Yardım Rom flashladığımda cihaz Mi yazısında kalıyor

zahitder150

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Zahit
Cihazım
Note 2
Konular
1
Merhaba arkadaşlar,

Xiaomi.eu romunu 3.2.3-1102 TWRP ile kullanıyorum. Lakin düşük parlaklıkta renklerin bozulması(kararması), sesli mesajlarda kötü mikrofon kalitesi, Instagram gibi uygulamalarda zoom ile fotoğraf çektiğimde kalitenin suluboyadan hallice olması gibi durumlardan ötürü farklı bir rom denemek istiyorum, belki yazılımsaldır bunlar.

İki farklı custom rom indirdim, TWRP yedeği aldım ve full wipe yaptım ('type "yes" 'li formatı da denedim) .

Flashlama işlemi sorunsuz geçiyor lakin yeniden başlattığımda cihaz Mi logosunda kalıyor. TWRP açtığımda görüyorum ki dahili hafıza bomboş, en ufak bir klasör bile yazılmamış. Bir çeşit engel var gibi. Nerede hata yapıyorum?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Öncelikle geçmiş olsun şöyle ki romu kurarken twrp sürümünü de güncellemeniz gerekiyor hocam bunu unutmayın ben twrp 1227 ile eu beta 9.6.20 kurmanızı tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Oyla:

zahitder150

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Zahit
Cihazım
Note 2
Konular
1
Öncelikle geçmiş olsun şöyle ki romu kurarken twrp sürümünü de güncellemeniz gerekiyor hocam bunu unutmayın ben twrp 1227 ile eu beta 9.6.20 kurmanızı tavsiye ederim kurulum talimatlarını dilerseniz özelden anlatırım

Çok güzel olur hocam, cevabınız için teşekkürler.

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
StreX hocam, özelden mesaj yoluyla anlatım, forum ahlakı ve forum yoluyla bilgi paylaşımı, dağılımı adına hem hoş hem de etik bir davranış değildir. Siz de bilgilerinizi, konu içeriği altındaki mesajlar yoluyla paylaşarak herkesin yararlanması adına yardımcı olabilirsiniz.
Anlayışınız için teşekkür ederim.

zahitder150 hocam, masik x rom veya miroom denemenizi tavsiye ederim.
Recovery - Xiaomi Mi 8 SE Twrp 3.3.0-0423 Tek Tuş Yükleme Aracı
Rehber - Mi 8 SE İlk Alım Ve İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Güncelleme ve Sıfırlama/Gcam)

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
StreX hocam, özelden mesaj yoluyla anlatım, forum ahlakı ve forum yoluyla bilgi paylaşımı, dağılımı adına hem hoş hem de etik bir davranış değildir. Siz de bilgilerinizi, konu içeriği altındaki mesajlar yoluyla paylaşarak herkesin yararlanması adına yardımcı olabilirsiniz.
Anlayışınız için teşekkür ederim.

zahitder150 hocam, masik x rom veya miroom denemenizi tavsiye ederim.
Recovery - Xiaomi Mi 8 SE Twrp 3.3.0-0423 Tek Tuş Yükleme Aracı
Rehber - Mi 8 SE İlk Alım Ve İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Güncelleme ve Sıfırlama/Gcam)
Aynı paylaşım forumda birden fazla olduğu için konu kirliliği olmaması adına böyle bir açıklamada bulunmuştum ancak dediğiniz gibi yapalım

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Teşekkürler hocam, yönlendirme yapmak ve mevcut konular dan devam etmek daha çözüm odaklı olur Yes~~

Oyla:
Üst Alt