Tema Sky V10 (Tema Markette Yayında) Ottoman

selim752

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selim
Cihazım
mi 11 ultra
Konular
1
Elinize sağlık Türkiye bölgesine alınca direk olarak tema karşıma çıktı süper olmuş

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Hakikaten muhteşem olmuş Ottoman hocam. Beklediğimize fazlasıyla deymiş. Yıldızımızı verdik. İlk yorum yapma şerefi de galiba bana nasip oldu.
Dipnot: wathsapp ta kişi isimleri gri tonda soluk görünüyor. Sanki beyaz olsa daha iyi duracak. Tek eksisi bu diyebilirim. Gerisi fevkalâde. Elleriniz dert görmesin.

vezzeyf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Mi
Konular
15
Ellerinize emeklerinize sağlık Ottoman hocam. Tema zaten harika durum çubuğu apayrı bişey olmuş cezbetti beni resmendrunk~~ teşekkür ederim böyle güzel bir temayı bizlere sunduğunuz içinclap~~clap~~

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Elinize sağlık hocam

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
arkadaşlar yöntem olarak bölgeyi Hindistan yaptım. ağa bağlanamıyor hatası verdi. önceki indirdiğim Ottoman arkadaşımızın yaptığı temadan çevrimiçi bölümüne gelerek Ottoman adının linkine tıkladığımda tema göründü. ve indirip kurdum. bölgeyi geri Azerbaycan yaptım.
çözüme bu şekilde kavuştum.
Hocam önce bölgeyi hindistan yapın sonra konudaki linke girip whatsaptan bir arkadasınıza atın sonra whatsapp üzerinden tıklayın temalar uygulaması ile açın indirin.
Emeğinize sağlık hocam, yine klasınızı konuşturmuşsunuz. Eu rom kullanıyorum yorum yapamıyorum.
Temayi indirdim tema cok güzel elinize emeğinize sağlık bildirim cekmecesi farkli renkte olsa cok daha iyi olurdu ama yine de cok guzel tekrardan elinize sağlık
Hayırlı olsun Teşekkürler...
Evet herhangi bir sorun yok bende hocam
İlk mesajda verilen linke tıklayıp mağazadan indiriyorum, bende sorun yok hocam.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tamam hocam teşekkür ederim indirdim bende yorumda yaptım yıldızda verdim

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bende bunu haber etmek için geldiydim konusu bile açılmış
Hocam gerçekten çok güzel olmuş ellerine emeğine sağlık Allah senden razı olsun
Ellerinize emeğinize sağlık hocam çok güzel olmuş
Eline emeğine sağlık abi mi mix 3 te çok güzel durdu bildirimlerde sıkıntı yok kilit ekranında da bildirim düşüyor Allah razı olsun
Elinize kolunuza sağlık hocam
Eline sağlık hocam :)
Elinize sağlık Türkiye bölgesine alınca direk olarak tema karşıma çıktı süper olmuş
Hakikaten muhteşem olmuş Ottoman hocam. Beklediğimize fazlasıyla deymiş. Yıldızımızı verdik. İlk yorum yapma şerefi de galiba bana nasip oldu.
Dipnot: wathsapp ta kişi isimleri gri tonda soluk görünüyor. Sanki beyaz olsa daha iyi duracak. Tek eksisi bu diyebilirim. Gerisi fevkalâde. Elleriniz dert görmesin.
Ellerinize emeklerinize sağlık Ottoman hocam. Tema zaten harika durum çubuğu apayrı bişey olmuş cezbetti beni resmendrunk~~ teşekkür ederim böyle güzel bir temayı bizlere sunduğunuz içinclap~~clap~~
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar. Yorum yapan ellerinize sağlık. Bir sonraki tema çalışması başladı bu arada, bakalım nasıl bir şey çıkacak 8=)

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam çok güzel olmuş whatsapp için ufak bir güncelleme isteyebilir miyim whatsap ilk açılışta isimlerin rengi soluk mesaja girince yukarda isim koyu beyaz oluyor onun gibi yapar mısınız
Bide bir sorun var
Hocam kilit ekranında watsaptan gelen bildirimler gözükmüyor
Ottoman
Hocam bildirim sorunu olmaması gerekir, kullandığınız rom nedir?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Temayı indirip kurduktan sonra telefon kilit ekranına geçtiğinde videodaki gibi sıkıntı oldu bende. bi bakar mısınız sorun nedir?

Hocam izledim farklı romlarda farklı cihazlarda temayı yayınlamadan önce test ettik garip bir durum. Temayı özelleştir kısmından sadece kilit akranını varsayılan yapar mısınız?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Çok teşekkür ederim hocam. WhatsApp son güncellemesinde maalesef öyle olmuş, fırsat bulduğum zaman İnşallah bir güncelleme vereceğim. :)
Nazar diyelim olmazsa haha--haha--haha--

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar. Yorum yapan ellerinize sağlık. Bir sonraki tema çalışması başladı bu arada, bakalım nasıl bir şey çıkacak 8=)
Ahmet hocam, çıkacak temayı Skorpi Hocama göndermeyin, nisbet yapıp bizi kıskandırıyor.

Cb1111-1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşkun
Cihazım
Xiaomi Mi 8lite
Konular
5
Ottoman yazdım direk buldu yükledim kullanıyorum gerçekten çok güzel olmuş herhangi bi ayar değiştirmeden oldu...

Yorumda yaptım ama yayınlandı mı emin değilim tabiki 5 yıldızla birlikte...

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-02-20-16-01-55-548_com.miui.home.png
    Screenshot_2019-02-20-16-01-55-548_com.miui.home.png
    1,8 MB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_2019-02-20-15-59-40-425_com.android.thememanager.png
    Screenshot_2019-02-20-15-59-40-425_com.android.thememanager.png
    620,9 KB · Görüntüleme: 31
Üst Alt