Diğer Skorpi neden Mi Max 2 den Mi Max 3’e geçti?

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Hocam Xiaomi'yi özellikle Max 2 yi sayenizde sevdim kullandım. Adınıza çok sevindim süper bir iş yapmış arkadaşlar güle güle güzel günlerde kullanın yeni oyuncağınızı kendim almış kadar sevindim saygılarımla.

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ua_mustafa_20

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
profesyonel işsiz
Konular
87
Bende yorum yapmazsan günaha girerimhaha--
Hocam yeni cihazınız hayirli olsun
Max 2de kalmama rağmen sizi yinede takip edeceğim
Ve Allah izin verirse yakın bir zamanda bende sizin kafilenize katılıp
Başınızın dırdırını yemeye başlıyacağımhaha--haha--.
Tekrardan yeni cihazınız hayirli olsun ve cihazı almanıza yardımcı olan tüm forum yetkililerinden ve hocalarıma teşekür ederim angel~~
max 3 için fazla rom yok
özelleştirme kısıtlı
ona göre düşün derim

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Hocam Xiaomi'yi özellikle Max 2 yi sayenizde sevdim kullandım. Adınıza çok sevindim süper bir iş yapmış arkadaşlar güle güle güzel günlerde kullanın yeni oyuncağınızı kendim almış kadar sevindim saygılarımla.

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok teşekkür ederim hocam, siz kendi oyuncağınızdan peki memnunmusunuz?

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Bir kaç hafta öncesine kadar vardı hocam fakat şu an için Bursa'da yerel satış noktamız maalesef bulunmuyor.
Hadi be . Şans işte. En yakın zamanda hayırlısıyla olur inşallah hocam. handshake~~

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Teşekkürler...çoktan ayaklandı ve oğlumun şefkatli ellerinde şu an

Hocam birde oğlunuzun almış olacağı ekran sürelerini paylaşabilir misiniz? Ekran süresini merak ediyorum.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tengrikutlubilge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kağan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
Forum Yönetimindeki Adminlerimiz Sayın HiddeNKinG ve Sayın cantara başta olmak üzere, ekipteki tüm arkadaşlarımız tarafından Yılın en aktif Yöneticisi seçilmemden dolayı, Aylık olarak ayrılmış olan Yönetim bütçemizde biriken Para ve Sponsorumuz Cepport yetkilileri Sayın Burak ANLAR ve Sayın Selim ŞENGÖZ beyefendilerin sağlamış olduğu özel indirim neticesinde bana Kral serisinden KVK garantili Mi Max 3 hediye edilmesi uygun görülmüştür.

Tarafımca hiç beklenmedik bu sürpriz hediye için herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi bir borç bilirim….

Bu ayın 2 sinden bu yana, hem bana 9 Aralık da teslim edilen Hediyeme içten seviniyor ve layık görülmemden dolayı onur duyuyordum, öbür taraftanda Kral’sız günler nasıl olacak düşüncesi ile birlikte aşağıdaki konularla ilgili endişeliydim….

Cihazın BL kilidinin açılması sorunu vardı, acaba 72 mi, 360 mı yoksa 720 saat mi bekleyecektim,ekran koruyucu nereden temin edecektim, kılıfsız kullanmak olmazdı, acaba cihaz içinde geçici kullanmak üzere Kılıf mevcutmuydu?

Tüm endişelerim dün bana, hediyem Sayın HiddeNKinG ve Sayın cantara hocalarım tarafından verildikten sonra, giderilmiş oldu….Sağolsunlar Sayın HiddeNKinG hocam BL Kilidimi açtı, yine Sayın HiddeNKinG ve Sayın cantara hocam, Mi Max 3 ile birlikte ekteki Ekran koruyucusunu ve yine ekteki Max 2 deki Kılıfımın aynısı ayrıca hediye ettiler….

Hediyemi teslim almam esnasında bizlerle birlikte olan ve hasret giderme şansı bulduğumuz Sayın chatin_62 ,Sayın hmthvrn ve Sayın casibao hocalarıma da ayrı ayrı teşekkürlerimi borç bilirim

Akşam eve varır varmaz ilk yaptığım iş, MIUI 10 Global Kararlı 10.0.1 otomatik güncelleme sonrasında,Minimal ADB and Fastboot ile TWRP((11-25-2018)twrp_v323-2_nitrogen_nijel8-MOD.img) yüklemek oldu….Daha sonra Cihazımı Magisk v18 ile rootladım ve daha önce Titanium Backup ile almış ve PC ye aktarmış olduğum yedeğimdeki Uygulamalarımı geri yükledim ve yine daha önce Mi Max 2 ile almış olduğum Ayarlar/Ek Ayarlar/Yedekle & sıfırla/yerel yedekler deki (PC ye aktarmıştım ) Sistem/Sistem başlatıcı yedeğimi geri yüklemek suretiyle, eski cihazımdaki tüm ayarlar geri gelmiş oldu….

Herkese tekrardan sonsuz teşekkürler…Saygılarımla

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hayırlı olsun hocam yanlız belirteyim öksüz kaldık gibi boynumuz büküldü ne yalan söyliyim hem çok sevindim hem de üzüldüm Kral falan derken bu cihaz büyük bir Kral kaybetti (:|

mi5sumut55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
umut
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
12
Skorpi Hocam öncelikle sizin adınıza çok sevindim. Hayırlı günler kullanın inşallah. Max serisini forumda sevdiren insan sizsiniz. Ben Xiaomi yerine olsam Max serisinin reklamlarında sizi oynatırım :) Şaka bir yana bu telefon size çok yakışmıştır. Bu inceliği düşünen forum yetkililerine de ayrıca Teşekkür etmek isterim. Çok ince ve zarif bir düşünce.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Hayırlı olsun hocam yanlız belirteyim öksüz kaldık gibi boynumuz büküldü ne yalan söyliyim hem çok sevindim hem de üzüldüm Kral falan derken bu cihaz büyük bir Kral kaybetti (:|
Çok teşekkür ederim, hiç merak etmeyin, Max 3 olmasaydı, 4 olacaktı...Max 2 ye desteğe yine devam edeceğim inşallah
Skorpi Hocam öncelikle sizin adınıza çok sevindim. Hayırlı günler kullanın inşallah. Max serisini forumda sevdiren insan sizsiniz. Ben Xiaomi yerine olsam Max serisinin reklamlarında sizi oynatırım :) Şaka bir yana bu telefon size çok yakışmıştır. Bu inceliği düşünen forum yetkililerine de ayrıca Teşekkür etmek isterim. Çok ince ve zarif bir düşünce.
Teşekkür ederim...Max serisini sevdiren benim ve Max serisine devam ediyorum, yani değişen bir şey yok...rom güncelledim farz edin

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Hocam birde oğlunuzun almış olacağı ekran sürelerini paylaşabilir misiniz? Ekran süresini merak ediyorum.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Olur tabi görürsem alır ve paylaşırım

Üst Alt