-02-20-16-21-49-614_com.android.settings.png
    166,9 KB · Görüntüleme: 28

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Aman diyim hocam ekran görüntüsü atmayın buraya, sonra bekle dur, bırakın sürpriz olsun

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Öyle olacak hocam büyük bir ihtimalle haha--8=)

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Bende de 10.2.2 global rom var videodaki sorundan sonra kontrol ettim herhangi bir sıkıntı yok yüz algılama devre dışı her zaman bende parmak izi ve şifre ekranında hiç bir sıkıntı yok. Sadece şifre yazmadan önce çok küçük bir gecikme var...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tüh kaçırmışım demekki bir sonraki çalışmanızda fikir beyan ederim :) herkes böyle istemişse böyle kullanırız :)...
Teşekkürler hocam, yeni temalara İnşallah :)

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Üstadım MiuiPro 9.2.14 de hiç bir sorun yok ...Herşey tamam..Tekrar Elinize, Emeğinize sağlık

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-02-20-16-25-07-500_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-02-20-16-25-07-500_com.android.settings.png
    169,5 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_2019-02-20-16-24-04-466_com.miui.home.png
    Screenshot_2019-02-20-16-24-04-466_com.miui.home.png
    1,8 MB · Görüntüleme: 23

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sevgili Arkadaşlar, her zaman aynı şeyler..artık dayanamıyorum ve bu konudaki şahsi düşüncelerimi söylemek istiyorum…

Sayın Ottoman hocam bir Tema taslağı hazırlıyor ve temayı tamamlamadan önce Konu açıp, istekleri alıyor ve buna göre temayı şekillendirip, son hale getiriyor….

Kısacası bu tema bizlerin isteklerine göre şekillendirilmiş bir tema, eksik veya beğenmediğiniz yerler herkese söylenmiş bir söz’dür.

Forumda, daha önce çalınma olayları olduğundan dolayı da, Tema mağazasında yayınlanmasını bekliyor doğal olarak…bu sefer ÇİN Yılbaşı tatili nedeniyle gecikme oluyor…

Konumuza dönersek….Tema yayınlandıktan sonra bugünkü ve daha önceki yayınlanan Tema yorumlarına bakıyorum, yok şurası şöyle olsa daha iyi, burası şöyle olsun, şurası olmamış, şurası eksik vs gibi sırf şikayet….(beğenen ve olumlu yorumda bulunanları tenzih ederim)

Arkadaşlar, beğenmiyorsanız, yüklemezsiniz, olur biter, bu kadar basit….Mağazada binlerce Tema var…Hem bedava Tema kullanıyorsunuz, hemde orasını burasını beğenmiyorsunuz…. Ottoman hocam da bir İnsan ve her işte olduğu gibi, onun da Teması bazıları tarafından beğenilecek, bazıları tarafından da beğenilmeyecek….Beğenmeme, eleştirme vs sadece biz Türklerde var…Arkadaşlar, bu tür geliştirici Arkadaşları takdir edin, beğenin, küstürmeyin…Birileri kendine özel bir Tema olsun istiyorsa, bulur Tema yapan bir Arkadaşı, verir karşılığını ve kendisine has özel bir tema yaptırır…

Bu vesile ile başta Sayın Ottoman hocam olmak üzere, tüm bu işlere vakit ayırıp, bizlerle , karşılık beklemeden paylaşan herkese sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Son düzenleme:

Cb1111-1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşkun
Cihazım
Xiaomi Mi 8lite
Konular
5
Sevgili Arkadaşlar, her zaman aynı şeyler..artık dayanamıyorum ve bu konudaki şahsi düşüncelerimi söylemek istiyorum…

Sayın Ottoman hocam bir Tema taslağı hazırlıyor ve temayı tamamlamadan önce Konu açıp, istekleri alıyor ve buna göre temayı şekillendirip, son hale getiriyor….

Kısacası bu tema bizlerin isteklerine göre şekillendirilmiş bir tema, eksik veya beğenmediğiniz yerler herkese söylenmiş bir söz’dür.

Forumda, daha önce çalınma olayları olduğundan dolayı da, Tema mağazasında yayınlanmasını bekliyor doğal olarak…bu sefer ÇİN Yılbaşı tatili nedeniyle gecikme oluyor…

Konumuza dönersek….Tema yayınlandıktan sonra bugünkü ve daha önceki yayınlanan Tema yorumlarına bakıyorum, yok şurası şöyle olsa daha iyi, burası şöyle olsun, şurası olmamış, şurası eksik vs gibi sırf şikayet….(beğenen ve olumlu yorumda bulunanları tenzih ederim)

Arkadaşlar, beğenmiyorsanız, yüklemezsiniz, olur biter, bu kadar basit….Mağazada binlerce Tema var…Hem bedava Tema kullanıyorsunuz, hemde orasını burasını beğenmiyorsunuz…. Ottoman hocam da bir İnsan ve her işte olduğu gibi, onun da Teması bazıları tarafından beğenilecek, bazıları tarafından da beğenilmeyecek….Beğenmeme, eleştirme vs sadece biz Türklerde var…Arkadaşlar, bu tür geliştirici Arkadaşları takdir edin, beğenin, küstürmeyin…Birileri kendine özel bir Tema olsun istiyorsa, bulur Tema yapan bir Arkadaşı, verir karşılığını ve kendisine has özel bir tema yaptırır…

Bu vesile ile başta Sayın Ottoman hocam olmak üzere, tüm bu işlere vakit ayırıp, bizlerle , karşılık beklemeden paylaşan herkese sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
Ben ilk kez gördüm kurdum yükledim daha önce geliştirme sırasındaki konuyu kaçırmışım güncelleme yapabilirim whatassap için diye yazmış ottoman bende gördüğüm ilk yeri belirttim benim için sorun yok öğlede kullanırım yani bir dahakinde yapılırken fikir beyan edeceğim kasıtlı bişey değildi...

Ayrıca donanım haberdeki başlığada destek olmak isteyen arkadaşlar için yazı yazdım...

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro