Rom [ROM][9.0][OFFICIAL][Capricorn]LineageOS 16

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13
mi5s lineage 16 ekran sureis nasil ve pubg nasil?

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YunusTR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
2
Hocam ben sıkıntısız bir şekilde kullanıyorum google camerayı. 5.3.015 sürümünü indirdim herhangi bir sıkıntı çıkartmadan çalışıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İlk official sürüm çıkınca son sürümünü denemiştim yanılmıyorsam 23 mart sürümüydü. Açılış ekranında uzun süre ekranında kalınca 16 mart micro paketini indirip kurdum sorunsuzca kuruldu.

Özellikle wifi ile kullanacaksanız baya uzun gidiyor hocam şarjı. Oyun oynamıyorsanız wifi ile 5 saati görür diye düşünüyorum.
hocam acıl yardımcı olurmusun lineageos romu yükledim lineage logosundan sonra telefon kapanıp twrp ekranı açılıyor nerde hata yaptım firmware son sürüm flashladım yardımcı olurmusun

michaelfenix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
m8
Konular
9
hocam acıl yardımcı olurmusun lineageos romu yükledim lineage logosundan sonra telefon kapanıp twrp ekranı açılıyor nerde hata yaptım firmware son sürüm flashladım yardımcı olurmusun
Gapps paketini de yüklediniz mi? Bir de firmware hangi sürümü yüklediniz? Yüklemeden önce formatlama işlemi yaptınız mı?

YunusTR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
2
Gapps paketini de yüklediniz mi? Bir de firmware hangi sürümü yüklediniz? Yüklemeden önce formatlama işlemi yaptınız mı?
gapps paketi telefon twrp deyken baglanmıyor o yüzden atamadım firmware global sürümü yükledim Rom - [OFFICIAL][GEMINI] LineageOS 15.1 (Oreo) Rehber - Yükleme - Güncellemeler şu konudaki herşeyim yaptım eksiksiz neden oldu bilmiyorum

üstdekini indirdim global

michaelfenix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
m8
Konular
9
gapps paketi telefon twrp deyken baglanmıyor o yüzden atamadım firmware global sürümü yükledim Rom - [OFFICIAL][GEMINI] LineageOS 15.1 (Oreo) Rehber - Yükleme - Güncellemeler şu konudaki herşeyim yaptım eksiksiz neden oldu bilmiyorum
Hocam şu linkten 9.3.21 sürümlü firmware dosyasını indirip twrp ile flashlayın:
Daha sonra rom dosyasını yükleyin. Daha sonra tekrar başlatmadan gapps paketini yükleyin. Bu üç işlemi yaparken telefonu yeniden başlatmayın. Diğer firmware sürümlerini denemediğim için bir şey söyleyemiyorum çalışıp çalışmadığı hakkında. Bir de gapps olarak şunu indirin: Twrp ile de işiniz bitince rebootu seçtikten sonra do not install seçeneğini tıklayarak başlatın. Bende o seçeneği kaldırmayınca sıkıntı yaşamıştım. Bilmiyorum tesadüf olabilir tabi ama şimdilik dediğim şekilde bir deneyin.

YunusTR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
2
@ogulcankilic,
Kamera çok sorun degil bnm için, günü cikarmiyor cihaz, sürekli sarj cok can sıkıcı.

@michaelfenix,
Sormayı unuttum hangi gapps paketini kullanıyorsunuz?

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ocam acıl yardımcı olurmusun lineageos romu yükledim lineage logosundan sonra telefon kapanıp twrp ekranı açılıyor nerde hata yaptım firmware son sürüm flashladım yardımcı olurmusun twrp de kaldım

Hocam şu linkten 9.3.21 sürümlü firmware dosyasını indirip twrp ile flashlayın:
Daha sonra rom dosyasını yükleyin. Daha sonra tekrar başlatmadan gapps paketini yükleyin. Bu üç işlemi yaparken telefonu yeniden başlatmayın. Diğer firmware sürümlerini denemediğim için bir şey söyleyemiyorum çalışıp çalışmadığı hakkında. Bir de gapps olarak şunu indirin: Twrp ile de işiniz bitince rebootu seçtikten sonra do not install seçeneğini tıklayarak başlatın. Bende o seçeneği kaldırmayınca sıkıntı yaşamıştım. Bilmiyorum tesadüf olabilir tabi ama şimdilik dediğim şekilde bir deneyin.
hocam telefonu nasıl açıcam sürekli aynı şekil devam ediyor logo twrp başka yere giremiyorum

michaelfenix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
m8
Konular
9
ocam acıl yardımcı olurmusun lineageos romu yükledim lineage logosundan sonra telefon kapanıp twrp ekranı açılıyor nerde hata yaptım firmware son sürüm flashladım yardımcı olurmusun twrp de kaldım

hocam telefonu nasıl açıcam sürekli aynı şekil devam ediyor logo twrp başka yere giremiyorum
Twrp açılana kadar kapatma ve ses açma tuşuna basılı tutun.

Üst Alt