Soru Sizce Şuan Mi 6 Alınması Mantıklı mı?

yasinsil

#Hash
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
OnePlus 5
Meslek
Uçak Teknisyeni
Konular
11
Mi5 te fiyatına göre on numara bir cihaz ama mi 6 yani anlamadığım bir şey var. Yeni diyemi yoksa başka bir şeyden dolayımı kendine çekiyor. Bakalım ya kısmet ne olursa artık.

Mi5 de on numara ama işte kasa sağlamlığı konusuna gelince mi6 ile ve diğer telefonlarla kıyaslandığında kendinden itiyor :D kılıfsız kullanmaya korkuyorum.

yasinsil

#Hash
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
OnePlus 5
Meslek
Uçak Teknisyeni
Konular
11
Mi5 te fiyatına göre on numara bir cihaz ama mi 6 yani anlamadığım bir şey var. Yeni diyemi yoksa başka bir şeyden dolayımı kendine çekiyor. Bakalım ya kısmet ne olursa artık.

Mi5 de on numara ama işte kasa sağlamlığı konusuna gelince mi6 ile ve diğer telefonlarla kıyaslandığında kendinden itiyor :D kılıfsız kullanmaya korkuyorum.

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
Bende mi5 prime beyaz cihazımı satmak üzereyim 950tlye ustune 1200tl taksitli nakit avans çekip aylik 110tl civarı 12 ayla almak üzereyim ama hala diyorum aldıktan sonra fiyatlar 1 2 ayda pat diye 1700 1800lere düşerse kahrolurum.telefon oldukça ilgi çekici fiyatına göre 2100 128gb için hala cok uygun geliyor stereo ses kamera daha iyi siyah kasa canavar jetblack gibi ama cok zarar etmek istemiyorum beklemek zor olmasa gerek ama cihaz al beni diye yalvarıyor resmen.mi 5 imide cok severek sorunsuz kullanıyorum çok zor bir ikilemdeyim yarin aldım alacam cihazi galiba cok zor bi durum ya

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
Ayrıca hb de garantili fiyata 2bintl de dusundurmuyor değil açıkçası.burda forumdaki arkadaşlar ills guvenilirler yardımcı olurlar ama bir garanti kadar net hizmet verirler mi oda ayrı bir konu. Hanım aldık diye artistik de yapacak ev kredisi cocuk falan kafam allak bullak oldu resmen

trojan89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
10
Mi 4 ü iki sene mi 5 i bir buçuk senedir kullanıyorum. Telefonda nokta kusur yok. Sıfırdan farksız. Çokda seviyorum, fakat mi 6 nın gerek kasa sağlamlığı çerçevesinin çelik olması, bükme testlerinde telefona hiç bir şey olmaması. Mi 5 gofret gibi kırılmıştı. En önemlisi de suya toza dayanıklı olması beni mi 6 almaya ikna ediyor. Yoksa yemişim sd835 vs. Yaptığımız iş belli. Facebook, insta bir kaç oyun clash. Yaptığımız iş mi 8 de olsa aynı. Velhasıl mi 5 varken mi 6 almak bilemiyorum. Mi 6 neredeyse şuan iki mi 5 parası. Şahsı fikrim fiyatların düşmesini beklemek.

thinkfloyd

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
thinkfloyd
Cihazım
Mi4 lte
Konular
1
Mi 6 yerine 2 tane mi 5 64gb alınır.

Runlax

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mutlucan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
17
Mi6 gayet güzel ama rom'un falan beklenmesinin mantıklı olduğunu söylüyor herkes. Yani kısaca zamana ihtiyacı var telefonun.

Dreamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
şehmuz
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
Çoğu kişi daha global rom çıkmadı çıkan romlar yerli yerine oturmadı soyulma problemi v.s var gibi bir çok yorum var. Sizce Mi6 şu anlarda alınması mantıklı mı ? Yorumlarınız benim için gerçekten çok önemli.

İyi forumlar
Bence eylülden önce almayın (:

Üst Alt