Video Sistem başlatıcı sürekli olarak duruyor hatası çözümü

semihy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
semih
Cihazım
mi max 2 64G
Konular
2
peki hocam bu uygulamanın veri dosyası hangi dosyadır acaba, kurtarma ihtimalim olmaz mı?

semihy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
semih
Cihazım
mi max 2 64G
Konular
2
teşekkür ederim hocam, son bir iki sorum, ana ekranda uygulamaları klasörlere atmak için kolay bir yol var mıdır acaba? misal 5x6 ekran düzenini seçtim, 1. sayfada bir klasör oluşturdum, 13 sayfa var toplamda, diyelim ki 10. sayfadaki uygulamayı 1. sayfadaki klasöre atmam gerekiyor illa üzerine basılı tutup sayfaları tek tek aşarak 1. sayfaya mı gelmem gerek? eğer böyleyse tek yol, daha özellikli ve sorun çıkarmayacak ve bu düzenleme işini daha hızlı yapabileceğim başka bir launcher tavsiye edebilir misiniz, mesela yine xiaominin "poco başlatıcı" adlı launcher'ı var google store'da şu anki başlatıcıdan daha mı iyidir acaba?

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
teşekkür ederim hocam, son bir iki sorum, ana ekranda uygulamaları klasörlere atmak için kolay bir yol var mıdır acaba? misal 5x6 ekran düzenini seçtim, 1. sayfada bir klasör oluşturdum, 13 sayfa var toplamda, diyelim ki 10. sayfadaki uygulamayı 1. sayfadaki klasöre atmam gerekiyor illa üzerine basılı tutup sayfaları tek tek aşarak 1. sayfaya mı gelmem gerek? eğer böyleyse tek yol, daha özellikli ve sorun çıkarmayacak ve bu düzenleme işini daha hızlı yapabileceğim başka bir launcher tavsiye edebilir misiniz, mesela yine xiaominin "poco başlatıcı" adlı launcher'ı var google store'da şu anki başlatıcıdan daha mı iyidir acaba?
MIUI başlatıcı dışında hiçbir başlatıcı kullanmadığım için sonuncu soruya cevap veremeyeceğim hocam. Sayfa sayfa uygulama sürüklemek yerine klasörü o sayfaya götürüp gereken uygulamaları içine atıp klasörü bir sonraki sayfaya götürebilirsiniz. Daha kısa sürer en azından. Ana ekran düzenini oturttuktan sonra yerel yedeklerden yedek alırsanız. MIUI klasörünü silmediginiz sürece yedeginiz silinmez ve tekrar yüklenebilir.

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Bu ayarları yaptıktan sonra bir daha güncelleme alamayacakmıyız ozman. Yeni sürümleri kullanmak için ne yapmamız lazım?

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Bu ayarları yaptıktan sonra bir daha güncelleme alamayacakmıyız ozman. Yeni sürümleri kullanmak için ne yapmamız lazım?
Güncellemeyi alabilirsiniz tekrar sorun olmaz. Bu videoyu çekmek için 3 kere yükledim :D Ama şuan güncellemeyi kontrol ettiğinizde çıkmayacak çünkü geri çekildi güncelleme.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-14-18-39-57-873_com.xiaomi.discover.jpg
    Screenshot_2020-05-14-18-39-57-873_com.xiaomi.discover.jpg
    386,8 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: E.D

Kraloysf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Samsung a3
Konular
0
Videodakilerin aynısını yapınca telefon düzeldi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bende güncellemeleri kaldır butonu yok

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-28-12-22-55-559_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-05-28-12-22-55-559_com.miui.securitycenter.jpg
    192,6 KB · Görüntüleme: 5
Üst Alt