Sohbet Sanırım Telefonu Satacağım

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Şimdi oyle doğru. Ama burdakı olay 730g nın 712 ye kıyasla zayıf kalması benım açımdan :D ben ztn 712 ve 760g yı kullandıgın ıcın bu telefonu aldım. Oyun oynamak gıbı bır amacım yok varsın fotoğrafıda gec işlesin. Ama klavyede yazarkende takılma olmasın yanı :D oncekı romlarda o bıle olmuştu

Snapdragon 660 kullanan Redmi Note 7, Snapdragon 665 kullanan Redmi Note 8 den daha stabil ve hızlı. Aslında sonradan üretilmiş olması; evet teoride daha yeni ve gelişmiş performans veriyor. Fakat üreticiler bu işlemcilere tam stabil rom çıkartmadıkça manası kalmıyor. Kısaca işlemcinin hakkını veremiyorlar. Bir zamanlar Snapdragon 800 kullanan Lg g2 ve General mobile Elite modeli gibi. Elite daha iyi bir cihaz ve ram kapasitesi daha iyiydi. Ama yazılım Tırt.

Şimdilerde iş ticarete döndü. Yeni bir isimle çıkan işlemci sanki devasa farklar var gibi pazarlanıyor. Oysa çoğu aynı mimari, çalışma saat hızları yüksek yada gpu tarafında değişiklik var.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Çok haklısınız gerçekten. Ben de Note 10 Lite 2750₺'ye aldım yurt dışı cihaz. Gönül isterdi Mi 10T Pro alalım veya daha iyi bir telefon alalım ancak bütçe buna yetti. Değeri 2750₺ bile etmez ama malesef yapabileceğin bir şey yok.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ROM hakkında bilgi verir misiniz? Ya da bir konu açıldı mı?
Rom konu linki

Bu linkten ulaşabilirsiniz.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Snapdragon 660 kullanan Redmi Note 7, Snapdragon 665 kullanan Redmi Note 8 den daha stabil ve hızlı. Aslında sonradan üretilmiş olması; evet teoride daha yeni ve gelişmiş performans veriyor. Fakat üreticiler bu işlemcilere tam stabil rom çıkartmadıkça manası kalmıyor. Kısaca işlemcinin hakkını veremiyorlar. Bir zamanlar Snapdragon 800 kullanan Lg g2 ve General mobile Elite modeli gibi. Elite daha iyi bir cihaz ve ram kapasitesi daha iyiydi. Ama yazılım Tırt.

Şimdilerde iş ticarete döndü. Yeni bir isimle çıkan işlemci sanki devasa farklar var gibi pazarlanıyor. Oysa çoğu aynı mimari, çalışma saat hızları yüksek yada gpu tarafında değişiklik var.
aynen öyle.

snapdragon 660 da kullandım mi note 3 . abime verdim onuda hala kullanıyor çok güzel telefondu o zaman için kamerasıyla performansıyla stabilitesiyle çok sevmiştim. tek kusuru tasarımı biraz kabaydı.

Üst Alt