Rom [RN8Pro] 12/09/2022 [12.1] EvolutionX v6.7 | Begonia [UNOFFICIAL] [AOSP] (Aşırı Tavsiye Edilir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enes M.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Paramedik
Konular
12
Android 11 MIUI 12.5.6 sürümü yüklü twrpden direk dediğiniz işlemleri yapsam sorunsuz gecebilirmiyim yoksa onceden cfw vs yuklemem gerekiyormu
hangi twrp yi kullandığınız bilmiyorum o yüzden tavsiyem telefonu fastboot moda alıp ekteki twrp yi kurun ardından twrp ekranında temiz kurulum aşamalarını takip edin

Kanoo51

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kanber
Cihazım
Redmi note 7
Konular
14
hangi twrp yi kullandığınız bilmiyorum o yüzden tavsiyem telefonu fastboot moda alıp ekteki twrp yi kurun ardından twrp ekranında temiz kurulum aşamalarını takip edin
Teşekkür ederim hocam kurulumu sorunsuz yaptım maç izleme uygulaması inat TV rootu ne yaptıysam görüyor bunun bir çözümü varmıdır

Enes M.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Paramedik
Konular
12
Teşekkür ederim hocam kurulumu sorunsuz yaptım maç izleme uygulaması inat TV rootu ne yaptıysam görüyor bunun bir çözümü varmıdır
hocam uygulamaların rootu görmememesi için yapılan iki şey var biri magisk 24 üstünde zgyisk ile 24 altı sürümde ise magisk hide ile o uygulamayı engelli listesine almak öbürü de root uygulamasını yani magisk i gizlemek başka bir çözüm maleseff bilmiyorum

Asiroep1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
4
hocam uygulamaların rootu görmememesi için yapılan iki şey var biri magisk 24 üstünde zgyisk ile 24 altı sürümde ise magisk hide ile o uygulamayı engelli listesine almak öbürü de root uygulamasını yani magisk i gizlemek başka bir çözüm maleseff bilmiyorum
Hocam teşekkürler açıldı uygulama ama direk atıyor içine girince Android 12 diye mi yoksa başka bir ayar var mı yapmamız gereken ?

çökme urlsini kopyala dedim anlarsanız bi bakın isterseniz .

Son düzenleme:

Kanoo51

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kanber
Cihazım
Redmi note 7
Konular
14
Sağolun hocam bunun çözümünü bulamadım ne yaptiysam olmadi

Enes M.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Paramedik
Konular
12
Hocam teşekkürler açıldı uygulama ama direk atıyor içine girince Android 12 diye mi yoksa başka bir ayar var mı yapmamız gereken ?

çökme urlsini kopyala dedim anlarsanız bi bakın isterseniz .
hocam bu işlemi yaptıktan sonra birde ayarlar uygulama kısmından o uygulamayı bulup tüm verileri sil demeniz gerekiyor
birde çökme raporundan yapımcılar anlar malsef bilgim yok
Sağolun hocam bunun çözümünü bulamadım ne yaptiysam olmadi
hocam foruma da sorun isterseniz bi konu açarak

Asiroep1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
4
hocam bu işlemi yaptıktan sonra birde ayarlar uygulama kısmından o uygulamayı bulup tüm verileri sil demeniz gerekiyor
birde çökme raporundan yapımcılar anlar malsef bilgim yok

hocam foruma da sorun isterseniz bi konu açarak
Sildim verilerini hocam ama yine de atıyor

BerdanX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berdan
Cihazım
Redmi note 8 ro
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Romu 2 3 günlük kullanımım boyunca ufak tefek birkaç probleme denk geldim
1.İnstagram ilk girişlerde kendini kapatıyor (3 4 kez denk geldim )
2.Cihazi şarja takarken şarj alıyor anormal şekilde de hızlı ve güzel alıyor çabuk da bittiğini söylemem ama kısa süreli böyle Cihazı geceden şarja bırakınca (şarjı 3-4 ) sabaha 90 ve civarlarında oluyor sebebini anlamadım sanki şarjı dolduktan sonra telefon güç girişini kesiyor da boşta şarjı gidiyor gibi
Bunun dışında rom çok sağlam güzel bir rom oyun kısmında rn8 pro ile pubg performansı olarak çok iddiası olan bir telefon olmasa da ısınınca diğer kullandığım MIUI Roma göre yüksek güzel bir performans verdiğini söyleyebilirim
3-4 işlem bile yapsam cihazımda arkaplanda olan 5.islem bile hiç bozmadan açılması da romu gerçekten çok işlevsel kılıyor MIUI romda olsaydım kesin kapanmıştır dediğim işlemler bile aynı kaldığı gibi çalışıyor

falçata

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
Poco x3
Konular
1
Romu 2 3 günlük kullanımım boyunca ufak tefek birkaç probleme denk geldim
1.İnstagram ilk girişlerde kendini kapatıyor (3 4 kez denk geldim )
2.Cihazi şarja takarken şarj alıyor anormal şekilde de hızlı ve güzel alıyor çabuk da bittiğini söylemem ama kısa süreli böyle Cihazı geceden şarja bırakınca (şarjı 3-4 ) sabaha 90 ve civarlarında oluyor sebebini anlamadım sanki şarjı dolduktan sonra telefon güç girişini kesiyor da boşta şarjı gidiyor gibi
Bunun dışında rom çok sağlam güzel bir rom oyun kısmında rn8 pro ile pubg performansı olarak çok iddiası olan bir telefon olmasa da ısınınca diğer kullandığım MIUI Roma göre yüksek güzel bir performans verdiğini söyleyebilirim
3-4 işlem bile yapsam cihazımda arkaplanda olan 5.islem bile hiç bozmadan açılması da romu gerçekten çok işlevsel kılıyor MIUI romda olsaydım kesin kapanmıştır dediğim işlemler bile aynı kaldığı gibi çalışıyor
şarj konusu ile ilgili ayarlarda pil kısmında akıllı şarj ayarını kontrol edin. aktif ettiyseniz dolunca güç kesiyordur aslında olması gereken o, istediğim bir özellikti normalde magisk modülü olarak kuruyorduk burada dahili olarak geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt