Video Sistem başlatıcı sürekli olarak duruyor hatası çözümü

semihy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
semih
Cihazım
mi max 2 64G
Konular
2
bu çözümü görmeden önce soruna çözüm ararken, ayarlardan yerel yedek almadan sistem başlatıcısının tüm güncellemelerini kaldır dedim, ve tüm ekran düzenim yok oldu, eski klasörlerime dönmem mümkün mü? mi hesabına falan kendi yedeklemiş midir? 100lerce uygulamayı tekrar klasörlere bölmek istemiyorum.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
bu çözümü görmeden önce soruna çözüm ararken, ayarlardan yerel yedek almadan sistem başlatıcısının tüm güncellemelerini kaldır dedim, ve tüm ekran düzenim yok oldu, eski klasörlerime dönmem mümkün mü? mi hesabına falan kendi yedeklemiş midir? 100lerce uygulamayı tekrar klasörlere bölmek istemiyorum.
Hocam eğer ana ekran yedeginiz açıksa evet dönebilirsiniz. Ayarlardan mi hesabına tıklayın Xiaomi cloud a tıklayın en ustlerde ana ekran yedeği yazıyor yanında açık yazıyorsa tıklayın Xiaomi cloud yedeginden Geri yükle yazıyor. Buradan yükleyebilirsiniz.

zalenka456

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ramazan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
Ya hocam elinize sağlık çok saolun sandım ki telefonum ömrü tükendi sandım yeni telefon bakacaktım ama allahtan baktım buraya yoksa gerçekten alıyordum çok saolun ....

Ceden

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ayk
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Selam,ben ekranı aşağı kaydırdığımda o ayarlar menüsü çıkmıyor,başka türlü de o ayarlara giremiyorum .Ne yapabilirim?

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Selam,ben ekranı aşağı kaydırdığımda o ayarlar menüsü çıkmıyor,başka türlü de o ayarlara giremiyorum .Ne yapabilirim?
İşte bu olmadı. Cihazınızın markası ne hocam?Aklıma bir şey geldi de bilgi almam gerek.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cevap vermediğiniz için sizi bekleyemedim hocam. Konuyu guncelledim ilk mesaja bakarsanız 2. video olacak oradaki işlemi yapıp ayarlara girebilirsiniz. Sonra 1. videodaki işlemlere devam edebilirsiniz.

Son düzenleme:

Hamza Esen

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
Red Mi Note 7
Konular
16
Arkadaşlar gelen sistem başlatıcı güncellemesi çoğu cihazda soruna yol açtı. Güncellemeyi kaldırmayı bilmeyen arkadaşlar için video çektim. Aldığımız yedek ana ekran düzeni yedeğidir güncellemeyi tekrar kurmaz.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Bazi arkadaşlarda bildirim çubuğunda ayarlar simgesi bulunmuyormuş. Sorun yok bunun da çözümü var. Alttaki videodaki gibi yapıp ayarlara erişin sonra 1. videodan devam edebilirsiniz.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Sagolun

semihy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
semih
Cihazım
mi max 2 64G
Konular
2
Hocam eğer ana ekran yedeginiz açıksa evet dönebilirsiniz. Ayarlardan mi hesabına tıklayın Xiaomi cloud a tıklayın en ustlerde ana ekran yedeği yazıyor yanında açık yazıyorsa tıklayın Xiaomi cloud yedeginden Geri yükle yazıyor. Buradan yükleyebilirsiniz.
maalesef off yazıyor off ki ne off :@ bu konuda şirkete dava açan olmuyor mu hiç acaba, adamlar bir güncelleme çıkarmasını bile beceremiyorlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Son düzenleme:
Üst Alt