Sohbet Sayın Hiddenking'e açık teşekkür

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Hocam size ne milletin güncellemesinden yahu, bırakın ağlasınlar...sanki siz yapmayın deyince , yapmıyorlar mı?
Yazılanları okuyup, gülün ve geçin...ben öyle yapıyorum8=)haha--haha--

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
Üzülüyorum, hele ki, güncelleme gelmedi diye konu açıp, güncelleme gelince de "telefonum uf oldu" diye ağlayanlara acıyorum...

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Üzülüyorum, hele ki, güncelleme gelmedi diye konu açıp, güncelleme gelince de "telefonum uf oldu" diye ağlayanlara acıyorum...
Onlar umumiyetle global kararlıcılar sevgili hocam. Eu rom kullananlarda bir sıkıntı yok. Bakın üstat Skorpi ye, yada bana. Üstadın keyfi yerinde, Koçara ise Android 9 test çalışması sebebiyle bu hafta gelmeyen güncelleme yüzünden hayli keyifsiz...8=):(

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10

Daha sonra kolayca ulaşabileceğin mesajları konuları etiketlemeye yarayan eklenti hocam. Benim için çok pratik oluyor...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Onlar umumiyetle global kararlıcılar sevgili hocam. Eu rom kullananlarda bir sıkıntı yok. Bakın üstat Skorpi ye, yada bana. Üstadın keyfi yerinde, Koçara ise Android 9 test çalışması sebebiyle bu hafta gelmeyen güncelleme yüzünden hayli keyifsiz...8=):(

Benim uyarım da, benim gibi rom root işlerinden anlamayanlara zaten hocam. Anlayanlar için bu kamu spotu "etkisiz eleman" hüviyetinde. :D

Bende bir türlü bırakamadım şu tapatalkı headbang~~
Tapatalk için de; ayrı bir kamu spotum var... :P

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Daha sonra kolayca ulaşabileceğin mesajları konuları etiketlemeye yarayan eklenti hocam. Benim için çok pratik oluyor...

Benim uyarım da, benim gibi rom root işlerinden anlamayanlara zaten hocam. Anlayanlar için bu kamu spotu "etkisiz eleman" hüviyetinde. :D

Teşekkür ederim hocam. Ben o sayfayı açıp " There are currently no bookmarks to display. " yazısını görünce üzerinde durmaya bile değmez diye düşünmüştüm. Öğrendiğim iyi oldu aslında.8=)clap~~

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Hocam, siz Bookmark ile milleti fişliyorsunuz anladığım kadarıyla8=)haha--haha--
Olsun, siz yine de Kamu Spotu yapmamaya gayret edin Lütfen...
Tapatalk ile ilgili bir şey söylerseniz, karşınızda beni bulursunuz direk...
Ben yıllar önce bir iki defa denedim, beğenmedim ve vazgeçtim....ama beğenmemek, kullanmasını tam bilmediğimden dolayıymış...Nasıl kullanacağınızı öğrendikten sonra, vazgeçilmeniz oluyor...
Sayın Koçara hocamın ne kadar direndiğini en iyi bilenlerden biri de sizsiniz...bir kaç mesaj üstte ne yazdığını dikkatle okursanız, ne kadar da üzgün olduğunu gerçekten de anlarsınız....ben bizzat yakından şahitim, üzüntüden, yemeden ve içilmeden kesildi vallahi...

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Hocam, siz Bookmark ile milleti fişliyorsunuz anladığım kadarıyla8=)haha--haha--
Olsun, siz yine de Kamu Spotu yapmamaya gayret edin Lütfen...
Tapatalk ile ilgili bir şey söylerseniz, karşınızda beni bulursunuz direk...
Ben yıllar önce bir iki defa denedim, beğenmedim ve vazgeçtim....ama beğenmemek, kullanmasını tam bilmediğimden dolayıymış...Nasıl kullanacağınızı öğrendikten sonra, vazgeçilmeniz oluyor...
Sayın Koçara hocamın ne kadar direndiğini en iyi bilenlerden biri de sizsiniz...bir kaç mesaj üstte ne yazdığını dikkatle okursanız, ne kadar da üzgün olduğunu gerçekten de anlarsınız....ben bizzat yakından şahitim, üzüntüden, yemeden ve içilmeden kesildi vallahi...

Sizin hatırınıza kamu spotunu vermeyi bıraktım hocam, nasıl olsa her ikisi de imzamda mevcut... happy~~

Edith; Fişleme değil de; dün ne yediğini unutan millete, daha sonra ne yediklerini hatırlatmak için kullanmak diyelim... :D

Üst Alt