Video Sistem başlatıcı sürekli olarak duruyor hatası çözümü

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Arkadaşlar gelen sistem başlatıcı güncellemesi çoğu cihazda soruna yol açtı. Güncellemeyi kaldırmayı bilmeyen arkadaşlar için video çektim. Aldığımız yedek ana ekran düzeni yedeğidir güncellemeyi tekrar kurmaz.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Bazi arkadaşlarda bildirim çubuğunda ayarlar simgesi bulunmuyormuş. Sorun yok bunun da çözümü var. Alttaki videodaki gibi yapıp ayarlara erişin sonra 1. videodan devam edebilirsiniz.

Son düzenleme:

Yigido2564

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
13
Arkadaşlar gelen sistem başlatıcı güncellemesi çoğu cihazda soruna yol açtı. Güncellemeyi kaldırmayı bilmeyen arkadaşlar için video çektim. Aldığımız yedek ana ekran düzeni yedeğidir güncellemeyi tekrar kurmaz.
Elinize sağlık hocam

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Xiaomi son 2 dir bu sistem başlatıcı güncellemesini sorunlu çıkarıyor bundan bi önceki gelen güncellemede ana menüde animasyonlar kasıyo ve yavaşlamıştı geri bildirim yaptığımda geri çektiklerini farkettim güncellemeyi artık sistem uygulama güncelleyicisinden gelen güncellemeleri yüklemiyorum çünkü cihaza özel değil bi sürü cihaza veriyolar güncellemeyi 5 telefon modelinde sorunsuz çalışıyosa diğer 3 modelde sorun çıkartıyor bu şekilde tutarlı bi iş olmaz.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Xiaomi son 2 dir bu sistem başlatıcı güncellemesini sorunlu çıkarıyor bundan bi önceki gelen güncellemede ana menüde animasyonlar kasıyo ve yavaşlamıştı geri bildirim yaptığımda geri çektiklerini farkettim güncellemeyi artık sistem uygulama güncelleyicisinden gelen güncellemeleri yüklemiyorum çünkü cihaza özel değil bi sürü cihaza veriyolar güncellemeyi 5 telefon modelinde sorunsuz çalışıyosa diğer 3 modelde sorun çıkartıyor bu şekilde tutarlı bi iş olmaz.
Hocam biliyor musunuz sistem uygulaması güncellemesini görünce aklıma direkt siz geldiniz bir konuda daha yazmıştınız sorunlu geliyor diyegiggle~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir halt çıkacağını sayenizde bildiğim için ana ekranı yedekledim.(Düzen takıntım varhaha--) Forumda konulara baktım gözüm sizi aradı yorumlarda.

Murat krkya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Red mi 5 plus
Konular
2
Videonun nerde bulabilirim

zidanist35

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
zidanist
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
0

Videodakilerin aynısını yapınca telefon düzeldi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Videonun nerde bulabilirim

aroza

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
roza
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
2
merhaba vıdeonuz ıcın oncelıkle tesekkurler. aynen uyguladım duzeldı de aklıma bısey takıldı. vıdeonun sonunda 1.29 olması lazım bende ıkı sonuc cıktı. bırıncısı 1 dk once vıdeonla bırlıkte yedekledıgım dıgerı daha buyk bır dosya 20 dk once falan . sadece son dosyası yedekledım dıgerını de yedeklemem gerekırmıydı :(

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
merhaba vıdeonuz ıcın oncelıkle tesekkurler. aynen uyguladım duzeldı de aklıma bısey takıldı. vıdeonun sonunda 1.29 olması lazım bende ıkı sonuc cıktı. bırıncısı 1 dk once vıdeonla bırlıkte yedekledıgım dıgerı daha buyk bır dosya 20 dk once falan . sadece son dosyası yedekledım dıgerını de yedeklemem gerekırmıydı :(
En son yedeklediginizi yuklemeniz yeterli hocam diğerini yüklemenize gerek yok. Ana ekran düzeni zaten yedeklediğimiz önemli bir şey değil.

aroza

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
roza
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
2
En son yedeklediginizi yuklemeniz yeterli hocam diğerini yüklemenize gerek yok. Ana ekran düzeni zaten yedeklediğimiz önemli bir şey değil.
ya cok tesekkur ederım gercekten. deliriyordum az kalsın :) ıyı geceler.

Üst Alt