İnceleme Roborock s5 max soru ve cevaplar,

hilmimedine

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
Redmi not 9s
Konular
12
Merhaba roborock S5 max cihazında tüm evi haritalama yapamıyorum. Sadece şarjın bulunduğu odayı haritalayıp geri şarj istasyonuna dönüyor. Nasıl çözebilirim.
Kapılar açık değilmi. Biliyorum saçma bir soru oldu. Sıfırdan haritalama yaparken kapının diğer tarafını taradığını görüyor musun

Ozi_sezgin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozlem
Cihazım
Roborock S5 max
Konular
1
Volkan Çolak (alıntıdır)
S5 max ile ilgili sorularım var, yardımcı olursanız sevinirim.

1.Bugün ilk haritalamayı yaptım, yatak odası ,çocuk odasını ayrı renkte ayrı oda olarak gördü. Ancak salon, koridor ve mutfağı tek oda gibi gördü. Burayı ayırmak istediğimde RESET FAILED gibi bir uyarı veriyor neden acaba?

2.Bu robot toz haznesi dolunca uyarı vermiyor mu? Dolmuş, neredeyse taşmıştı.

3.Ben Roborock uygulamasını kurdum, ancak eşimin de ,Süperme işlemini falan kendi telefonundan yapabilmesini istiyorum, var mı yöntemi?

4.Harita kopyalama gibi bir şey yok mu? Yeni oluşturduğu haritayı kopyalayıp, birini süpürme için, diğerini silme için kullanmak istiyorum.
——

ekayonline
Merhabalar, Roborock uygulaması üzerinden,
1-Harita üzerinde bulunan Edit Map 'e tıklayıp Edit Room sekmesinden Merge'ye tıklayıp odaları birleştirebilir, Divide 'e tıklayıp odaları ayırabilir, Name ile isimlendirebilirsiniz
2-Toz haznesi dolunca uyarı vermemektedir, Çekim kapasitesinin iyi olması için her temizlikten sonra temizlenmesini öneririz. Toz haznesi ve mop temizliğiyle ilgili videolarımız kanalımızda mevcuttur izlemenizi tavsiye ederiz.
3-Başka telefonlardan robotu yönetebilirsiniz, kullanıcı başka telefondan kayıt olur, Asıl kullanıcı (Robotun tanımlı olduğu) Profile kısmına tıklayıp Device Sharing' e tıkladıktan sonra Share kısmından Roborock s5max'e tıklayıp sağ üst tarafta bulunan + butonuna tıkladıktan sonra kullanıcının kayıt olduğu mail adresi ya da telefon numarası girildikten sonra kullanıcıya bildirim gider, kabul edip kullanmaya başlayabilir.
4- Harita kopyalama maalesef bulunmamaktadır. Yeni harita ekleyebilirsiniz aynı haritayı ya da farklı odayı yeni harita olarak kaydetmek için kanalımızda bulunan ''Roborock s5 Max birden fazla harita tanımlama'' videomuzu izleyebilirsiniz.
Sorularınız için teşekkür eder, İyi günler dileriz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
roborock s5max cihazımı uygulamadan yanlışlıkla sildim, nasıl yeniden geri alabilirim.

nihat1551

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nihat
Cihazım
Roborock s5 max
Konular
1
Wifi den yeniden cihaz kurulumu yapacaksınız. Cihaz üzerindeki 2 tuşa basık tutun. Resetlenir, Telefondan cihaza bağlanın. Cihazı da wifiye bağlayın. Cihaz yeni olarak eklenir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
arkadaşlar bu cihazı mi home uygulaması ile mi kullanmak daha iyi yoksa roborock'ın kendi uygulaması ile mi kullanmalıyız. Arada fark var mıdır kullanım, verimlilik ve işlevsellik açısından acaba?

Recep Çağlar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
RECEP
Cihazım
Roboroc S5
Konular
0
Roborock S5 maks cihazı yaklaşık 3 aydır sorunsuz kullanıyorum ancak son iki gündür calistirdigimda su haznesini kontrol edin diye sesli uyarı vermekte ancak yinede silme işlemini yapmakta (su haznesinde su var)

Üst Alt