Soru Silinmiş Mi hesabını geri alma

byrodi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
MI 8
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Merhabalar, silinmiş bir mi hesabını geri alabilir miyiz?

Bir cihazın mi hesabını sildim. Telefona fastboot ile format attıktan sonra bile mi hesabını otomatik ekleyip silinmiş hesabın şifresini istiyor şifreyi yazınca da geçersiz şifre diyor.
Var mıdır bunun bir çözümü?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

ahlulkuran

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tevfik vurur
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Konular
0
Sorunu kısmen kendim, çözdüm.Bundan sonra bakacak arkadaşlara için yöntem şu.Cihaza Ses+Power tuşları ile format atıyoruz.Çıkan ekranda wipe all data diyoruz.Ardından reboot (yeniden başlat) yapıp kilitli ekrana kadar geliyoruz.Burada gizlilik seçeneklerine giriyoruz.Ardından herhangi bir yazıyı seçip webde ara deyince bizi google arama motoruna yönlendiriyor.Burada ingilizce ise settings türkçe ise ayarlara girip telefon hakkında bölümünde yazılımımız üzerine dokuz kere tıklayıp geliştirici oluyoruz.Ardından yine cihazzda ek ayarlar geliştirici seçeneklerinde bulunan oem kilit açma ve usb hata ayıklamayı açık yapıyoruz.Sonraa linkteki programı indirip (adb driver)

kuruyoruz.Ve açılan komut penceresine önce
adb shell yazıp enter sonra
pm uninstall -k --user 0 com.xiaomi.finddevice enter yapıyoruz.
Geri gelip şifre isteyen sayfada şifremi unuttumu işaretleyip devam edince cihaz açılıyor.Ancak cihaz yeniden başlarsa aynı işlem tekrar yapılmalı.Yani sorun tam anlamıyla çözüme kavuşması. serviceglobal@xiaomi.com ekran resmini ve bilgileri istedi, kısa sürede göndereceklerini umarak yazıma son veriyorum.Ben bu sorunu yaşadım, umarım diğer arkadaşlara faydalı olur.

Servise Nereden Mail Atmalıyız Farkediyormu Nereden Mail Atmamız?

Oyla:

bark_41

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Resmi Note 7
Konular
4
Cihazımı bul açık olursa o xihaz o mi id ye bağlanıyor. Şifresini bilmeden açmanın yolu yok. Sadece bypass dediğimiz yöntem ile mi hesabı devre dışı bırakılıp kullanılabilir hale getirilebilir.
Cihazımı bul'u kapatıktan sonra mi hesabımı telefondan kaldırmadan web üzerinden silmiştim.
Fabrika ayarlarina dönersem açılışta şifre ister mi?

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Cihazımı bul'u kapatıktan sonra mi hesabımı telefondan kaldırmadan web üzerinden silmiştim.
Fabrika ayarlarina dönersem açılışta şifre ister mi?
Çok az da olsa isteme ihtimali var.

Oyla:

bhjjm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berk
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
0
Benim de hesabım silindi ama önemli olan hesap değil fotoğraflar felan nasıl geri alabilirim acaba

Oyla:

byrodi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
MI 8
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Benim de hesabım silindi ama önemli olan hesap değil fotoğraflar felan nasıl geri alabilirim acaba
Çok önemli değilse uğraşmayın ama diğer türlü Xiaomi'nin global diye başlayan bir maili var onu bulun ve cihazın IMEI'si ve silinen hesabı mail yoluyla göndererek hesabı bir süre reactive yapmalarını isteyin. Google Translate çok iyi çalışıyor düzgün bir Türkçe ile yazın Google'a o da çevirsin sonra çeviriyi onlara mail olarak gönderin.

Iyi günler

Oyla:

Muhammed3344

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tthvcffx
Cihazım
Hhmmyyy
Konular
0
Arkadaşlar mi hesabımı sildim fakat telefonu sıfırladım ve benden mi hesabımın şifresini istiyor şifreyi yazdırınca da yanlış diyor Aman mi hesabımı sildim Niye benden mi hesabımın şifresini istiyorsun yardımcı olursan çok memnun olurum

Oyla:

mcht44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mücahit
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
5
Arkadaşlar mi hesabımı sildim fakat telefonu sıfırladım ve benden mi hesabımın şifresini istiyor şifreyi yazdırınca da yanlış diyor Aman mi hesabımı sildim Niye benden mi hesabımın şifresini istiyorsun yardımcı olursan çok memnun olurum
Zenex

Oyla:
Üst Alt