Tema ROBOTO İOS yazı fontu

• Konbuyu başlatan VSM
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 62
  • Görüntüleme 14K

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
ellerine salik hocam ben hep masik romu kullanmak isdiyordum ama sirf yazi tipi cok ince { bu miuii romlarin nereyse hepisinde var } okuyumadigimdan { gozum zayif } hep es keciyordum ama sizin ios yazi tipinizi rastladigimdan beri nerdeyse 4 saatdir masikdeyim resmen vazgevilmezim oldu ellerine salik devamini
Bu Konudaki Oswaldo fontu öneririm.

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8

fthcvdar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
5
Ellerine sağlık hocam

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64
ellerine salik hocam ben hep masik romu kullanmak isdiyordum ama sirf yazi tipi cok ince { bu miuii romlarin nereyse hepisinde var } okuyumadigimdan { gozum zayif } hep es keciyordum ama sizin ios yazi tipinizi rastladigimdan beri nerdeyse 4 saatdir masikdeyim resmen vazgevilmezim oldu ellerine salik devamini

çok sevindim beğendiğinize zevkle kullanın

Ozgur19033

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xaomi mi8
Meslek
Barilla-Saha Satış
Konular
10
Eu son beta rom var,
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
gayet güzel çalışıyor
Temalar
Ayarlar
otomatik güncellemeyi kapatıp deneyin.
global room yüklü bende rutsuz cihaz bunu nasıl yapabilirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaş telefona rut yapmadan bu yazı tiplerini kullanamıyorum kullandığım tema ios ve yazı tipi içe aktarıp yazı fontunh aktif ettiğimde res atıp font uyguluyor sorun yok ama belli bir süre sonra çokuyor tema ve orijinal temaya dönüyor daha sonra duvar kağıdı değiştiriyorum gene çöküp kendi orijinal duvar kayıtlarına dönüyor deliricem rutsuz yazı tipi değiştiremiyormuyuz ya

Arkadaş telefona rut yapmadan bu yazı tiplerini kullanamıyorum kullandığım tema ios ve yazı tipi içe aktarıp yazı fontunh aktif ettiğimde res atıp font uyguluyor sorun yok ama belli bir süre sonra çokuyor tema ve orijinal temaya dönüyor daha sonra duvar kağıdı değiştiriyorum gene çöküp kendi orijinal duvar kayıtlarına dönüyor deliricem rutsuz yazı tipi değiştiremiyormuyuz ya

Son düzenleme:

mhmtnsyz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
0
hocam çok güzel oldu. eline sağlık çok beğendim.

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Merhabalar temalardan ben ios arayüz kullanıyorum iPhone gibi kullanıyorum mi 8 cihazımı fakat sizin bu yazı tipini tema editör den aktarinca 2 adet temalara roboto geliyor birisini yaparken üçüncü parti yazikim hatası veriyor diğerini yapınca restart atıyor ve yazı tipi kullanabiliyoruz fakat belli bir süre sonra da ios arayüz teması çıkıyor ve Xiaomi orijinal temasına kendi temasına geri dönüyor fakat yazı tipi duruyor bu durum neden kaynaklanıyor ios temasında bu yazı tipini kullanmak istiyorum kullanamıyorum hadi onu da geçtim duvar kağıdını bile değiştirdiğim anda gene çıkıyor gene kendi orijinal tema duvar kağıtlarına dönüyor ?
Yok mu şunun çözümü ya bıktım usandım

Üst Alt