Rom [RN8Pro] crDroidAndroid 9.5 [Android 13] Tim Support 10/03/2024 | [AOSP]

Enes M.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Paramedik
Konular
12

12 Nisan 2023 crDroidAndroid for TimJosten Yazılım Güncellemesi Yayınlandı​

- Bazı operatörlerde SMS gönderme hatası 0 düzeltildi
- IPv6'da bozuk internet paylaşımı düzeltildi
- Google Haritalar Zaman Çizelgesi düzeltildi
- Reticker'ın neden olduğu SystemUI çökmesi düzeltildi
- Keyguard'ın neden olduğu SystemUI çökmesi düzeltildi
- Çağrı geçmişindeki Çevirici çökmesi düzeltildi
- Taşıyıcı görüntülü görüşmede se reddi düzeltildi
- Wi-Fi MAC rasgele gizlilik özelliği eklendi (kullanıcı tarafından seçilebilir)
- Yalnızca IPv6 modunda IPv4 sitelerine erişime izin vermek için bir geçiş eklendi
- Rehberde olmayan numaralardan gelen aramaları engellemek için bir geçiş eklendi
- iOS 16.4'ten iOS emojileri güncellendi

Kanoo51

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kanber
Cihazım
Redmi note 7
Konular
13
Iyı forumlar romu atmaya çalışırken full zıpı flashlıyorum twrp başlayıp duruyor sorun ne olabilir

Enes M.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Paramedik
Konular
12
Peki sorun ondan kaynaklıymıs. Bu rom için en uygun gcam sürümü nedir bilginiz varmi ?
Hocam romda Orjinal MİUİ Kamera olduğu için GCAM önerisi yok fakat bayramdan sonra konu içeriğini %50 oranında artıracağım ve bu eklemelerde GCAM'de olacak.

Şuan MİUİ Kamera kullanın. Bayramdan sonraki hafta sonu büyük ihtimal konu tamamlanmış olur.

Waluigi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
26
Romdaki telefon uygulamasını kaldırıp yerine çağrı kayıt modülü ile birlikte ACR Phone kurdum. Daha sonra nereden aklıma geldiyse aşağıdaki gibi USSD kodları yazdığım zaman hata alıyorum. Yazınca VoLTE simgesi kaybolup şebeke de kendini 2 veya 3G'ye alıyor ama hata veriyor. Büyük ihtimal modülden kaynaklı bir sorun gibi ama romda böyle bir durum var mı acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Peki sorun ondan kaynaklıymıs. Bu rom için en uygun gcam sürümü nedir bilginiz varmi ?
Hocam romda Orjinal MİUİ Kamera olduğu için GCAM önerisi yok fakat bayramdan sonra konu içeriğini %50 oranında artıracağım ve bu eklemelerde GCAM'de olacak.

Şuan MİUİ Kamera kullanın. Bayramdan sonraki hafta sonu büyük ihtimal konu tamamlanmış olur.
Aslında Tim reyizin portladığı MIUI Cam uygulaması güzel ben beğeniyorum ama farklı modlar ve özelleştirmeler için de bildiğim en stabil çalışan GCam sürümü bu. Malum GCam bizim modelde biraz sorunlu.

Son düzenleme:

Waluigi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
26
Telefon uygulamasını geri getirip oradan deneyince kodlar çalışıyor. :P

Enes M.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Paramedik
Konular
12
Romdaki telefon uygulamasını kaldırıp yerine çağrı kayıt modülü ile birlikte ACR Phone kurdum. Daha sonra nereden aklıma geldiyse aşağıdaki gibi USSD kodları yazdığım zaman hata alıyorum. Yazınca VoLTE simgesi kaybolup şebeke de kendini 2 veya 3G'ye alıyor ama hata veriyor. Büyük ihtimal modülden kaynaklı bir sorun gibi ama romda böyle bir durum var mı acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aslında Tim reyizin portladığı MIUI Cam uygulaması güzel ben beğeniyorum ama farklı modlar ve özelleştirmeler için de bildiğim en stabil çalışan GCam sürümü bu. Malum GCam bizim modelde biraz sorunlu.
Hocam işte o tim in portladığı gcam felan hepsi konuya kurulumları ile beraber eklenecek te bayramdan sonra :)

Waluigi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
26
Üst Alt