Rom [RN8Pro] 12/09/2022 [12.1] EvolutionX v6.7 | Begonia [UNOFFICIAL] [AOSP] (Aşırı Tavsiye Edilir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Asiroep1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
4
hocam wifi ye girin ağ ekle diyin o kısımdan ssid yi girin ardından güvenlik türünü seçin genelde wpa/wpa2 personele olur
ardından şifreyi yazın ve gelişmiş seçeneklere basın orada gizli ağ seçeneğini evet yapın gizli ağa bağlanacaktır.

mesajınızı görmemişim yoksa önceden cevaplardım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bizzat kendim denedim ve ağa bağlıyım şuan
Teşekkür ederim hocam görmemişim o ayarı , bağlandı.

FU20

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Member
Cihazım
RN8P
Konular
12
Denemek istiyorum ama Pixel Experience'deki gibi lag yoktur umarım. Konu için teşekkürler.

Enes M.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Paramedik
Konular
12
Teşekkür ederim hocam görmemişim o ayarı , bağlandı.
sorun çözüldüyse ne mutlu hocam birşey olursa yazın ilginirim en kısa sürede

Denemek istiyorum ama Pixel Experience'deki gibi lag yoktur umarım. Konu için teşekkürler.
hocam en stabil romlardan biri kendim kullanıyorum bizzat herhangi bir sorununu ben görmedim burada görenlere de yardım etmeye çalışıyorum elimden geldiği kadar deneyin isterseniz

Asiroep1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
4
Hocam 40dkdır 97de şarj , buglu mu gösterge ? enesmut5

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Enes M.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Paramedik
Konular
12
Hocam 40dkdır 97de şarj , buglu mu gösterge ? enesmut5

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
yeni kurulumdan sonra ilk fulleme ise tamamen fulledikten sonra şarjı tamamen bitirin kendisi kapansın telefon ardından şarja takın düzelir

burakmi5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi5Prime
Konular
2
miui 12.0.8 deyim gruptan firmware gerekiyor mu diye sordum hintli süper zekanın biri yok gerekmiyor dedi. niye gerekmiyor diyince flash rehberini attı. cidden çok eski bir firmwaredeyim şuan ve neden firmware gerekmediğini merak ediyorum bilgin var mı?

Enes M.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Paramedik
Konular
12
miui 12.0.8 deyim gruptan firmware gerekiyor mu diye sordum hintli süper zekanın biri yok gerekmiyor dedi. niye gerekmiyor diyince flash rehberini attı. cidden çok eski bir firmwaredeyim şuan ve neden firmware gerekmediğini merak ediyorum bilgin var mı?
hocam şahsen benimde bilgim yok fakat dediği gibi ben endonezya olsun global olsun hepsinden bu roma sıkıntısız geçiş yaptım ve gerçekten sebebini bilmiyorum

burakmi5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi5Prime
Konular
2
hocam babalara geldik. geliştiricinin miui 12 için önerdiği twrpyi kurdum 3.5 gibi bi sürümdü, sonra twrp başlatınca wipe data system vs hepsini seçip wipe yaptım twrp de gitti miui de :D. normalde snapdragonda böyle yapınca twrp kalıyordu sonrasında istediğim customu kuruyordum. şöyle çözdüm : forumdaki A10 için olan 3.3.1 sürümlü twrpyi kurdum (flash.bat ile kurulan) sonra son sürüm firmware ve evo flashladım. evo açıldı fakat twrp yine uçtu. yine 3.3.1 sürümlü twrpyi (flash.bat) kurdum sonrasında açılır açılmaz geliştiricinin son sürüm evo için önerdiği 3.6xx li twrpyi flashladım eski twrp üzerinden ve tüm sorunu çözdüm.
not: 3.3.1 twrpdeyken firmware yüklememin sebebi geliştiricinin kendi yayınladığı son sürüm twrpde dahili firmware bulunmasıydı. benim gariban twrp fosil olduğundan harici olarak flashladım.

Enes M.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Paramedik
Konular
12
hocam babalara geldik. geliştiricinin miui 12 için önerdiği twrpyi kurdum 3.5 gibi bi sürümdü, sonra twrp başlatınca wipe data system vs hepsini seçip wipe yaptım twrp de gitti miui de :D. normalde snapdragonda böyle yapınca twrp kalıyordu sonrasında istediğim customu kuruyordum. şöyle çözdüm : forumdaki A10 için olan 3.3.1 sürümlü twrpyi kurdum (flash.bat ile kurulan) sonra son sürüm firmware ve evo flashladım. evo açıldı fakat twrp yine uçtu. yine 3.3.1 sürümlü twrpyi (flash.bat) kurdum sonrasında açılır açılmaz geliştiricinin son sürüm evo için önerdiği 3.6xx li twrpyi flashladım eski twrp üzerinden ve tüm sorunu çözdüm.
not: 3.3.1 twrpdeyken firmware yüklememin sebebi geliştiricinin kendi yayınladığı son sürüm twrpde dahili firmware bulunmasıydı. benim gariban twrp fosil olduğundan harici olarak flashladım.
hocam baya bir macera yaşamışsınız ama twrp nsıl düştü anlamadım twrp nin değiştiğini biliyorum evo da gömülü fakat nasıl komple silindi anlamadım en azından çözmüşsünüz ne güzel :)

Kanoo51

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kanber
Cihazım
Redmi note 7
Konular
14
Android 11 MIUI 12.5.6 sürümü yüklü twrpden direk dediğiniz işlemleri yapsam sorunsuz gecebilirmiyim yoksa onceden cfw vs yuklemem gerekiyormu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt