Tema ROBOTO İOS yazı fontu

• Konbuyu başlatan VSM
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 62
  • Görüntüleme 14K

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Mtz dosyasını indirin, temalardan içeri aktarın ve yazı tipi bölümünden aktif hale getirin. Yeniden başlatmanız gerekir cihazı.
Eu rom var bende offline falan yok nasıl kurabilirim

• Beğen
Tepkiler: VSM

LegalWeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi9T
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Mtz dosyasını indirin, temalardan içeri aktarın ve yazı tipi bölümünden aktif hale getirin. Yeniden başlatmanız gerekir cihazı.
Temalarda içeri aktar diye bir şey göremedim

Ozgur19033

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xaomi mi8
Meslek
Barilla-Saha Satış
Konular
10
Merhabalar temalardan ben ios arayüz kullanıyorum iPhone gibi kullanıyorum mi 8 cihazımı fakat sizin bu yazı tipini tema editör den aktarinca 2 adet temalara roboto geliyor birisini yaparken üçüncü parti yazikim hatası veriyor diğerini yapınca restart atıyor ve yazı tipi kullanabiliyoruz fakat belli bir süre sonra da ios arayüz teması çıkıyor ve Xiaomi orijinal temasına kendi temasına geri dönüyor fakat yazı tipi duruyor bu durum neden kaynaklanıyor ios temasında bu yazı tipini kullanmak istiyorum kullanamıyorum hadi onu da geçtim duvar kağıdını bile değiştirdiğim anda gene çıkıyor gene kendi orijinal tema duvar kağıtlarına dönüyor ?

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64
Merhabalar temalardan ben ios arayüz kullanıyorum iPhone gibi kullanıyorum mi 8 cihazımı fakat sizin bu yazı tipini tema editör den aktarinca 2 adet temalara roboto geliyor birisini yaparken üçüncü parti yazikim hatası veriyor diğerini yapınca restart atıyor ve yazı tipi kullanabiliyoruz fakat belli bir süre sonra da ios arayüz teması çıkıyor ve Xiaomi orijinal temasına kendi temasına geri dönüyor fakat yazı tipi duruyor bu durum neden kaynaklanıyor ios temasında bu yazı tipini kullanmak istiyorum kullanamıyorum hadi onu da geçtim duvar kağıdını bile değiştirdiğim anda gene çıkıyor gene kendi orijinal tema duvar kağıtlarına dönüyor ?
Hocam 16 aydır Huawei kullanıyorum
Ne yazık ki takip edemedim

İyi forumlar

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt