Sohbet Sayın Hiddenking'e açık teşekkür

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sayın Adminim, forum ana sayfasında 50 mesaj görünmesini tekrar yapmış olduğunuz için size çok teşekkür ederim....
15 mesaj çok azdı konuların takibi açısından...sanırım çok arkadaşımız da görünen mesajların 50 olmasına mutlu olmuşlardır....tekrardan teşekkürler hocam

Benimle aynı fikirde olanların da konu altında Sayın HiddeNKinG hocama teşekkür ederlerse, kendisini, bizlere daha da faydası olacak daha iyi şeyler yapmasını da teşvik etmiş oluruz8=):P

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Ohhh be,valla içim ferahladı.15 konu varken,sabah yorum yazdığım konuyu bulamıyordum açıkçası,arama yapıyordum bir dünya uğraşıyordum ve 15 konu varken zaman zaman foruma pek giresim yoktu açıkçası çünkü ben bu foruma üye olduğum 2017 yılında 100 konuyu görüntüleyebiliyordum.15 konu;baklavadan sonra turşu gibi olmuştu açıkçası.site yönetimi neden konu sayısının azaldığı hakkında gerekli açıklamayı da yaptığı için hak vermekten başka çarem-iz yoktu.site yönetimine emeği geçen herkese bende çok teşekkür ediyorum...

Küçük bir not ekleyim;bir iki ay önce bir konu açmayı da düşündüm "dandik ve üye sayısı 1000 i bile geçmeyen bi forum sitesi bile anasayfada 100 konu gösterebiliyorken koskoca miui Türkiye forum da neden göremiyoruz" tarzında bi konu açmayı düşündüm sonra vazgeçtim

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
Sabah girdim foruma mesaj felan yazılamıyordu bilgisayar üzerinden, cep telefonundan deneyeyim dedim aynı durumu yaşadım en son Hiddenking hocamı açık görünce bir değişikliğin olacağını anladım. Güzel olmuş clap~~

Üst Alt